بلیط پرواز های آنتالیا

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز تهران آنتالیا

بلیط هواپیما تهران آنتالیا

آنتالیا یکی از زیباترین شهرهای ترکیه و از مقاصد پرطرفدار برای سفرهای خارجی نزد ایرانیان است. سواحل زیبا، هتل‌های لوکس با امکانات فوق‌العاده در آنتالیا، تعطیلات عالی برای مسافران سرتاسر جهان می‌سازد. برای خرید بلیط هواپیما در هر زمان از سال که قصد سفر به آنتالیا داشته باشید، می توانید توسط فلای تودی اقدام کنید تا بلیط خود را با بهترین قیمت خریداری کنید. در ادامه به روش‌های خرید بلیط تهران آنتالیا و بلیط آنتالیا به تهران در فلای تودی اشاره می‌کنیم. در همین صفحه پرواز تهران آنتالیا را برای تاریخ سفری که مدنظر دارید، جستجو کنید و قیمت بلیط‌ها را بررسی کنید.

خرید بلیط تهران آنتالیا

خرید بلیط تهران آنتالیا یکی از محبوب‌ترین پروازهای ترکیه در میان مسافران ایرانی است. برای رزرو بلیط پرواز تهران به آنتالیا در فلای تودی کافی است پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...)، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده نمایید. اما چنانچه قصد خرید بلیط برگشت هواپیما آنتالیا تهران را دارید، کافی است در باکس جستجوی پرواز تهران به آنتالیا فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود. همچنین در بخش انتخاب نوع سفر برای خرید بلیط رفت و برگشت تهران آنتالیا با انتخاب گزینه بلیط رفت و برگشت، می‌توانید پروازهای تهران آنتالیا را در مسیر رفت و برگشت خریداری نمایید. در صفحه نتایج جستجو لیست قیمت بلیط هواپیما تهران به آنتالیا برایتان به نمایش درمی‌آید. با اعمال فیلتر مناسب قادر خواهید بود به بلیط لحظه آخری آنتالیا، بلیط هواپیما تهران به آنتالیا چارتر و در نهایت به بهترین قیمت بلیط تهران آنتالیا و بلیط ارزان تهران آنتالیا دست یابید.
در حال حاضر بلیط پرواز تهران آنتالیا را می‌توانید از چندین ایرلاین خارجی خریداری کنید که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به بلیط هواپیما تهران آنتالیا هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی ترکیش ایرلاین، هواپیمایی سان اکسپرس،  هواپیمایی قطر ایرویز و پرواز تهران آنتالیا هواپیمایی امارات اشاره کرد.

  بلیط هواپیما شیراز آنتالیا
  بلیط هواپیما اصفهان آنتالیا

 بلیط آنتالیا به تهران

شما می توانید به همین ترتیب، بلیط آنتالیا به تهران را از فلای تودی خریداری کنید. مسافران می توانند ارزانترین قیمت بلیط آنتالیا به تهران هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی ترکیش ایرلاین، هواپیمایی سان اکسپرس، هواپیمایی قطر ایرویز و بلیط هواپیمایی امارات در مسیر آنتالیا تهران را از طریق سایت فلای تودی خریداری نمایند. اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، باید بدانید قیمت بلیط تهران آنتالیا هواپیمایی ماهان نسبت به سایر هواپیمایی ها ارزانتر است.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط آنتالیا در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما آنتالیا

ابتدا از برنامه پروازهای آنتالیا اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز آنتالیا برای شما نمایش داده می‌شود.

