banner
thailand

ویزای تایلند

زمان اخذ ويزا:5 روز کاری
اعتبار ویزا پس از صدور:3 ماهه

سفر به تایلند به منظور تفریح و گردش در شهرهای توریستی معروفی چون پوکت، پاتایا و بانکوک محبوبیتی بسیاری نزد ایرانیان دارد. مهمترین شرط برای ورود به سرزمین لبخندها، داشتن اجازه یا ویزای ورود به این کشور است. جهت تسهیل در فرایند اخذ ویزای تایلند، در کنار خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل های تایلند، ویزای این کشور را نیز می‌توانید از طریق فلای‌تودی دریافت کنید.

جدول قیمتی ویزای تایلند

مدت ویزانوع ویزاقیمت
2 ماههتوریستی سینگل45 یورو

مدارک مورد نیاز ویزای تایلند

گذرنامه

اسکن گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر

عکس پرسنلی

‏2 قطعه عکس 4*6 جدید و بدون روتوش

بلیط پرواز

بلیط رفت و برگشت

بیمه مسافرتی

بلیط رفت و برگشت

اطلاعات شخصی

آدرس و تلفن پاسخگو در ساعات کاری

واچر هتل

واچر هتل به تعداد شب‌های اقامت

شناسنامه

کپی تمام صفحات شناسنامه

کارت ملی

کپی دو طرف کارت ملی

تمکن مالی

تمکن مالی به زبان لاتين با مانده حداقل 50 ميليون تومان (ريالی و ارزی)

مدارک اضافی

در صورت نیاز از طریق کانتر به شما اعلام می‌شود

انواع ویزای توریستی تایلند

از محبوب‌ترین انواع ویزاهای تایلند، ویزای توریستی این کشور است. ویزای توریستی تایلند را می‌توانید بدون نیاز به مراجعه به سفارت دریافت نمایید. باید بدانید اعتبار ویزای تایلند 58 روزه است و در واقع مسافران با داشتن ویزا می‌توانند همین مدت زمان را در این کشور اقامت داشته باشند. لازم به ذکر است از زمان درخواست ویزای توریستی تایلند تا دریافت آن حدود 3 تا 5 روز کاری طول می‌کشد.

تمدید ویزای تایلند

ویزای توریستی تایلند مجوز ورود به همه شهرهای تایلند است و برای 58 روز اقامت در همه شهرهای این کشور آسیایی صادر می‌شود. با این حال، امکان تمدید این نوع ویزا وجود ندارد.

شرایط اخذ ویزای تایلند در فلای‌تودی

متقاضیان دریافت ویزا تایلند در تماس با کارشناسان فلای‌تودی تمامی اطلاعات مرتبط با شرایط، مدارک و مراحل اخذ این ویزا را دریافت خواهند کرد. مشاوره‌های لازم نیز از طریق کارشناسان فلای‌تودی در اختیار آنها قرار می‌گیرد و در صورت واجد شرایط بودن می‌توانند برای اخذ ویزا اقدام کنند.

شرایط اخذ ویزای تایلند در فلای‌تودی

شرایط ویزای توریستی تایلند چندان پیچیده و دشوار نیست. کافی است مدارک لازم برای ویزای تایلند را به صورت فیزیکی برای فلای‌تودی ارسال نمایید، فرم درخواست این نوع ویزا را پر کرده و هزینه ویزای تایلند را پرداخت کنید. پس از ارائه مدارک توسط کارشناسان ما به سفارت تایلند و طی نمودن مراحل لازم، ظرف مدت 3 تا 5 روز کاری ویزای تایلند برای شما صادر خواهد شد.

کارشناسان واحد ویزای تایلند در فلای‌تودی پاسخگوی سوالات شما در خصوص شرایط ویزای تایلند هستند.

مراحل دریافت ویزای تایلند در فلای‌تودی

همانطور که پیش‌تر گفته شد، مدارک ویزای تایلند باید به صورت فیزیکی به کارشناسان فلای‌تودی ارائه شوند. از آنجا که ویزای تایلند به صورت لیبل روی پاسپورت ثبت می‌شود، لازم است اصل مدارک برای فلای‌تودی ارسال شده تا کارشناسان بخش مربوطه پس از بررسی و ارسال آن برای سفارت، اقدام لازم را جهت اخذ ویزای تایلند انجام دهند. پس از گذشت 3 تا 5 روز کاری می‌توانید ویزا و مدارک لازم برای ویزای تایلند را از فلای‌تودی دریافت کنید. جهت پیگیری ویزای خود نیز می‌توانید با شماره تلفن بخش ویزا فلای‌تودی تماس بگیرید.

دلایل ریجکت شدن ویزای تایلند

ذکر این نکته حائز اهمیت است که به ندرت پیش می‌آید ویزای توریستی تایلند ریجکت شود، با این حال ممکن است به دلایلی این اتفاق بیفتد. از مهمترین دلایل ریجکت شدن ویزای تایلند باید به مسائل امنیتی، تخلفات مسافرتی و مهاجرتی شامل کار با ویزای توریستی تایلند و اقامت بیش از مدت اعتبار ویزا، مسائل اخلاقی مانند زیر پا گذاشتن هنجارها و قوانین تایلند، ارتکاب جرم‌هایی مانند سرقت و کلاهبرداری و ارائه مدارک جعلی اشاره کرد.

نام و نام خانوادگی

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3-021-42405000

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.