• ورود یا ثبت نام
 • رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

  امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.

زاگرس ایرلاین Zagros Airlines

پرواز به logo-Zagros

شرکت هواپیمایی زاگرس، ایرلاینی ایرانی است که قدمت چندانی ندارد، اما در همین مدت کوتاه فعالیت خود، توانسته است جایگاه مناسبی در میان ایرلاین های داخلی و معتبر پیدا کند. تاسیس این شرکت هواپیمایی به سال 1384 بر می گردد. یعنی زمانی که زاگرس با ورود دو فروند هواپیمای توپولوف و در منطقه آزاد اروند فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت هواپیمایی در سال 1386، با افزودن دو فروند هواپیمای MD به ناوگان خود، توانست فعالیت خود را توسعه دهد. اولین پرواز بین المللی شرکت هواپیمایی زاگرس در سال 1387 و در مسیر تهران – دمشق صورت گرفت. هواپیمایی زاگرس به تدریج جایگاه خود را میان سایر ایرلاین های داخلی تثبیت کرد و با افزودن هواپیماهای جدید به ناوگان خود، توانست سهم به سزایی در حمل و نقل هوایی کشور داشته باشد. شرکت هواپیمایی زاگرس در یک سال اخیر توانست با رشد 30 درصدی در مسیرهای داخلی و خارجی و همچنین رشد 70 درصدی مسافران، بیش از 4 میلیون مسافر را جابجا کند. این ایرلاین از لحاظ سورت پروازی در سال 96، توانست جایگاه چهارم را در میان ایرلاین های ایرانی به خود اختصاص دهد.

راهنمای خرید بلیط پرواز زاگرس

برای خرید آنلاین بلیط پرواز زاگرس، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای زاگرس برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای زاگرس ، انواع بلیط ارزان زاگرس و بلیط لحظه آخری زاگرس نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط زاگرس را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز زاگرس بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز

دریافت آنلاین کارت پرواز زاگرس تا 24 ساعت قبل از پرواز امکان پذیر است. مسافران می توانند از بلیط خود در منزل پرینت بگیرند و مستقیما به گیت خروجی بروند.

کلاس های پروازی

شرکت هواپیمایی زاگرس در دو کلاس پروازی اقتصادی یا اکونومی (Economy) و تجاری یا بیزنس کلاس (Business) به مسافران خدمات رسانی می کند.

PHOTOS

پذیرش بار مجاز

بارمجاز هواپیمایی زاگرس برای مسافران پروازهای داخلی «20 کیلوگرم» و برای مسافران پروازهای خارجی « 25 کیلوگرم» است.

ناوگان هوایی

هواپیمایی زاگرس در حال حاضر با 19 فروند هواپیما در ناوگان هوایی خود، به فرودگاه های داخلی و بین المللی پرواز دارد. همچنین این شرکت هواپیمایی در حال توسعه ناوگان خود می باشد، تا از این طریق نقش مهمی در ارائه خدمات هوایی داشته باشد. در همین راستا شرکت هواپیمایی زاگرس در سال 96 سفارش خرید 28 فروند هواپیمای ایرباس را به مسئولین این شرکت داده است. ناوگان هوایی زاگرس شامل موارد زیر می باشد:

  بوئینگ MD
  ایرباس 320
  ایرباس 321
  ایرباس 319

سایر اطلاعات

 • نام ایرلاین: زاگرس
 • کد ZV :IATA
 • سال تاسیس: 1384
 • مقر اصلی: تهران، آبادان
 • وب سایت: www.zagrosairlines.com
پرواز به zagros-food
پرواز به zagros-plane
پرواز به zagros-seats