بلیط پرواز های خون کین

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما خون کین

بلیط هواپیما خون کین

با رزرو بلیط هواپیما و سفر به خون کین، به چهارمین شهر بزرگ تایلند وارد می‌شوید. خون کین یا خون کائن، مرکز استانی به همین نام در شمال شرق تایلند است. این شهر نیز مانند اکثر شهرهای تایلند دارای جاذبه‌های تاریخی و طبیعی بسیاری است. برای دیدن آنها، کافیست بلیط هواپیما خون کین را رزرو و به این شهر سفر کنید.
فلای تودی بلیط هواپیما خون کین را با ارزان‌ترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته ارائه می‌دهد. بنابراین، در ادامه با ما همراه باشید تا برای رزرو بلیط هواپیما خون کین شما را راهنمایی کنیم.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران خون کین

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما خون کین، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر، پرواز مستقیم از ایران به خون کین وجود ندارد. برای سفر به این شهر باید از یک ایرلاین خارجی بلیط رزرو کنید و با حداقل یک توقف وارد خون کین شوید. هواپیمایی قطر، تای اسمایل، آسترین و اوا ایر بلیط هواپیما خون کین را ارائه می‌دهند که می‌توانید از فلای تودی تهیه کنید.
در فلای تودی، علاوه بر تهران، از مبدا شیراز و مشهد نیز می‌توانید بلیط رفت و برگشت خون کین را رزرو کنید. 

بلیط خون کین تهران

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خون کین به ایران را خریداری کنید، در فرم جستجوی بالا بر روی فلش میان مبدا و مقصد کلیک کنید تا بتوانید به لیست بلیط هواپیما خون کین به تهران برای تاریخ انتخابی دسترسی پیدا کنید. برای خرید ارزانترین بلیط برگشت، می توانید گزینه چارتر یا لحظه آخری را انتخاب کنید. در فلای تودی این امکان را دارید تا خرید بلیط خون کین تهران را از هر نقطه از دنیا با کارت های عضو شتاب انجام دهید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما خون کین در فلای تودی

  جستجوی بلیط خون کین

ابتدا از برنامه پروازهای خون کین اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی گزینه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران به خون کین برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران خون کین را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " خون کین " یا " Khon Kaen" را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب گزینه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به خون کین برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط تهران خون کین

پس از انتخاب گزینه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب گزینه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های خون کین

در زمان رزرو و خرید بلیط خون کین از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای خون کین که در بخش فیلترها نمایش داده می‌شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. برای مثال، خون کین دارای یک فرودگاه بین المللی است. 

  فرودگاه خون کائن (KKC)

قیمت بلیط خون کین

برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما از تهران به خون کین می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط خون کین یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط تهران خون کین به موارد زیر توجه کنید:
-قیمت پرواز تهران به خون کین با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران خون کین را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران خون کین را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید.
-سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران خون کین را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت خون کین از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد. 

بلیط هواپیما ارزان خون کین

اگر به دنبال خرید بلیط ارزان تهران به خون کین هستید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط خون کین از ایرلاین‌های مختلف، به بهترین قیمت پرواز دست پیدا کنید.
علاوه بر فیلترهای موجود در فلای تودی، برای دسترسی آسان‌تر به پرواز ارزان تهران خون کین، می‌توانید از سیستم اطلاع از تغییر قیمت و یا تقویم قیمتی فلای تودی بهره ببرید.
به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط خون کین را در حوالی تاریخ مورد نظر خود بیابید و چنانچه تاریخ سفرتان انعطاف پذیر است اقدام به خرید پرواز ارزان از تهران به خون کین نمایید.
همچنین به کمک سیستم اطلاع از تغییر قیمت فلای تودی هرگاه بلیط هواپیما تهران خون کین ارزان شد، از طریق ایمیل به اطلاع شما می‌رسد، بدین ترتیب می‌توانید بلیط ارزان هواپیما به خون کین را بدون نیاز به جستجو در وب سایت‌های مختلف و بدون اتلاف وقت خریداری نمایید. 

بلیط چارتر تهران خون کین

در صفحه نتایج جستجو بلیط پرواز تهران به خون کین فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر خون کین موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر خون کین دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران خون کین

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران خون کین موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران خون کین به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی خون کین خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری خون کین دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری خون کین خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران خون کین را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما خون کین در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران به خون کین از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط خون کین به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط پرواز خون کین از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و--را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما تهران خون کین را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل خون کین به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران خون کین از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل خون کین را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر خون کین و نرخ بلیط را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط خون کین را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما 

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط خون کین از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به خون کین در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به خون کین را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما به خون کین ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط تهران به خون کین از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به خون کین در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به خون کین در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پرواز تهران خون کین را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز تهران خون کین

  فاصله هوایی تهران تا خون کین

مسافت پروازی تهران خون کین، حدود 5500 کیلومتر است.

  مدت زمان پرواز تهران خون کین

 در پرواز مستقیم، حدود 7 ساعت است.

  آیا تهران به خون کین پرواز مستقیم دارد؟

خیر، در حال حاضر پرواز مستقیم وجود ندارد. 

  اختلاف ساعت پرواز تهران خون کین

ساعت رسمی خون کین، 3 ساعت و 30 دقیقه از ساعت تهران جلوتر است.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.