خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی سلام ایر

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

شرکت هواپیمایی سلام ایر Salam Air

پرواز به بلیط هواپیما سلام ایر

هواپیمایی سلام ایر، ایرلاین کشور عمان است که در سال 2016 تاسیس شد و اولین پروازش را در ژانویه 2017 انجام داده است. اکنون این هواپیمایی، به بیش از 27 مقصد در 18 کشور دنیا خدمات پروازی ارائه می دهد. پروازهای هواپیمایی سلام ایر را می توانید با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید و با خیال راحت سوار ناوگان هواپیمایی جدید و ایمن شوید.
هواپیمایی سلام ایر ایمنی، امانت، تعهد، سودمندی و احترام را به عنوان ارزش‌های خود معرفی می‌کند. سفر ایمن و مطمئن، ایجاد یک تجربه لذتبخش، فناوری نوآورانه و پیشرو، محیط دلچسب و مدیریت سودآور و مقرون به صرفه از مواردی است که به عنوان ماموریت این شرکت هواپیمایی اعلام شده است.
شرکت هواپیمایی سلام ایر برای اولین بار هواپیمای ایرباس A320neo و A321neo را به عمان معرفی کرد. در حال حاضر، ناوگان هوایی هواپیمایی سلام متشکل از شش A320neo و دو A321 است. این شرکت در هفته، بیش از 100 پرواز داخلی و خارجی انجام می‌دهد. شهرهای دبی، جده، مدینه، مسقط و هچنین شیراز از جمله مقاصد خارجی این ایرلاین هستند.
برای تجربه پروازی راحت و مقرون به صرفه به هر یک از مقاصد پروازی هواپیمایی سلام ایر، می‌توانید بلیط هواپیما را از سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری کنید.

مقاصد پروازهای سلام ایر

برخلاف جوان بودن شرکت هواپیمایی سلام ایر، مقاصد پروازی زیادی را پوشش می‌دهد و تعداد این مقاصد رو به افزایش است. از خاورمیانه گرفته تا آفریقا، آسیا و نپال پروازهای بسیاری با هواپیمایی سلام انجام می‌شود.


در حال حاضر ایران، ترکیه، آذربایجان، بحرین، کویت، سودان، عراق، عربستان سعودی، امارات، قطر، نپال، عمان، پاکستان، تایلند، مصر، سریلانکا و گرجستان از مقصد های پروازهای هواپیمایی سلام است.

پروازهای خارجی سلام ایر

شرکت هواپیمایی سلام ایر به طور منظم پروازهایی از مسقط به شهرهای مختلف دنیا و برعکس از شهرهای مختلف به مقصد مسقط دارد. تعدادی از پرترددترین پروازهای سلام ایر عبارتند از:


 

کد هواپیمایی سلام ایر

کد یاتا (IATA) هواپیمایی سلام ایر با عنوان OV و کد ایکائو (ICAO) یا سازمان صنایع هوایی بین‌المللی سلام ایر، OMS است.

کلاس های پروازی سلام ایر

پروازهای شرکت هواپیمایی سلام ایر در سه کلاس پروازی انجام می‌شود که هر کدام ویژگی ها و مزایای خود را دارند. سه کلاس پروازی فلکسی، فرندلی و لایت سه دسته کلاس پروازی هواپیمایی سلام است که در ادامه به شرح آنها می‌پردازیم.

  کلاس فلکسی Flexi

در این کلاس پروازی امکان حمل بار دستی مجاز تا 7 کیلوگرم، تحویل بار تا 20 کیلوگرم به کانتر پذیرش، تغییر تاریخ پرواز و یا کنسل کردن پرواز نیز وجود دارد.
کنسل کردن این پرواز تا قبل از 24 ساعت، هیچ جریمه‌ای را شامل نمی‌شود. کنسلی پرواز فلکسی از 24 ساعت تا 12 ساعت پیش از پرواز، شامل جریمه 15 ریال عمران به علاوه هزینه مابه التفاوت پرواز می‌شود. در صورت کنسلی پرواز کمتر از 12 ساعت تا پرواز، همه هزینه پرداخت شده توسط مسافر به عنوان جریمه درنظر گرفته می‌شود.

  کلاس فرندلی Friendly

مسافران با انتخاب کلاس پروازی فرندلی سلام ایر، علاوه بر حمل 7 کیلوگرم بار دستی مجاز، می‌توانند 20 کیلوگرم بار تحویل کانتر دهند و همچنین امکان تعویض تاریخ پرواز را نیز دارند.
در کلاس پروازی Friendly Value، مسافران می‌توانند علاوه بر 7 کیلوگرم بار دستی، 30 کیلوگرم بار تحویل کانتر دهند.
در کلاس پروازی Friendly Plus، مسافران می‌توانند علاوه بر 7 کیلوگرم بار دستی، 40 کیلوگرم بار تحویل کانتر دهند.
جریمه تغییر ساعت پرواز 24 ساعت پیش از پرواز، شامل 15 ریال عمان به علاوه هزینه مابه التفاوت پرواز جدید می‌شود. جریمه تغییر یا کنسلی پرواز در کمتر از 24 ساعت قبل از پرواز، شامل همه مبلغ پرداخت شده می‌شود.

