بلیط پرواز های اوساکا

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Osaka-Japan

بلیط هواپیما تهران اوزاکا

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران اوزاکا، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی امارات در مسیر تهران اوزاکا مشغول فعالیت است. از دیگر پروازهایی که به مقصد اوزاکا انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد:

  پرواز گوانجو اوزاکا چاینا ساترن
  پرواز دالیان اوزاکا چاینا ساترن

همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز اوزاکا تهران هواپیمایی امارات را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند. برای هر تاریخی که قصد سفر داشته باشید، فلای تودی ارزانترین قیمت بلیط هواپیما را به شما ارائه می دهد.

سفر به اوزاکا

اوزاکا در سواحل جنوبی جزیره هونشو ژاپن واقع شده است. اوزاکا سومین شهر بزرگ و دومین شهر مهم ژاپن است. اوزاکا شهری بزرگ و مرکز تجاری است که به خاطر زندگی شبانه، غذاهای خیابانی و معماری مدرنی که دارد، مشهور است. اوزاکا پیشتر با عنوان نانیوا شناخته می شد و قرن ها قدرت اقتصادی منطقه کانسای محسوب می‌شد. قبل از دوره نارا، با ظهور هر امپراطوری جدید، پایتخت عوض می‌شد، در آن زمان نانیوا نیز مدتی به عنوان پایتخت ژاپن شناخته می‌شد.

آب و هوای اوزاکا

گرم‌ترین ماه‌ها در اوزاکا، آگست، ژولای و سپتامبر هستند. اواسط ماه آگست، دمای هوا به اوج خود می‌رسد. در این زمان از سال بیشینه هوا 34 درجه سانتیگراد و کمینه آن 26 درجه سانتیگراد است.

بهترین زمان سفر به اوزاکا

در هر فصلی از سال می‌توانید به اوزاکا سفر کنید، چون دمای هوا در این شهر معتدل است. اما پاییز و بهار فصل‌های مناسب تری برای سفر به این شهر هستند. چون تابستان‌های اوزاکا مقداری گرم و شرجی و زمستان‌های آن هوا کمی سرد است.

جاهای دیدنی اوزاکا

اوزاکا با وجود شهربازی‌ها، پارک‌های طبیعی، مقبره‌ها، معابد و دیگر مناطق تاریخی که دارد، مقصد گردشگری جالبی برای بسیاری از گردشگران است. کاخ اوزاکا که در قرن 16 ساخته شده، بنایی مشهور است که باید در برنامه سفر هر بازدید گنجانده شود. از معروف‌ترین جاهای دیدنی اوزاکا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  کاخ اوزاکا
  دوتونبوری
  شینسای باشی
  بازار کورومون ایچیبا
  شینسکای
  استودیو جهانی اوزاکا
  معبد هوزنجی
  معبد شیتنوجی آکواریوم اوزاکا
  سومیوشی تایشا

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما اوزاکا

  جستجوی بلیط هواپیما اوزاکا

ابتدا از برنامه پروازهای اوزاکا اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز اوزاکا برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران اوزاکا را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " اوزاکا " یا " Osaka " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به اوزاکا برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای اوزاکا

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های اوزاکا

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما اوزاکا از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است میتوانید آن را از لیست فرودگاههای اوزاکا که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای اوزاکا عبارتند از :

  Itami Airport

  بلیط ارزان اوزاکا

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر اوزاکا

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری اوزاکا

در پرواز لحظه آخری اوزاکا همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی اوزاکا در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری اوزاکا هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری اوزاکا نیز همانند بلیط سیستمی اوزاکا است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به اوزاکا را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران اوزاکا انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران اوزاکا موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران اوزاکا به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری اوزاکا با قیمت بلیط سیستمی اوزاکا خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری اوزاکا دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری اوزاکا خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران اوزاکا را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما اوزاکا در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما اوزاکا

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز اوزاکا از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما اوزاکا به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما اوزاکا را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل اوزاکا به صورت همزمان

با خرید بلیط اوزاکا از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل اوزاکا را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر اوزاکا را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط اوزاکا با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

حمل ونقل اوزاکا

سیستم حمل و نقل در اوزاکا مناسب و ارزان است و هر جایی که بخواهید شما را می‌رساند. در اوزاکا می‌توانید از وسایل نقلیه‌ای مثل قطار، مترو، اتوبوس و تاکسی برای جابجایی استفاده کنید.

رستوران های اوزاکا

  رستوران La Baie
  رستوران Fujiya 1935
  رستوران Italian Restaurant La Veduta
  رستوران St. Regis Bar
  رستوران The Lobby Lounge
  رستوران Restaurant Zk

مراکز خرید اوزاکا

  مرکز خرید EXPOCITY
  مرکز خرید Osaka Station City
  مرکز خرید Tempozan Marketplace
  مرکز خرید ATC
  مرکز خرید Crysta Nagahori

همین حالا بلیط پرواز به اوزاکا را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به اوزاکا ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما اوزاکا

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.