بلیط پرواز های آنتالیا

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز شیراز آنتالیا

بلیط هواپیما شیراز آنتالیا

برای تماشای سواحل زیبای ترکیه، هیچ شهر ترکیه‌ای به اندازه آنتالیا زیبا نیست. آنتالیا که به ساحل فیروزه‌ای معروف است، مقصد سفر خارجی بسیاری از ایرانیان است. برای تجربه آرامش در هتل‌های آل و یو آل رو به دریا در آنتالیا، اولین کار خرید بلیط هواپیما است. خوشبختانه ایرانیان می‌توانند علاوه بر تهران، از شیراز نیز به آنتالیا سفر کنند. پرواز شیراز آنتالیا مسافران را هر روز از شهر شعر و بهارنارنج به سواحل آنتالیا می‌رساند. برای خرید بلیط هواپیما شیراز آنتالیا با بهترین قیمت کافی است در همین صفحه از فلای تودی اقدام کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز آنتالیا

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز آنتالیا در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پرواز شیراز آنتالیا تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری شیراز آنتالیا و بلیط چارتر شیراز آنتالیا را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما آنتالیا شیراز را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز شیراز به آنتالیا فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط شیراز آنتالیا در فلای تودی

  جستجوی بلیط شیراز به آنتالیا

ابتدا از برنامه پروازهای آنتالیا اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت شیراز آنتالیا یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز شیراز به آنتالیا برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط شیراز آنتالیا را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " شیراز " یا " Shiraz " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " آنتالیا " یا " Antalya "  را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی شیراز به آنتالیا برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط پرواز شیراز آنتالیا

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت بلیط شیراز به آنتالیا از ارزانترین بلیط نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط شیراز آنتالیا را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های آنتالیا

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما آنتالیا از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های آنتالیا که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های آنتالیا عبارتند از :

  فرودگاه آنتالیا (AYT)  
 

 

قیمت بلیط هواپیما شیراز آنتالیا

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما شیراز آنتالیا می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما شیراز به آنتالیا یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از شیراز به آنتالیا به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت پرواز شیراز آنتالیا با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس شیراز آنتالیا را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس شیراز آنتالیا را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما شیراز آنتالیا فصل زمستان است.
• ارزانترین بلیط هواپیما شیراز آنتالیا را معمولا می‌توانید در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه خریداری کنید.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما شیراز آنتالیا را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت آنتالیا از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد

خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز آنتالیا

اگر قصد خرید بلیط شیراز آنتالیا ارزان را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌ها به بهترین قیمت پرواز شیراز آنتالیا دست پیدا کنید. تمامی پروازهای غیر مستقیم آباتوقف) و پرواز مستقیم شیراز آنتالیا در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما شیراز آنتالیا هدر ندهید. بلیط شیراز آنتالیا را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری شیراز آنتالیا و بلیط چارتر شیراز به آنتالیا را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما شیراز آنتالیا را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

بلیط چارتر شیراز به آنتالیا

در صفحه نتایج جستجو بلیط شیراز به آنتالیا فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر شیراز آنتالیا موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر آنتالیا دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزانترین بلیط چارتر شیراز به آنتالیا نمایید.

بلیط لحظه آخری شیراز آنتالیا

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر پروازهای لحظه آخری شیراز به آنتالیا موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای شیراز به آنتالیا به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری شیراز آنتالیا با قیمت بلیط سیستمی شیراز آنتالیا خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری شیراز آنتالیا دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری شیراز آنتالیا خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری شیراز آنتالیا را در قالب پروازهای آفری لحظه آخری برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما شیراز آنتالیا در فلای تودی

  خرید بلیط شیراز آنتالیا ارزان

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از شیراز به آنتالیا از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود. بلیط هواپیما شیراز را هم با ارزانترین قیمت در فلای تودی تهیه کنید.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز به آنتالیا از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز شیراز آنتالیا از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بليط شیراز به آنتالیا را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل به صورت همزمان

با خريد بليط هواپیما شیراز به آنتالیا از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل آنتالیا را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر آنتالیا و قیمت بلیط هواپیما شیراز آنتالیا را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما شیراز به آنتالیا را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط شیراز به آنتالیا از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پرواز شیراز آنتالیا در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما از شیراز به آنتالیا به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت شیراز آنتالیا را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما شیراز به آنتالیا از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای شیراز به آنتالیا در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان شیراز به آنتالیا در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین بلیط شیراز به آنتالیا را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما شیراز آنتالیا

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.