بلیط پرواز های بورگاس

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Burgas-Bulgaria

بلیط هواپیما تهران بورگاس

برای خرید بلیط هواپیما بورگاس در همین صفحه با پر کردن فرم مربوطه به ارزانترین بلیط ها دسترسی یافته و خرید را با چند کلیک انجام دهید. در فلای تودی به راحتی می توانید خرید بلیط هواپیما را به هر مقصد داخلی و خارجی را با بهترین قیمت انجام دهید. 

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران بورگاس، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.

سفر به بورگاس

بورگاس یکی از بزرگترین شهرهای بلغارستان است. این شهر در سواحل دریای سیاه، در خلیج بورگاس، در فاصله 400 کیلومتری صوفیه و 130 کیلومتری وارنا واقع شده است. جمعیت بورگاس بیش از 230.000 نفر است.
بورگاس بزرگترین بندر حمل و نقل کشور است. فرودگاهی بین المللی در فاصله 10 کیلومتری شمال شرقی این شهر واقع شده است. نزدیکی به دریا و ماهیت بدون پستی و بلندی منطقه، از روزگار باستان تا به امروز این شهر را به شهری مسکونی تبدیل کرده است. در عهد عثمانی، بورگاس به عنوان مرکز فرهنگی و آموزشی توسعه پیدا کرد. بورگاس تا تاریخ 6 فوریه 1878 تحت سلطه عثمانی بود. این شهر تا اوایل قرن بیستم میلادی به شهری صنعتی و مدرن تبدیل شده بود.

آب و هوای بورگاس

آب و هوای بورگاس به شدت تحت تاثیر شرایط دریا قرار دارد، و هوای معتدل قاره ای دارد. متوسط دمای هوا در فصل تابستان 26.4 درجه سانتیگراد و متوسط دمای آب 24.7 درجه سانتیگراد است.

بهترین زمان سفر به بورگاس

بدون شک بهترین زمان سفر به بورگاس، فصل تابستان است. می توانید در فصل جشنواره‌ها به این شهر بروید، یا در ماه جولای زمانی که دمای آب دریاچه‌ها در بهترین وضعیت و کمتر 80 درجه فارنهایت است، یکی از بهترین زمان‌ها برای بازدید از این شهر است.

جاهای دیدنی بورگاس

در کنار سیستم حمل و نقل مناسب، بازارهای دریایی، صنعت توسعه یافته و در عین حال حفظ منابع تاریخی بورگاس، این روزها این شهر به مقصدی جذاب برای گردشگران تبدیل گشته است. بورگاس جاهای دیدنی متنوعی دارد که از آن میان می توان به این موارد اشاره کرد:

  دریاچه آتاناسووسکو
  مجسمه گرامافون
  فانوس دریایی
  باغ دریا
  جشنواره شن
  جزیره آناستازیا
  منطقه حفاظت شده پودا
  موزه هوانوردی
  موزه قوم شناسی
  موزه تاریخ
  موزه باستان شناسی
  موزه تاریخ طبیعی
  قلعه مارکلی

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما بورگاس

  جستجوی بلیط هواپیما بورگاس

ابتدا از برنامه پروازهای بورگاس اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز بورگاس برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران بورگاس را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " بورگاس " یا " Burgas " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به بورگاس برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای بورگاس

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های بورگاس

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما بورگاس از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است میتوانید آن را از لیست فرودگاههای بورگاس که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای بورگاس عبارتند از :

  بلیط ارزان بورگاس

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر بورگاس

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری بورگاس

در پرواز لحظه آخری بورگاس همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی بورگاس در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری بورگاس هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری بورگاس نیز همانند بلیط سیستمی بورگاس است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به بورگاس را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران بورگاس انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران بورگاس موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران بورگاس به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری بورگاس با قیمت بلیط سیستمی بورگاس خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری بورگاس دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری بورگاس خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران بورگاس را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما بورگاس در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما بورگاس

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز بورگاس از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما بورگاس به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما بورگاس را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل بورگاس به صورت همزمان

با خرید بلیط بورگاس از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل بورگاس را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر بورگاس را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط بورگاس با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

حمل ونقل بورگاس

بورگاس سیستم حمل و نقل عمومی توسعه یافته ای دارد. اتوبوس های این شهر به تمامی ریزورت ها و شهرهایی که در مناطق ساحلی بورگاس واقع شده اند می روند. سیستم حمل و نقل عمومی در این شهر از ساعت 5 صبح تا 11 شب خدمات رسانی می کند. در این شهر بیشتر از اتوبوس و اتوبوس های برقی به عنوان وسایل نقیله استفاده می شود. بلیط مورد نیازتان را می توانید از داخل اتوبوس ها بخرید. قیمت بلیط برای هر سفر یک لوا است.

همین حالا بلیط پرواز به بورگاس را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به بورگاس ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما بورگاس

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.