خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی تابان

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

تابان Taban

پرواز به بلیط هواپیما تابان ایر

شرکت هواپیمایی تابان یکی از جوان‌ترین ایرلاین‌های کشور است. این شرکت هواپپیمایی که در قالب سهامی خاص اداره می‌شود یکسال پیش از شروع به کار،‌ موفق به کسب مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری ایران شد و از سال 1385 با اولین پرواز خود، رسما آغاز به کار کرد. شرکت هواپیمایی تابان توسط خلبان اصغر عبدالله‌پور و با مشارکت منطقه ویژه اقتصادی سرخس و شرکت سهامی توس گستر تاسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت هواپیمایی در شهر مشهد قرار دارد. همچنین فرودگاه‌های شهید هاشمی نژاد مشهد،‌ فرودگاه بین‌المللی مهرآباد تهران و فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان،‌ قطب‌های اصلی این شرکت هواپیمایی هستند. از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران می‌توان به عنوان قطب دوم هواپیمایی تابان یاد کرد. پروازهای داخلی هواپیمایی تابان شهرهایی مانند بوشهر، اهواز، آبادان، اصفهان، مراغه، خرم‌آباد، سیرجان، جزیره کیش، قشم،‌ ماکو، ‌بجنورد، نوشهر، مشهد و تهران را پوشش می‌دهد. همچنین شهرهایی مانند تفلیس، نجف و لاهور هم پروازهای خارجی این ایرلاین را شامل می‌شوند.

راهنمای خرید بلیط پرواز تابان در فلای‌تودی

برای خرید آنلاین بلیط پرواز تابان ایر، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای تابان ایر برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می‌آید. شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای تابان ایر ، انواع بلیط ارزان تابان ایر و بلیط لحظه آخری تابان ایر نیز برای شما نمایش داده می‌شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلترهای موجود ، لیست پروازها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط تابان ایر را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز تابان ایر بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز هواپیمایی تابان

امکان چک این آنلاین برای هواپیمایی تابان وجود ندارد.

کلاس های پروازی هواپیمایی تابان

هواپیمایی تابان فقط دارای یک نوع کلاس پروازی اکونومی است.

پروازهای داخلی هواپیمایی تابان

هواپیمایی تابان در طول هفته پروازهای زیادی را به بیشتر شهرهای ایران در برنامه پروازی خود دارد. اگر قصد سفر با پرواز تابان را دارید مسیر پروازی مورد نظر خود را از لیست پروازهای داخلی تابان انتخاب کنید و سپس با تعیین تاریخ رفت و برگشت خود، می‌توانید لیستی از پروازهای هواپیمایی تابان را به ترتیب از ارزانترین بلیط هواپیما مشاهده نمایید. پروازهای داخلی هواپیمایی تابان شامل پروازهای لحظه آخری تابان، پروازهای چارتری تابان، پروازهای نرخ ویژه تابان و پروازهای سیستمی تابان است. بلیط مسیرهای داخلی هواپیمایی تابان که می‌توانید از طریق وبسایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی خریداری نمایید عبارتند از :

پروازهای خارجی هواپیمایی تابان

هواپیمایی تابان علاوه بر پروازهای داخلی، در ایام هفته به طور منظم پروازهایی به مقاصد خارجی نیز در برنامه پروازی خود دارد. مقاصد خارجی پروازهای هواپیمایی تابان برخی از شهرهای آسیایی و خاورمیانه را شامل می‌شود. بلیط مسیرهای خارجی هواپیمایی تابان که می‌توانید از طریق وبسایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی خریداری نمایید عبارتند از :

بار دستی مجاز هواپیمایی تابان

مقدار بار مجاز قابل حمل به داخل کابین در پروازهای تابان 5 کیلوگرم است.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی تابان

پذیرش بار مجاز در پروازهای تابان حداکثر 30 کیلوگرم و با ابعاد 203 سانتی‌متر است.

ناوگان هوایی هواپیمایی تابان

در حال حاضر تعداد 9 فروند هواپیما در ناوگان هوایی تابان در شرایط پرواز هستند.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  5 فروند هواپیما MD-88
 یک فروند ایرباس A310
  یک فروند بوئینگ B757
  یک فروند بوئینگ B737-400
 یک فروند AVRO RJ-85


سایر اطلاعات درباره هواپیمایی تابان

  • نام ایرلاین: تابان
  • کد HH :IATA
  • سال تاسیس: 1385
  • مقر اصلی: مشهد، ایران
  • وب سایت هواپیمایی تابان : http://taban.aero
پرواز به taban-crew
پرواز به taban-plane
پرواز به taban-seats

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تابان

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.