برنامه +Air Canada CleanCare

0
2753
+Air Canada CleanCare
+Air Canada CleanCare

 

ایر کانادا دمای بدن مسافران را طبق برنامه +Air Canada CleanCare قبل از سفر چک می‌کند

از زمانیکه ایرلاین‌ها استفاده از ماسک را در پروازها اجباری کردند، هواپیمایی ایر کانادا یک قدم پا فراتز گذاشته و قبل از هر سفر دمای بدن مسافران را اندازه گیری می‌کند.

هواپیمایی ایر کانادا روز دوشنبه اعلام کرد که بررسی دمای بدن مسافران پیش از سفر از این پس بخشی از برنامه‌های این شرکت هواپیمایی خواهد بود. علاوه بر این مسافران در هر پرواز یک پرسشنامه سلامت پر خواهند کرد و یک ضدعفونی کننده دست هم در کیت سفر آن‌ها خواهد بود.

کالین راوینسکو، مدیر عامل اجرایی شرکت ایر کانادا در نشستی خبری اعلام کرد: ” ما همواره در معرفی تمهیدات لازم در مقابل ویروس کووید ۱۹ پیشگام بوده‌ایم. از این گونه تمهیدات می‌توان به معرفی تجهیزات حفاظتی برای پرسنل ایر کانادا ونخستین یرلاین امریکای شمالی در جهت فراهم کردن ماسک برای مسافران بوده‌ایم. در حال حاضر نیز نخکستین ایرلاینی هستیم که دمای بدن مسافران را پیش از سفر اندازه گیری خواهیم کرد.

ایر کانادا با معرفی برنامه +Air Canada CleanCare که از ۱۵ می اجرا خواهد شد، قصد دارد تا حمایت خود را در مقابله با اثرات مخرب اپیدمی ویروس کرونا اعلام کند. از زمانی که ویروس کرونا شایع شده است، مسافران در خانه‌هایشان قرنطینه شده‌اند و بسیاری از کارمندان شرکت‌ها هم از ترس اینکه در سفرهای کاری مبتلا به بیماری کرونا شوند خانه نشین شده‌اند.

پس از اپیدمی کرونا، استفاده از ماسک در سفر، به سرعت به پوششی استاندارد تبدیل شد. ایرلاین‌های امریکایی از جمله امریکن ایرلاینز، یونایتد ایرلاینز، دلتا، ساوت وست، آلاسکا، فرانتیر، جت‌بلو استفاده از ماسک را نه تنها در هواپیما بلکه در زمان چک-این مسافران در فرودگاه نیز الزامی دانسته‌اند.

ایرلاین‌های بین المللی دیگری هم در کنار ایر کانادا قدم‌هایی در این زمینه برداشته‌اند. برای مثال ایرلاین سنگاپور مسافران لس آنجلس به مقصد سنگاپور را در همان گیت‌های ورودی فرودگاه، مجهز به ماسک می‌کنند.

اما اگر ایرلاین‌های دیگر نیز مانند ایر کانادا برای اندازه گیری دمای بدن مسافران مجهز به اسکنرهای حرارتی شوند، مسافران را بیشتر در مقابل ابتلا به کرونا ایمن خواهند کرد.

ایر کانادا همچنین به انجام اقثدامات بیشتری در آینده اشاره می‌کند.

همچنین راوینسکو اظهار کرده است: ” ما در صدد هستیم تا برنامه Air Canada CleanCare+ را ارتقا دهیم. از جمله‌ تمهیدات دیگری که در این برنامه به آن اندیشیده‌ایم می‌توان به افزایش استفاده از ابزارهای غربالگری مثل تست میزان اکسیژن خون اشاره کرد. “

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید