بلیط پرواز های دالاس

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما تهران دالاس

بلیط هواپیما تهران دالاس

دالاس پرجمعیت‌ترین و سومین شهر بزرگ ایلات تگزاس آمریکاست. شهری که از دیرباز به دلیل صنعت نفت، پنبه و خطوط آهن اهمیت داشته است. از این رو افراد بسیاری از جمله ایرانیان به منظور کار و تجارت به این شهر سفر می‌کنند. کسانی که بلیط هواپیما برای سفر به این شهر آمریکایی خریداری می‌کنند، بازدید از موزه طبیعت، مرکز سمفونی و باغ گیاهشناسی دالاس را در برنامه سفر خود قرار می‌دهند. فرقی نمی‌کند به منظور کار و تجارت به دالاس سفر می‌کنید یا گردشگری، فلای تودی بلیط هواپیما دالاس را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهد. 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما دالاس

برای رزرو و خرید بلیط تهران دالاس، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر شرکت‌های هواپیمایی قطر، امارات، لوفتهانزا، ترکیش، آمریکن ایرلاینز، فلای دبی، آلاسکا ایرلاینز، یوناینتد ایرلاینز و آنادولو جت پرواز تهران به دالاس آمریکا را ارائه می‌دهند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که امکان خرید بلیط پرواز مستقیم تهران به دالاس وجود ندارد و حداقل یک توقف در دبی یا ترکیه خواهد داشت.
علاوه بر تهران، پرواز دالاس از شهرهای دیگر ایران همچون مشهد، شیراز، اصفهان و تبریز نیز انجام می‌شود.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط دالاس در فلای تودی

  جستجوی بلیط دالاس

ابتدا از برنامه پروازهای دالاس اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران به دالاس برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران دالاس را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " دالاس " یا " Dallas" را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به دالاس برای شما نمایش داده می‌شود. 

  رزرو بلیط تهران دالاس

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های دالاس

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما دالاس از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای دالاس که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. دالاس دو فرودگاه دارد و پروازهای بین المللی در فرودگاه فورت ورث انجام می شوند.

 فرودگاه بین المللی دالاس فورت ورث (DFW)

قیمت بلیط دالاس

برای آگاهی از قیمت بلیط تهران دالاس می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط دالاس یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما دالاس به موارد زیر توجه کنید:
•    قیمت بلیط تهران دالاس با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران دالاس را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران دالاس را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید.
•    سفر به دالاس در فصل تابستان بسیار پرطرفدار و گران است، بنابراین سفر به این شهر در فصول دیگر ارزانتر خواهد بود.
•    سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران دالاس را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت دالاس از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد. 

بلیط هواپیما ارزان دالاس

اگر به دنبال خرید بلیط ارزان تهران دالاس هستید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط دالاس از ایرلاین‌های مختلف، به بهترین قیمت پرواز دست پیدا کنید.
علاوه بر فیلترهای موجود در فلای تودی، برای دسترسی آسان‌تر به پرواز ارزان تهران دالاس، می‌توانید از سیستم اطلاع از تغییر قیمت و یا تقویم قیمتی فلای تودی بهره ببرید.
به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما دالاس را در حوالی تاریخ مورد نظر خود بیابید و چنانچه تاریخ سفرتان انعطاف پذیر است اقدام به خرید پرواز ارزان از تهران به دالاس نمایید.
همچنین به کمک سیستم اطلاع از تغییر قیمت فلای تودی هرگاه بلیط هواپیما دالاس ارزان شد، از طریق ایمیل به اطلاع شما می‌رسد، بدین ترتیب می‌توانید بلیط ارزان هواپیما به دالاس را بدون نیاز به جستجو در وب سایت‌های مختلف و بدون اتلاف وقت خریداری نمایید.

بلیط چارتر تهران دالاس

در صفحه نتایج جستجو بلیط پرواز تهران به دالاس فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر دالاس دسترسی پیدا کنید و پس از مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران دالاس

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران دالاس موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران دالاس به نمایش درخواهد آمد. در این صورت می‌توانید قیمت بلیط سیستمی دالاس را با بلیط لحظه آخری مقایسه کنید و خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دالاس دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری دالاس خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران دالاس را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما دالاس در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران به دالاس از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط دالاس به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط پرواز دالاس از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط ایران به دالاس را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران دالاس از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل دالاس را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر دالاس و نرخ بلیط را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما دالاس را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما 

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط دالاس از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به دالاس در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما دالاس را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما به دالاس ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما دالاس از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران دالاس در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به دالاس در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پرواز تهران دالاس را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز تهران دالاس

 فاصله هوایی تهران تا دالاس: فاصله هوایی تهران تا دالاس حدود 13949 کیلومتر است.
 مدت زمان پرواز تهران دالاس: پرواز تهران دالاس بیش از 19 ساعت طول می کشد. البته این مدت زمان به توقف ها، شرایط آب و هوایی و ایرلاین بستگی دارد.
 اختلاف ساعت تهران و دالاس: دالاس 9 ساعت و نیم از تهران عقبتر است یعنی اگر در تهران ساعت 9 شب باشد، در دالاس 11 و نیم صبح است.
 ایرلاین های پرواز دالاس: ترکیش، لوفتهانزا، امارات، قطر ایرویز

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران دالاس

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.