  کلاس لایت Light

این کلاس پروازی به مسافران تنها اجازه حمل 7 کیلوگرم بار دستی می دهد و از سایر خدمات نظیر حمل چمدان و یا کنسل کردن بلیط خبری نیست. در صورت نیاز به بردن چمدان، مسافران این کلاس پروازی باید هزینه اضافه پرداخت کنند.
در کلاس پروازی لایت شرکت هواپیمایی سلام ایر، در صورت تغییر تاریخ یا کنسلی پرواز 24 ساعت قبل از زمان پرواز، مسافر باید 15 ریال عمان به علاوه هزینه مابه التفاوت پرواز جدید را پرداخت کند. کنسلی پرواز کمتر از 24 ساعت تا پرواز، شامل جریمه 100 درصد مبلغ پرداختی می‌شود.

PHOTOS

قیمت بلیط هواپیما سلام ایر

قیمت بلیط هواپیما سلام ایر بسته به کلاس پروازی و نوع بلیط (چارتر، سیستمی و لحظه آخری) متفاوت است. علاوه بر این، زمان خرید بلیط سلام ایر هم می‌تواند در بالا بودن یا پایین بودن قیمت‌ها تاثیرگذار باشد. برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما سلام ایر برای مقصد موردنظر خود، در قسمت فیلترهای جستجو در فلای تودی، نام ایرلاین و مقصد خود را مشخص کنید تا قیمت‌ها برای شما به نمایش دربیاید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما سلام ایر از فلای تودی

برای خرید بلیط سلام ایر در فلای تودی، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای سلام ایر برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می‌توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای سلام ایر ، انواع بلیط ارزان سلام ایر و بلیط لحظه آخری سلام ایر نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط سلام ایر را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.

خرید بلیط ارزان هواپیمایی سلام ایر

پس از جستجوی بلیط بر اساس مقصد موردنظر و در تاریخ انتخابی خود و انتخاب سلام ایر در قسمت ایرلاین، صفحه نتایج جستجو به نمایش درمی‌آید. بلیط‌ها به ترتیب از ارزانترین نرخ پروازهای هواپیمایی سلام ایر نمایش داده می‌شود، با این حال قادر خواهید بود با استفاده از فیلتر قیمت، ارزانترین‌ها را جدا کنید.

بلیط چارتر هواپیمایی سلام ایر

علاوه بر بلیط سیستمی که توسط شرکت هواپیمایی سلام ایر قیمت گذاری می شود، امکان خریداری بلیط چارتر هواپیمایی سلام در فلای تودی وجود دارد. این نوع بلیط ها ارزانتر هستند و برای خریداری آن، کافی است در ستون فیلترها، بلیط چارتر را از میان انواع دیگر بلیط‌ها انتخاب کنید تا بتوانید به بلیط های چارتر هواپیمایی سلام دسترسی داشته باشید.

بلیط لحظه آخری هواپیمایی سلام ایر

در صورتی که به دنبال گزینه‌های ارزانتر بلیط‌ها هستید و تاریخ دقیقی برای سفر ندارید، می‌توانید بلیط لحظه آخری هواپیمایی سلام ایر را برای مقصد موردنظرتان در فلای تودی جستجو کنید. بلیط لحظه آخری بلیط‌هایی هستند که در ساعات نزدیک به پرواز به منظور پر شدن صندلی‌های خالی به فروش می‌رسد، بنابراین در صورتی که زمان پرواز مشخصی ندارید، می‌توانید با این توع بلیط‌ها ارزانتر سفر کنید.

مزایای خرید بلیط هواپیما سلام ایر

شرکت هواپیمایی سلام ایر مزایای بسیاری برای مسافران خود در نظر گرفته است تا با تجربه پروازی خوش با سلام ایر، مشتری همیشگی این ایرلاین شوند. تعدادی از مزایای خرید بلیط هواپیما سلام ایر عبارتند از:

  سفر با جدیدترین ناوگان هوایی

استفاده هواپیمایی سلام ایر از هواپیماهای ایرباس a320 و a321 جدید، کیفیت بالای سفر هوایی را تضمین می‌کند. این هواپیمایی امنیت بالایی در پروازها فراهم می‌کند.

  تنوع مقاصد پروازی

همانطور که گفتیم، علی رغم تازه تاسیس بودن این شرکت هواپیمایی، پروازهای سلام ایر تعداد زیادی از مقاصد را در سرتاسر دنیا پوشش می‌دهد.

