banner
Tanzania-United Republic

ویزای تانزانیا

نوع ویزا :
زمان اخذ ويزا:از 30 روز
اعتبار ویزا پس از صدور:تا 3 ماه

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3 -021-42405000

تانزانیا کشور زیبایی در شرق آفریقاست که با کشورهای کنیا، اوگاندا و رواندا همسایه است. این کشور به دلیل نزدیکی به خط استوا، آب و هوای استوایی دارد و به همین دلیل جاذبه‌های طبیعی بی‌نظیری در آن مشاهده خواهید کرد. اگر قصد گردش در دارالسلام و جزیره مافیا و دیدن حیات وحش تانزانیا را دارید، باید پیش از سفر، برای اخذ ویزای تانزانیا اقدام کنید. فلای‌تودی در جهت تسهیل سفرهای خارجی، مشاوره و خدمات لازم در جهت اخذ ویزا تانزانیا را به شما ارائه می‌دهد.

جدول قیمتی ویزای تانزانیا

1 ماهه توریستی
70 دلار

مدارک مورد نیاز ویزای تانزانیا

پاسپورتاسکن گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ سفر
عکس پرسنلیاسکن عکس جدید
بلیط پروازبلیط پرواز صادر شده
واچر هتلهتل صادر شده
فرمفرم مشخصات تکمیل شده
دعوت نامهدعوتنامه شخصی یا شرکتی

ویزای توریستی تانزانیا

از میان انواع ویزای تانزانیا، ویزای توریستی طرفداران بیشتری در میان ایرانیان دارد. ویزای توریستی تانزانیا به صورت الکترونیکی و یکبار ورود صادر می‌شود. اعتبار ویزای توریستی تانزانیا سه ماهه است و افراد با داشتن این ویزا می‌توانند تا 30 روز در کشور تانزانیا اقامت داشته باشند.

تمدید ویزای توریستی تانزانیا

ویزای توریستی تانزانیا قابل تمدید نیست. افراد باید پس از پایان یافتن مدت اعتبار ویزا، برای دریافت ویزا مجددا اقدام کنند.

شرایط اخذ ویزای تانزانیا در فلای‌تودی

متقاضیان دریافت ویزا تانزانیا در تماس با کارشناسان فلای‌تودی تمامی اطلاعات مرتبط با شرایط، مدارک و مراحل اخذ این ویزا را دریافت خواهند کرد. مشاوره‌های لازم نیز از طریق کارشناسان فلای‌تودی در اختیار آنها قرار می‌گیرد و در صورت واجد شرایط بودن می‌توانند برای اخذ ویزا اقدام کنند.

مراحل اخذ ویزای تانزانیا در فلای‌تودی

متقاضیان دریافت ویزا تانزانیا، باید ابتدا با کارشناسان فلای‌تودی به شماره 42405000 داخلی 3 تماس بگیرند. سپس می‌توانند مدارک خود را از طریق آدرس ایمیل یا شماره واتساپ اعلام شده، برای کارشناسان ارسال کنند. به این ترتیب، مدارک توسط کارشناسان ویزا بررسی خواهد شد. توجه داشته باشید که پس از بررسی، اصل مدارک نیز باید ارسال شود و در صورت تایید اقدام به اخذ ویزا می‌گردد. لازم به ذکر است از زمان درخواست ویزا تا صدور آن معمولا بین 3 روز کاری طول می‌کشد.

دلایل ریجکت شدن ویزای تانزانیا

ریجکت شدن ویزا تانزانیا می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. از رایج‌ترین دلایل ریجکتی ویزا تانزانیا می‌توان به نقص در مدارک ارائه شده و مشکل در اخذ ویزا در گذشته و سابقه سفر اشاره کرد.

در صورتی که درخواست ویزا تانزانیا را از طریق فلای‌تودی انجام دهید، کارشناسان ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و ابهامات شما هستند و به راحتی می‌توانید پیگیری ویزای تانزانیا را از طریق آنها انجام دهید.