بلیط پرواز های کلمبو

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Colombo

بلیط هواپیما کلمبو

کلمبو پایتخت سریلانکا و یکی از بهترین مقاصد گردشگری در این کشور است. کشوری که مردمی با فرهنگ های مختلف در آن زندگی می کنند و جاذبه های طبیعی و فرهنگی بیشماری دارد. برای سفر به شهر بندری کلمبو و تجربه ای منحصر به فرد، بلیط هواپیما کلمبو را با قیمت مناسب و با پشتیبانی 24 ساعته، از فلای تودی خریداری کنید. 
با چند کلیک ساده در صفحه بلیط هواپیما در وبسایت فلای تودی، بلیط کلمبو را برای تاریخ موردنظر خود خریداری کنید و پرداخت اینترنتی را انجام دهید و بلیط خود را به صورت اینترنتی دریافت کنید.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما کلمبو

دمای هوا در روزهای مختلف سال و در هر فصلی تفاوت چندانی ندارد و نباید نگرای سرما زمستان یا گرمای تابستان باشید. تنها در زمستان بارش کمتر است و هوا کمی خنک تر می شود و اگر قصد سفر به سریلانکا و کلمبو را دانید خوب است زمستان به آنجا سفر کنید. هرچند دیگر فصول سال نیز زمان مناسبی برای سفر به این جزیره است.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما کلمبو سریلانکا

  جستجوی بلیط هواپیما کلمبو

ابتدا از برنامه پروازهای کلمبو اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز کلمبو برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران کلمبو را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " کلمبو " یا " Colombo " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به کلمبو برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای کلمبو

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز تهران سریلانکا نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های کلمبو

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما کلمبو از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای کلمبو که در بخش فیلترها نمایش داده می شود، انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه‌های کلمبو عبارتند از :

  فرودگاه بین المللی باندرانیکی
  فرودگاه راتمالانا

بلیط هواپیما سریلانکا

برای رزرو و خرید بلیط پرواز تهران سریلانکا، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی ایر عربیا، سلام ایر، هواپیمایی امارات، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی کویت ایرویز و هواپیمایی ترکیش در مسیر تهران کلمبو مشغول فعالیت هستند.

قیمت بلیط هواپیما تهران کلمبو

پس از ثبت اطلاعات و ورود به نتایج جستجوی بلیط هواپیما کلمبو، بلیط پروازها به ترتیب از ارزانترین برای شما به نمایش درمی آید، با این حال می توانید در قسمت فیلترینگ قیمت، قیمت موردنظر خود را انتخاب کنید.

ارزانترین پرواز تهران کلمبو

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط سریلانکا باشید، فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید. با انتخاب گزینه بلیط رفت و برگشت هنگام جستجوی بلیط، هر دو بلیط تهران کلمبو و بلیط هواپیما کلمبو تهران را با قیمت پایینتر خریداری کنید.

بلیط چارتر کلمبو سریلانکا

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری کلمبو

در پرواز لحظه آخری کلمبو همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی کلمبو در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری کلمبو، هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری کلمبو نیز همانند بلیط سیستمی کلمبو است. به طور مثال، اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به کلمبو را دارید، کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران کلمبو انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران کلمبو موجود باشد، برای شما در کنار سایر پروازهای تهران کلمبو به نمایش درخواهد آمد. در این صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری کلمبو با قیمت بلیط سیستمی کلمبو خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری کلمبو دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری کلمبو خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران کلمبو را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما کلمبو در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط هواپیما کلمبو از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما کلمبو

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز کلمبو از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما کلمبو به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید پرواز مستقیم تهران به سریلانکا را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل کلمبو به صورت همزمان

با خرید بلیط کلمبو از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل کلمبو را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر کلمبو را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط سریلانکا با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