به طور مثال، اگر قصد خرید بلیط هواپیما تهران آنتالیا را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " آنتالیا " یا "Antalya" را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به آنتالیا شامل پرواز مستقیم از تهران به آنتالیا برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پرواز تهران آنتالیا

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای آنتالیا از ارزانترین بلیط آنتالیا نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های آنتالیا

در زمان رزرو و خرید بلیط تهران به آنتالیا از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه‌های آنتالیا که در بخش فیلترها نمایش داده می‌شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه‌های آنتالیا عبارتند از :

  فرودگاه آنتالیا (AYT)

قیمت بلیط تهران آنتالیا

برای آگاهی از قیمت بلیط تهران به آنتالیا می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط خود یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط تهران آنتالیا و بلیط آنتالیا تهران به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت پروازهای تهران آنتالیا با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران آنتالیا را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران آنتالیا را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما تهران آنتالیا فصل زمستان است.
• ارزانترین بلیط هواپیما تهران آنتالیا را معمولا می‌توانید در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه خریداری کنید.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران آنتالیا را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت آنتالیا از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

خرید بلیط ارزان هواپیما تهران آنتالیا

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به آنتالیا را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌ها به بهترین قیمت پرواز تهران به آنتالیا دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم  و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) تهران آنتالیا در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما تهران آنتالیا هدر ندهید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلتر مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران آنتالیا، بلیط لحظه آخری آنتالیا به تهران و بلیط چارتری تهران آنتالیا را در فلای تودی بیابید. 
همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بليط هواپيما تهران آنتالیا رفت و برگشت به اطلاع شما خواهد رسید، در نتیجه می‌توانید برای مسیر تهران آنتالیا پرواز ارزان خریداری نمایید. اما برای خرید ارزانترین بلیط تهران آنتالیا، کافی است از گزینه تقویم قیمتی استفاده نمایید. به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین نرخ بلیط تهران به آنتالیا را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

بلیط چارتر آنتالیا

در صفحه نتایج جستجو بلیط هواپیما تهران آنتالیا فلای تودی، در صورتی که بلیط هواپیما تهران به آنتالیا چارتر موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر آنتالیا دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزانترین بلیط چارتر آنتالیا نمایید.

بلیط لحظه آخری آنتالیا

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران آنتالیا موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران آنتالیا به نمایش درخواهد آمد. در این صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی آنتالیا خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری آنتالیا دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلتر فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری آنتالیا خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران آنتالیا و بلیط آنتالیا به تهران لحظه آخری را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما آنتالیا در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما آنتالیا ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز آنتالیا از آن شما خواهد شد. قیمت ها به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران آنتالیا و بلیط هواپیما آنتالیا به تهران از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط تهران به آنتالیا را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در قسمت فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل آنتالیا به صورت همزمان

با خرید بلیط آنتالیا از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل آنتالیا را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر آنتالیا و قیمت بلیط رفت و برگشت آنتالیا را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران آنتالیا یا بلیط آنتالیا به تهران از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

اطلاعات پرواز بلیط هواپیما تهران آنتالیا

  فاصله هوایی تهران تا آنتالیا: مسافت پروازی تهران از آنتالیا 2401 کیلومتر (1492 مایل) است.
  مدت زمان پرواز تهران آنتالیا: مدت زمان پرواز تهران آنتالیا به طور متوسط 4 ساعت و 20 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز تهران به آنتالیا با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.
  آیا از تهران به آنتالیا پرواز مستقیم دارد؟ پرواز مستقیم تهران آنتالیا توسط هواپیمایی سان اکسپرس انجام می‌شود.
  مسیر پروازهای مستقیم و غیر مستقیم تهران آنتالیا
  هواپیمایی سان اکسپرس

فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) ............... 04:20 ............... فرودگاه آنتالیا (AYT)

  هواپیمایی ترکیش ایرلاین

IKA (فرودگاه امام خمینی تهران) ............... 3:30 ............... IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 1:10 ............... AYT (فرودگاه آنتالیا)

  هواپیمایی پگاسوس

IKA (فرودگاه امام خمینی تهران) ............... 3:20 ............... SAW (فرودگاه صبیحا گوکچن) ............... 1:20............... AYT (فرودگاه آنتالیا)

  ارزانترین ایرلاین‌ های پرواز تهران آنتالیا: ارزانترین ایرلاین‌های‌ پرواز تهران آنتالیا، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی پگاسوس و هواپیمایی سان اکسپرس هستند.
  محبوب‌ ترین ایرلاین در مسیر تهران آنتالیا: محبوب ‌ترین ایرلاین در مسیر تهران آنتالیا هواپیمایی ترکیش است.
  روزهای پرواز تهران به آنتالیا: پروازهای تهران آنتالیا تمامی روزهای هفته انجام می‌شود. ساعت پرواز تهران آنتالیا نیز بستگی به ایرلاین دارد.
  اختلاف ساعت پرواز تهران آنتالیا: ساعت رسمی آنتالیا حدود نیم ساعت از تهران عقب‌تر است.