  قیمت مقرون به صرفه

شعار این هواپیمایی، تسهیل سفرهای هوایی ارزان برای مسافران است. در مقایسه با رقبا، این هواپیمایی سفرهای ارزانتری ارائه می‌دهد.

  کیفیت بالای خدمات

تنوع غذاها و پذیرایی باکیفیت در این هواپیمایی، سبب شده تا سفرهای هوایی با شرکت هواپیمایی سلام ایر رضایت بالای مسافران را کسب کند. مسافران هواپیمایی سلام ایر این امکان را دارند تا انواع میان وعده از جمله ساندویچ و رول و انواع نوشدنی خود را انتخاب کنند.

بار دستی مجاز هواپیمایی سلام ایر

مسافران پروازهای خارجی سلام ایر مجاز به حمل یک بار دستی مجاز با حداکثر ابعاد 56 در 45 در 25 سانتی متر به طور رایگان هستند. این شامل کیف لپ تاپ یا کیف دستی زنانه کوچک که ابعادش بیشتر از 25 در 33 در 20 سانتیمتر نباشد، می شود.
در صورتی که بخواهید وسایل باارزش، آلات موسیقی یا کیف دیپلماتیک با خود حمل کنید که اندازه یا وزن آن بیش از حد مجاز است، نیاز دارید در صورت موجود بودن، یک یا چند صندلی مسافر بخرید.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی سلام ایر

شرکت هواپیمایی سلام ایر به مسافران امکان می‌دهد تا هنگام خرید بلیط سلام ایر، بار مجاز را که یکی از گزینه‌های 20، 30 یا 40 کیلوگرمی است، بسته به نیاز خود، تهیه کنند. این شرکت همچنین محدودیتی در تعداد بسته‌های تحویل داده شده مسافران ندارد. اما وزن حداکثر هر بسته در پرواز با سلام ایر نباید بیشتر از 32 کیلوگرم و ابعاد حداکثر 160 سانتی متر (مجموع طول + عرض + ارتفاع) باشد. بدین ترتیب اگر گزینه بار 40 کیلوگرمی را انتخاب کردید، باید بار خود را حداقل در دو بسته‌بندی تقسیم کنید.

هزینه اضافه بار سلام ایر

هزینه اضافه بار سلام ایر برای پروازهای بین‌المللی 5 ریال عمان به ازای هر کیلو+ مالیات+ هزینه‌های فرودگاه است. در صورتی که بار شما بیشتر از حد مجاز باشد، برای اطلاع از هزینه‌های دقیق به کانتر هواپیمایی سلام ایر در فرودگاه مراجعه کنید.

ناوگان هوایی هواپیمایی سلام ایر

با توجه به اینکه مدت کوتاهی از شروع به کار هواپیمایی سلام ایر می گذرد، این شرکت در حال حاضر تنها از هواپیماهای ایرباس استفاده می کند.

در حال حاضر، شرکت هواپیمایی سلام ایر از 6 هواپیمای ایرباس A320neo و 4 هواپیمای ایرباس A321neo استفاده می‌کند. هواپیماهای A320neo و A321neo به ترتیب به 180 و 212 صندلی مجهز هستند و فضای پای زیاد برای راحتی بیشتر مسافران فراهم می‌کنند.

  ایرباس A320
  ایرباس A321


 

 

قوانین کنسلی ایرلاین سلام ایر

قوانین کنسلی پرواز سلام ایر با توجه به کلاس‌های پروازی مختلف، متفاوت است. جهت نیاز به کنسل کردن پرواز خود، با پشتیبانی فلای تودی تماس بگیرید و در خصوص قوانین کنسلی پرواز خود و میزان جریمه پرس و جو کنید.

سایر اطلاعات درباره هواپیمایی سلام ایر

اگر قصد دارید پرواز بعدی خود را با هواپیمایی سلام ایر انجام دهید، بهتر است بخشنامه های هواپیمایی سلام ایر را مطالعه کنید تا با آخرین دستورالعمل‌ها و شرایط پرواز با این شرکت هواپیمایی آشنا شوید. علاوه بر این، برای آشنایی بیشتر با این ایرلاین، به سایت سلام ایر مراجعه کنید.

آدرس نمایندگی سلام ایر در ایران

آدرس هواپیمایی سلام ایر در شیراز : خیابان مشکین فام، هتل هما

  • نام ایرلاین: سلام ایر
  • کد OV  :IATA
  • سال تاسیس: 2016
  • مقر اصلی: مسقط
  • سایت هواپیمایی سلام ایر : salamair.com
  • شماره تلفن هواپیمایی سلام ایر: 07132273742
پرواز به
پرواز به
پرواز به