banner
philipines

ویزای فیلیپین

زمان اخذ ويزا:14 روز کاری
اعتبار ویزا پس از صدور:3 ماهه

فیلیپین مجموعه جزایر زیبا و توریستی را در خود جای داده که علاوه بر جاذبه طبیعی، سبب شکل‌گیری جاذبه‌های تفریحی و ساحلی نیز شده است. برای تماشای تپه‌های شکلات و مزرعه‌های پلکانی برنج، صخره‌های دریایی و سواحل زیبای این مجمع‌الجزایر، باید برای اخذ ویزای فیلیپین اقدام کنید. فلای‌تودی در جهت تسهیل سفرهای خارجی، مشاوره و خدمات لازم در جهت اخذ ویزا فیلیپین را به شما ارائه می‌دهد.

جدول قیمتی ویزای فیلیپین

مدت ویزانوع ویزاقیمت
3 ماههتوریستی65 دلار

مدارک مورد نیاز ویزای فیلیپین

گذرنامه

اسکن گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر

عکس پرسنلی

‏2 قطعه عکس 6*4 جدید و بدون روتوش

نامه اشتغال به کار

نامه معتبر و رسمی از محل کار همراه با سربرگ

اطلاعات شخصی

آدرس و تلفن پاسخگو در ساعات کاری

تمکن مالی

تمكن مالي حداقل 3000 دلار

مصاحبه

حضور متقاضی جهت مصاحبه حضوری

واچر هتل

واچر هتل به تعداد شب‌های اقامت

مدارک اضافی

در صورت نیاز از طریق کانتر به شما اعلام می‌شود

ویزای توریستی فیلیپین

از میان انواع ویزای فیلیپین، ویزای توریستی طرفداران بیشتری در میان ایرانیان دارد. کسانی که قصد دارند برای سفر توریستی به پالاوان، میندورو، بوراکای، سبو و سایر جزایر فیلیپین بروند، باید ابتدا ویزای توریستی این کشور را دریافت کنند. ویزای توریستی فیلیپین یک بار ورود است و به فرد اجازه می‌دهد 30 روز در این کشور اقامت داشته باشد.

تمدید ویزای توریستی فیلیپین

مدت اعتبار ویزای فیلیپین یک ماه است و این ویزا قابل تمدید نیست. مسافر باید پیش از اتمام اعتبار ویزا به کشور خود بازگردد.

شرایط اخذ ویزای فیلیپین در فلای‌تودی

متقاضیان دریافت ویزای فیلیپین پس از تماس با فلای‌تودی، از تمام اطلاعات درباره ویزای این کشور شامل قیمت ویزای فیلیپین، شرایط دریافت ویزای توریستی فیلیپین، قوانین، مدارک لازم، مراحل و نحوه اخذ ویزای فیلیپین مطلع می‌شوند. مشاوره‌های لازم را از کارشناسان فلای‌تودی دریافت کرده و در صورت واجد شرایط بودن می‌توانند جهت درخواست ویزا اقدام کنند.

مراحل اخذ ویزای فیلیپین در فلای‌تودی

متقاضیان دریافت ویزا فیلیپین، باید ابتدا با کارشناسان فلای‌تودی به شماره 42405000 داخلی 3 تماس بگیرند. پس از دریافت آدرس ایمیل یا شماره واتساپ، باید مدارک لازم برای گرفتن ویزای فیلیپین را از طریق یکی از این دو روش برای کارشناسان ارسال کنند. مدارک بررسی خواهند شد و پس از اعلام شرایط دریافت ویزا فیلیپین، متقاضی باید اصل مدارک خود را برای فلای‌تودی ارسال کند.

پروسه تعیین وقت سفارت انجام خواهد گرفت. وقت سفارت توسط کارشناسان فلای‌تودی اخذ شده و همچنین تکمیل پرونده انجام می‌شود. سپس مشاوره‌های لازم ارائه شده و اطلاع‌رسانی در خصوص وقت سفارت توسط کارشناسان فلای‌تودی به متقاضی اعلام می‌شود. متقاضی باید در زمان مقرر به دفتر سفارت فیلیپین مراجعه کند. مدت زمان صدور ویزا فیلیپین از زمان انجام مصاحبه، حدودا 15 تا 30 روز کاری خواهد بود.

برای مراجعه به دفتر سفارت فیلیپین در تهران باید به آدرس ولنجک، بالاتر از پارک وی، خیابان خیام، پلاک 9 مراجعه کنید. این دفتر در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 تا 21 فعال است.

دلایل ریجکت شدن ویزای فیلیپین

ریجکت شدن ویزا فیلیپین می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. یکی از عوامل موثر بر ریجکتی ویزای فیلیپین، نقص در مدارک است. در صورتی که مدارک شما نقص داشته باشد یا نیاز به ارائه مدارک بیشتری باشد، سفارت فیلیپین به شما مهلت می‌دهد تا مدارک کامل را ارسال کنید، اما در صورتی که مدارک در موعد مقرر ارائه نشود، امکان ریجکت شدن ویزا فیلیپین وجود دارد.

در صورتی که درخواست ویزا فیلیپین را از طریق فلای‌تودی انجام دهید، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کارشناسان ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و ابهامات شما هستند و به راحتی می‌توانید پیگیری ویزای فیلیپین را از طریق آنها انجام دهید.

نام و نام خانوادگی

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3-021-42405000

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.