راهنمای مختصر سفر به آنتالیا

سفر به آنتالیا

آنتالیا (Antalya)، بزرگترین اقامتگاه دریایی و بین‌المللی ترکیه محسوب می‌شود و بر روی تخته سنگی بزرگ در بخش جنوبی شبه جزیره آناتولی واقع شده است. مهمترین شهرهای آنتالیا عبارتند از: لارا، کِمر، بِلک، آلانیا و سیده. با قرار گرفتن لوکس‌ترین هتل‌ها و بسیاری از اقامتگاه‌های 5 ستاره تازه تاسیس و برگزاری فستیوال‌ها و جشنواره‌های بسیاری از جمله فستیوال فیلم گلدن اورنج (پرتغال طلایی)، جشنواره فرهنگی سالانه، جشنواره موسیقی بین‌المللی مدیترانه‌ای، فستیوال رقص و موسیقی محلی بین‌المللی، جشنواره بین‌المللی باله و اپرای آسپندوس و جشنواره گل در آنتالیا، این شهر به پایتخت سیاحتی و جهانگردی ترکیه و یکی از پربازدیدترین شهرهای اروپا تبدیل شده است. به همین دلیل خرید بلیط هواپیما آنتالیا از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین پروازهای خارجی در میان مسافران است.

بهترین زمان سفر به آنتالیا

بهترین زمان سفر به آنتالیا از لحاظ آب و هوا فصل بهار و از اواسط فرودین تا اواسط اردیبهشت است، یعنی زمانیکه آب و هوای آنتالیا معتدل و دلپذیر است. اما بسیاری از گردشگران نیز برای مسافرت به آنتالیا اوایل فروردین تا اواخر آبان ماه را انتخاب می‌کنند تا بتوانند از آفتاب سواحل این شهر و ورزش‌های آبی آن استفاده کرده و از جاهای دیدنی آنتالیا لذت ببرند. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، فصل زمستان بهترین فصل برای سفر به آنتالیا است و ارزانترین بلیط هواپیما آنتالیا را می‌توانید در این فصل تهیه کنید و بدین ترتیب هزینه سفر به آنتالیا را کاهش دهید.

جاهای دیدنی آنتالیا

  شهر قدیمی (کاله ایچی)
  اسکله قدیمی
  قلعه رومیان
  آسپندوس
  شهر قدیمی ترمسوس
  پارک ملی المپیوس
  برج ساعت
  موزه آنتالیا

حمل و نقل آنتالیا

آنتالیا نیز مانند بسیاری از شهرهای توریستی و گردشگری انواع خدمات حمل و نقل عمومی را به شهروندان خود عرضه می‌کند، وسایلی مانند اتوبوس، تاکسی، مینی‌بوس و واگن برقی به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی می‌باشند. وسایل حمل و نقل عمومی در آنتالیا ارزان و در دسترس هستند، بنابراین گردشگران می‌توانند برای رسیدن به مناطق دیدنی و یا نقاط مهم شهر از این وسایل استفاده کنند.

رستوران‌های آنتالیا

  رستوران Gizli Bahce
  رستوران ایتالیایی Stella Bistro
  رستوران چینی China Garden
  رستوران mehmet7
  رستوران Vanilla Lounge
  رستوران Kral Sofrasi

مراکز خرید آنتالیا

  مرکز خرید دپو
  مرکز خرید مارک
  مرکز خرید اوزدیلک
  مرکز خرید تراسیتی

همین حالا بلیط پرواز به آنتالیا را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به آنتالیا ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران آنتالیا

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.