خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی ماهان ایر

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

ماهان ایر Mahan Air

پرواز به بلیط هواپیما ماهان ایر

ماهان ایر یکی از بهترین شرکت‌های هواپیمایی ایران است که سال 1371 تاسیس شد. این ایرلاین حدود ربع قرن تجربه دارد و توانسته نام خود را به عنوان یکی از ایرلاین‌های ایرانی معتبر که پروازهایی ایمن انجام می‌دهد، معرفی کند. این ایرلاین به بسیاری از شهرهای داخلی و کلانشهرها از جمله، مشهد، اهواز، شیراز، تبریز، اصفهان و غیره پرواز دارد و در بسیاری از مسیرهای اروپایی نیز پروازهایی ارزان قیمت برقرار کرده است؛ پروازهایی که به دلیل قیمت بسیار مناسبی که دارند طرفداران زیادی، هم در میان ایرانی‌ها و هم در میان اتباع خارجی دارد. اگر قصد خرید بلیط هواپیما از این شرکت را دارید، در ادامه بیشتر با پروازهای هواپیمایی ماهان آشنا شوید.

راهنمای خرید بلیط پرواز ماهان در فلای‌تودی

برای خرید آنلاین بلیط پرواز ماهان، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین کنید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای ماهان برای مسیر مورد نظر شما نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای ماهان ، انواع بلیط ارزان ماهان و بلیط لحظه آخری ماهان نیز برای شما نمایش داده می‌شود. شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود، لیست پروازها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب و به راحتی رزرو بلیط ماهان را در کوتاه‌ترین زمان و به صورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید. در زمان جستجوی بلیط، در قسمت فیلتر ایرلاین‌ها، ایرلاین موردنظر خود را از میان انواع ایرلاین‌ها شامل هواپیمایی ایرعربیا، ماهان و ... انتخاب کنید.
در ادامه با روش دریافت آنلاین کارت پرواز هواپیمایی ماهان ایر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز ماهان

مسافران پروازهای ماهان از دو سال پیش، در برخی فرودگاه‌های داخلی می‌توانند کارت پرواز را به صورت آنلاین دریافت کنند. فرودگاه مهرآباد، مشهد، بندرعباس، شیراز، اهواز، زاهدان و ساری امکان دریافت کارت پرواز ماهان به صورت آنلاین را برای مسافران فراهم کرده‌اند. از اسفند ماه 96 نیز، مسافران پروازهای بین المللی ماهان نیز قادر به دریافت کارت پرواز اینترنتی از طریق وبسایت و موبایل هستند.

کلاس های پروازی هواپیمایی ماهان

  بیزنس کلاس

کلاس پروازی بیزنس ماهان صندلی‌هایی بزرگتر از صندلی‌های راحتی عادی در کلاس اکونومی دارد تا مسافران آسوده‌ خاطر در مسیرهای پروازی به خصوص مسیرهای طولانی‌تر بین‌المللی سفر کنند. پذیرایی در این کلاس نیز متفاوت است و وعده‌های غذایی در تعداد بیشتر و متنوع‌ تر در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.

  اکونومی کلاس

کلاس اکونومی هواپیمایی ماهان صندلی های راحتی عادی در اختیار مسافران قرار می دهد و در طول پرواز پذیرایی به صورت رایگان نیز انجام می‌شود.

پروازهای داخلی ماهان ایر

هواپیمایی ماهان ایرلاین در طول هفته پروازهای زیادی را به بیشتر شهرهای ایران در برنامه پروازی خود دارد. اگر قصد سفر با پرواز ماهان را دارید مسیر پروازی مورد نظر خود را از لیست پروازهای داخلی ماهان ایر انتخاب کنید و سپس با تعیین تاریخ رفت و برگشت خود، می توانید لیستی از پروازهای این هواپیمایی را به ترتیب از ارزانترین بلیط هواپیما مشاهده کنید. پروازهای داخلی ماهان شامل پروازهای لحظه آخری ماهان، پروازهای چارتری ماهان، پروازهای نرخ ویژه ماهان و پروازهای سیستمی ماهان است. بلیط مسیرهای داخلی هواپیمایی ماهان ایر که می‌توانید  از طریق وبسایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی خریداری کنید عبارتند از :

 بلیط هواپیما خارک شیراز ماهان
  بلیط هواپیما خارک اصفهان ماهان
 بلیط هواپیما اصفهان خارک ماهان

پروازهای چارتری ماهان

پروازهای این شرکت هواپیمایی به دو صورت بلیط سیستمی ماهان و بلیط لحظه آخری ماهان عرضه ‌می‌شود. قیمت بلیط هواپیما ماهان با توجه به کلاس‌های پروازی هواپیمایی متغیر است. اگر قصد خرید بلیط ارزان ماهان را دارید می‌توانید بلیط کلاس پروازی اکونومی (اقتصادی) را خریداری کنید. در غیر این صورت پیشنهاد ما به شما خرید بلیط کلاس پروازی بیزینس (تجاری) ماهان است.

