بلیط پرواز های مشهد

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Najaf-Mashhad

بلیط نجف مشهد

نجف و مشهد هر دو از مقاصد گردشگری محبوب شیعیان جهان هستند و بسیاری از مسلمانان از سرتاسر دنیا برای زیارت حرم امام رضا به مشهد و برای زیارت حرم امیرالمومنین به نجف سفر می‌کنند. پرواز نجف به مشهد برای کسانی که می‌خواهند پس از زیارت بقاع متبرکه در نجف، به مشهد بروند، سفری راحت فراهم کرده است. خرید بلیط نجف به مشهد در فلای تودی به راحتی چند کلیک انجام می‌شود و می‌توانید بلیط هواپیما را با پشتیبانی 24 ساعته فلای تودی تهیه کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما نجف مشهد

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما نجف مشهد در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای نجف مشهد تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری نجف مشهد و بلیط چارتر نجف مشهد را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد، اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما مشهد نجف را دارید، کافی است در باکس جستجوی پرواز نجف به مشهد فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما نجف مشهد در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما نجف مشهد

ابتدا از برنامه پروازهای مشهد اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت نجف مشهد یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز نجف مشهد برای شما نمایش داده می‌شود.
اگر قصد خرید بلیط نجف مشهد هوایی را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " نجف " یا " Najaf " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " مشهد " یا " Mashhad " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی نجف به مشهد برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای نجف مشهد

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای نجف مشهد از ارزانترین بلیط نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط نجف مشهد هوایی را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های مشهد

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما نجف به مشهد از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای مشهد که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای مشهد عبارتند از :

  فرودگاه هاشمی نژاد مشهد (MHD)

قیمت بلیط نجف مشهد

برای آگاهی از نرخ بلیط نجف به مشهد می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما نجف به مشهد یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما ازنجف به مشهد به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت پروازهای نجف مشهد با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس نجف مشهد را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس نجف مشهد را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما نجف مشهد فصل زمستان است.
• ارزانترین بلیط هواپیما نجف به مشهد را معمولا می‌توانید در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه خریداری کنید.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید، بلیط رفت و برگشت هواپیما نجف مشهد را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت نجف مشهد از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما نجف مشهد

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما نجف مشهد را دارید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌ها به بهترین قیمت پرواز نجف مشهد دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) نجف مشهد در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما نجف مشهد هدر ندهید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری نجف مشهد و بلیط چارتر هواپیما از نجف به مشهد را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما نجف به مشهد را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

بلیط نجف مشهد چارتری

در میان پروازهای چارتر مشهد، بلیط چارتر نجف مشهد یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر نجف مشهد در مسیر رفت و یا در مسیر برگشت کافی است پروازهای مشهد را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط نجف مشهد چارتری و یا بلیط چارتر مشهد به نجف موجود باشد، برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پروازهای چارتر ، می‌توانید به پرواز نجف مشهد چارتر و پرواز چارتر مشهد به نجف دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما نجف به مشهد چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری نجف مشهد

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری نجف مشهد موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای نجف مشهد به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری نجف مشهد با قیمت بلیط سیستمی نجف مشهد خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری نجف مشهد دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری نجف مشهد خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری نجف مشهد را در قالب پروازهای آفری لحظه آخری برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط نجف مشهد در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما نجف مشهد ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی، ارزانترین قیمت بلیط هواپیما نجف به مشهد از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط نجف به مشهد به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت نجف مشهد به صورت صعودی نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید بلیط هواپیما نجف و بلیط هواپیما مشهد را جداگانه با ارزانترین قیمت خریداری کنید.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما نجف مشهد از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید..

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی، شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است، دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط نجف به مشهد یا مشهد نجف را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل مشهد به صورت همزمان

با خرید بلیط نجف به مشهد از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل مشهد را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر مشهد و قیمت بلیط هواپیما نجف به مشهد را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما نجف به مشهد را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما نجف مشهد

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بليط نجف مشهد از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

اطلاعات پرواز نجف مشهد

  فاصله هوایی نجف تا مشهد: مسافت پروازی نجف و مشهد 1941 کیلومتر (918 مایل) است.
  مدت زمان پرواز نجف مشهد: طول پرواز نجف مشهد به طور متوسط 2 ساعت است. اما مدت زمان پرواز نجف به مشهد با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.
  مسیرهای پروازی نجف مشهد
  قشم ایر

NJF (فرودگاه نجف) ............... 00:48 ............... MHD (فرودگاه مشهد)

  ماهان ایر

NJF (فرودگاه نجف) ............... 1:55 ............... MHD (فرودگاه مشهد)

  فلای دبی

NJF (فرودگاه نجف) ............... 2:20 ............... DXB (فرودگاه دبی) ...............2:05 ............... MHD (فرودگاه مشهد)

  ایرلاین‌هایی که از نجف به مشهد پرواز مستقیم دارند: پروازهای هواپیمایی قشم ایر و ماهان ایر از نجف به مشهد به صورت مستقیم انجام می‌شود. پرواز نجف مشهد ماهان را با قیمت ارزان در فلای تودی خریداری کنید.
  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز نجف مشهد: ارزانترین ایرلاین پرواز نجف مشهد، هواپیمایی قشم ایر می‌باشد.
  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر نجف مشهد: محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر نجف مشهد هواپیمایی قشم ایر است.
  روزهای پرواز نجف به مشهد: پروازهای نجف مشهد تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما نجف مشهد

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.