• ورود یا ثبت نام
 • رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

  امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.

سلام ایر Salam Air

پرواز به salam-air-logo

هواپیمایی سلام ایر، ایرلاین کشور عمان است که کمتر از دو سال از فعالیتش می گذرد. این ایرلاین سال 2016 تاسیس شد و اولین پروازش را ژانویه 2017 انجام داد. سلام ایر در حال حاضر سه هواپیمای ایرباس A320 دارد و پروازهای ارزان قیمت را در مسیرهای کوتاه ارائه می دهد. این شرکت در هفته بیش از 100 پرواز داخلی و خارجی انجام می دهد. شهرهای دبی، جده، مدینه، مسقط و هچنین شیراز از جمله مقاصد خارجی این ایرلاین هستند.

دریافت آنلاین کارت پرواز

سلام ایر در حال حاضر دریافت آنلاین کارت پرواز را برای مسافران فراهم نکرده است اما با توجه به گسترش پروازهای این ایرلاین و جوان بودن شرکت، احتمالا این موضوع نیز در برنامه آینده و توسعه هواپیمایی قرار دارد.

کلاس های پروازی

  کلاس فلکسی

در این کلاس پروازی امکان حمل بار دستی مجاز تا 7 کیلوگرم، تحویل بار تا 20 کیلوگرم به کانتر پذیرش، تغییر تاریخ پرواز و یا کنسل کردن پرواز نیز وجود دارد.

  کلاس فرندلی

مسافران با انتخاب کلاس پروازی فرندلی سلام ایر، علاوه بر حمل 7 کیلوگرم بار دستی مجاز، می توانند 20 کیلوگرم بار تحویل کانتر دهند و همچنین امکان تعویض تاریخ پرواز را نیز دارند.

  کلاس لایت

این کلاس پروازی به مسافران تنها اجازه حمل 7 کیلوگرم بار دستی می دهد و از سایر خدمات نظیر حمل چمدان و یا کنسل کردن بلیط خبری نیست.

PHOTOS

بار دستی مجاز

مسافران پروازهای خارجی سلام ایر مجاز به حمل یک بار دستی مجاز با حداکثر ابعاد 56 در 45 در 25 سانتی متر به طور رایگان هستند.

پذیرش بار مجاز

سلام ایر به مسافران امکان می دهد تا هنگام خرید بلیط خود، بار مجاز را که یکی از گزینه های 20، 30 یا 40 کیلوگرمی است، بسته به نیاز خود، تهیه کنند. این شرکت همچنین محدودیتی در تعداد بسته‌های تحویل داده شده مسافران ندارد. اما وزن حداکثر هر بسته در پرواز با سلام ایر نباید بیشتر از 32 کیلوگرم و ابعاد حداکثر 160 سانتی متر (مجموع طول + عرض + ارتفاع) باشد. بدین ترتیب اگر گزینه بار 40 کیلوگرمی را انتخاب کردید باید بار خود را حداقل در دو بسته‌بندی تقسیم کنید.

ناوگان هوایی

با توجه به اینکه مدت کوتاهی از شروع به کار هواپیمایی سلام ایر می گذرد، این شرکت در حال حاضر تنها از هواپیماهای ایرباس استفاده می کند.

  ایرباس A320
سایر اطلاعات

 • نام ایرلاین: سلام ایر
 • کد OV  :IATA
 • سال تاسیس: 2016
 • مقر اصلی: مسقط
 • وب سایت: salamair.com
پرواز به salam
پرواز به salam
پرواز به salam