راهنمای مختصر سفر به کلمبو

سفر به کلمبو

کلمبو بزرگترین شهر سریلانکا و پایتخت تجاری و مالی این کشور است که جمعیتی با تنوع قومیتی در آن ساکنند؛ افرادی با فرهنگ‌های مختلف که عمدتا سینهالی‌ها، مورها و تامیل‌ها هستند. البته در این شهر گروه‌های کوچکی از مهاجران سایر کشورها از جمله، چینی‌ها، پرتغالی‌ها، هلندی‌ها، مالایی‌ها و برخی کشورهای اروپایی سکونت دارند. ساختمان‌های بلند که به سبک غربی ساخته شده‌اند و ساختمان‌هایی که یادگار زمان استعمار هستند، از تاریخ کهن سریلانکا و روزهای پر فراز و نشیبی که تحت استعمار پرتغالی‎ها، آلمانی‎ها و بریتانیایی‌ها بوده است، حکایت دارد.
به خاطر آب و هوای استوایی تقریبا همه فصول سال برای سفر به سریلانکا مناسب است. البته گرمای هوا و در کنار آن جمعیت زیاد شهر و ترافیک، آزاردهنده است و باید در انتخاب مسیرها به این موارد نیز توجه کنید. بندر کلمبو از دیرباز یکی از راه‌های ارتباطی این شهر بوده و کشتی‌هایی از کشورهای مختلف در آنجا توقف می‌کردند. نوار ساحلی شهر بیشتر به تفریحات و ورزش‌های ساحلی اختصاص داشته، اما اکنون جایی برای تفریح اهالی شهر و یکی از جاذبه‌های گردشگری کلمبو است. ساخت هتل‌های متعدد در این نوار ساحلی نیز حکایت از این موضوع دارد.

آب و هوای کلمبو

قرار گرفتن جزیره سریلانکا در نزدیکی خط استوا باعث شده تا آب و هوای گرم و استوایی در بیشتر فصول سال در این کشور مشاهده شود؛ آب‌وهوایی که در شهرهای مختلف این کشور تنها کمی متفاوت است. کلمبو نیز از این قاعده مستثنی نیست و بیشتر سال آب‌وهوای گرم استوایی دارد.
شهر کلمبو با قرار گرفتن در بخش‌های غربی سریلانکا در بیشتر روزهای سال دمایی بین 20 تا 25 درجه دارد و حتی در گرم‌ترین روزها هم به‌ندرت دمای هوا از 35 درجه بیشتر می‌شود. روزهای زیادی از سال هوا بارانی است و هر زمانی که به آنجا سفر می‌کنید، باید چتر همراه خود داشته باشید. البته بارش‌ها در زمستان کمتر است و در تابستان شدت بیشتری می‌گیرد.

جاهای دیدنی کلمبو

بیشتر افرادی که به شهرهای استوایی و ساحلی سفر می‌کنند، به تفریحات ساحلی و آبی علاقه‌مندند اما کلمبو در کنار ساحل بسیار زیبایش، جاذبه‌های گردشگری تاریخی بسیاری نیز در دل خود جای داده است؛ ساختمان‌هایی قدیمی با معماری به سبک اروپایی‌ها که یادگار روزهای حکومت بیگانگان است، بخشی از این جاذبه‌ها هستند.

 • کلمبو فورت
 • ساختمان قدیمی پارلمان
 • موزه دوره هلندی ها
 • معبد گانگارامایا
 • پارک ویهارامادوی
 • دریاچه بیرا
 • کلیسای جامع سنت لوسیا
 • پارک ساحلی گاله
 • موزه ملی کلمبو
 • معبد کلانیا
 • میدان استقلال

محبوب ترین و بهترین هتل های کلمبو سریلانکا


 

حمل و نقل کلمبو

یکی از وسایل حمل و نقل محبوب و راحت در کلمبو، توک توک است؛ سه چرخه هایی که هم می توانید خودتان آنها را برای حمل و نقل کرایه کنید، و هم می توانید در مسیرهای مختلف همچون تاکسی سراغشان بروید. البته تاکسی و اتوبوس هم در این شهر هست، اما برای استفاده از اتوبوس ها باید مسیرهای رفت و آمد آنها را از افراد محلی بپرسید.

رستوران‌های کلمبو

غذاهای مردم کلمبو در سریلانکا همچون بسیاری از فرهنگ‌هایشان، از حکومت غربی ها تاثیر گرفته است. با این حال به رسم کشورهای استوایی، غذاهایی تند و تیز و سرخ شده بین آنها محبوبیت زیادی دارد. مطمئنا از غذاهای دریایی در این شهر ساحلی نباید گذشت.

 • رستوران دریایی بوبا بیچ
 • رستوران گرین کابین
 • کافه برفوت
 • رستوران یال
 • کوکو وراندا کافه

مراکز خرید کلمبو

در کلمبو هم می‌توانید سراغ مغازه‌های صنایع دستی بروید و سوغاتی‌هایی از سریلانکا بخرید و هم می توانید از فروشگاه های بزرگ لباس و پوشاک تهیه کنید. فقط یادتان باشد موقع خرید در سریلانکا، حتما با فروشنده‌ها چانه بزنید و حتی اگر می‌توانید از افراد محلی آشنا کمک بگیرید.

 • بازار پتا
 • بارفوت
 • بلوار کریسکات
 • لاکپاهانا
 • بازار مجستیک سیتی

همین حالا بلیط پرواز به کلمبو را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به کلمبو ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما کلمبو

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.