اگر قصد خرید بلیط ارزان چارتر هواپیما ماهان را دارید می‌توانید خرید خود را به راحتی و به سرعت از طریق سایت فلای‌تودی انجام دهید. فلای‌تودی سامانه آنلاین فروش اینترنتی بلیط هواپیما تمامی پروازهای ماهان ایر را به صورت مستقیم و بی واسطه و با تضمین بهترین قیمت بلیط هواپیما عرضه می‌کند. فروش بسیاری از بلیط‌ های ارزان ماهان به صورت انحصاری و تنها از طریق سایت فلای‌تودی انجام می‌شود، بنابراین می‌توانید اطمینان داشته باشید که ارزان‌ترین بلیط هواپیما ماهان را در فلای‌تودی پیدا کنید.

از طریق سایت فلای‌تودی می‌توانید تمامی بلیط‌ های چارتری خارجی ماهان از جمله بلیط چارتری ماهان به استانبول، بلیط چارتری ماهان به آنکارا، بلیط چارتری ماهان به دبی، بلیط چارتری ماهان به بانکوک، بلیط چارتری ماهان به کوالالامپور، بلیط چارتری ماهان به شانگهای، بلیط چارتری ماهان به پکن و بلیط چارتری ماهان به گوانجو را خریداری کنید.

پروازهای خارجی ماهان

هواپیما ماهان ایر از جمله شرکت های هواپیمایی در کشورمان است که نه تنها به کلانشهرها و شهرهای کوچک داخلی پرواز روزانه دارد، بلکه به بسیاری از مقاصد مهم بین المللی نیز به صورت هفتگی پروازهایی را انجام می‌دهد. مقاصد خارجی پروازهای ماهان برخی از شهرهای اروپایی، آسیایی و خاورمیانه را شامل می‌شود. بلیط مسیرهای خارجی هواپیمایی ماهان که می‌توانید از طریق وبسایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی خریداری کنید عبارتند از :

بار دستی مجاز هواپیمایی ماهان

بار دستی مجاز پروازهای ماهان در پروازهای داخلی و بین المللی تفاوتی با هم ندارد. بار مجاز دستی برای همراه داشتن در کابین در کلاس پروازی اکونومی ماهان 5 کیلوگرم و در کلاس بیزینس 7 کیلوگرم است. 

پذیرش بار مجاز هواپیمایی ماهان

میزان بار مجاز در پروازهای داخلی و خارجی و همچنین بسته به کلاس پروازی متفاوت است. بار مجاز هواپیمایی ماهان در پروازهای داخلی برای کلاس اکونومی 20 کیلوگرم و برای کلاس بیزینس 25 کیلوگرم است. اما بار مجاز ماهان در پروازهای خارجی برای مسافران بیشتر است. میزان بار مجاز مسافر در پروازهای خارجی، برای کلاس اکونومی 30 کیلوگرم و برای کلاس بیزینس 40 کیلوگرم است. ضمنا ابعاد چمدان نیز نباید بیشتر از 158 سانتی متر باشد. اما اگر بار مسافران بیش از حد مجاز باشد، باید هزینه این اضافه بار را جداگانه بپردازند. هزینه اضافه بار ماهان به ازای هر کیلوگرم، معادل ۱ درصد قیمت بلیط هواپیما در همان مسیر است.

ناوگان هوایی ماهان ایر

هواپیمایی ماهان با 55 فروند هواپیما، به روزترین و مجهزترین ناوگان داخلی است. این هواپیمایی انواع مختلفی از هواپیما را در ناوگان خود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  بوئینگ 400-747
  ایرباس A340-600
  ایرباس A340-300
  ایرباس A300-600
  ایرباس A310-300
  BAE 146-300
  امبرائر 145
  فوکر 50


سایر اطلاعات درباره هواپیمایی ماهان ایر

  • نام ایرلاین: ماهان ایر
  • کد W5 :IATA
  • سال تاسیس: 1371
  • مقر اصلی: فرودگاه مهرآباد تهران و فرودگاه امام خمینی تهران
  • وب سایت هواپیمایی ماهان : www.mahan.aero
پرواز به business-class-mahan
پرواز به mahan
پرواز به mahan

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما ماهان ایر

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.