not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

خرید بلیط قطار تاکستان

تاکستان یکی از شهرهای استان قزوین است که جزء قدیمی‌ترین شهرهای ایران و حتی دنیا محسوب می‌شود. مسیر معروف ابریشم نیز از این شهر عبور می‌کرده است. تاکستان جاذبه‌های دیدنی بسیاری دارد که می‌توان به قلعه دختر در روستای آبکلو، حمام و مسجد شاه عباسی، گرمابه بوستانک، تپه‌‎های اک و مدرسه خیام حیات وحش باشگل تاکستان اشاره کرد. همچنین این شهر با داشتن بیش از 35 هزار هکتار باغ انگور، از تولید کننده‌های مهم انگور کشور به حساب می‌آید. 
به همین خاطر تاکستان از شهرهایی است که گردشگران زیادی را از سرتاسر کشور جذب خود می‌کند. وسایل حمل و نقل مختلفی برای رفت و آمد به تاکستان وجود دارد، یکی از این وسایل حمل و نقل قطار بوده که بسیار راحت و به صرفه است. شما می‌‎توانید از طریق فلای تودی، ارزان‎ترین و مناسب‎ترین بلیط قطار تاکستان را تهیه نمایید. مراحل خرید بلیط قطار نیز در همین صفحه انجام می‌شود.

بلیط قطار تاکستان

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد تاکستان

همانطور که گفته شد، سفر با قطار به تاکستان یکی از راه های اقتصادی و راحت است. قطارهای مختلفی از نقاط مختلف ایران به سمت تاکستان وجود دارد که پرترددترین این مسیرها عبارتند از:

قطار میانه تاکستان

قطار زنجان تاکستان

قطار قزوین تاکستان

قطار کرج تاکستان

قطار هشتگرد تاکستان

راهنمای رزرو بلیط قطار تاکستان در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط قطار برای تاکستان را به صورت آنلاین برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای‌تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری نمایید.

جستجوی بلیط قطار تاکستان

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط‎‌ های قطار تاکستان که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار تاکستان

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و خرید اینترنتی بلیط قطار تاکستان موردنظر خود را انجام دهید.

خرید بلیط قطار تاکستان

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت قیمت بلیط قطار به تاکستان برای شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید پرداخت را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار شهر تاکستان به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار تاکستان

قطارهای مختلفی در طول روز به مقصد تاکستان یا از مبدا آن حرکت می‌کنند و شما می‌توانید با توجه به نیاز و بودجه خود، بهترین و مناسب‌ترین بلیط را تهیه نمایید. ممکن است قیمت‌های بلیط در فصل‌های مختلف، متفاوت باشد. انواع بلیط قطار  تاکستان که در این مسیر حرکت می‌کنند، عبارتند از:

بلیط قطار تاکستان کوپه دربست

قطارهای مسافربری در دو نوع سالنی و کوپه‌ای وجود دارند. قطارهای کوپه‌ای به این صورت هستند که کوپه‌های ۴ و ۶ نفره در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و صندلی‌های هر کوپه ممکن است تخت‌خواب شو باشند یا قابلیت تخت‌خواب شدن را نداشته باشند. قطارهای سالنی برخلاف قطارهای کوپه‌ای، به شکل یک سالن بزرگ هستند که صندلی‌ها در کنار هم قرار گرفته‌اند و قابلیت تخت‌خواب شدن ندارند. این قطارها ۳ یا ۴ ستاره هستند و امکانات مختلفی را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. سایت فلای‌تودی فروش بلیط قطار به مقصد تاکستان را انجام می‌دهد و در صورت نیاز به خرید کوپه دربست از طریق سایت، باید گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را انتخاب کنید.

بلیط قطار تاکستان رفت و برگشت

اگر از تاریخ دقیق رفت و برگشت سفر خود اطلاع دارید، بهتر است بلیط خود را به صورت رفت و برگشت بخرید. برای این کار لازم است هنگام رزرو بلیط قطار تاکستان، گزینه رفت و برگشت را انتخاب کرده ، تاریخ رفت و برگشت سفر خود را انتخاب کنید و سپس خرید خود را انجام دهید.

قیمت بلیط قطار به تاکستان

از آنجایی که تاکستان تابستان‌های خنک و زمستان‌هایی سرد دارد، قیمت بلیط قطار این شهر در فصول مختلف سال متفاوت است و بسته به تاریخ سفر، نوع قطاری که انتخاب می‌کنید و عوامل دیگر، ممکن است تفاوت‌هایی داشته باشد. خرید بلیط قطار تاکستان را می‌توانید از سایت فلای‌تودی انجام داده و لیست قیمت‌ها را در آنجا مشاهده کنید. همچنین می‌توانید با کارشناسان پشتیبانی فلای‌تودی تماس بگیرید و قیمت بلیط مورد نظر خود را بپرسید. 

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا تاکستان

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار تاکستان در فلای تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای‌تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار تاکستان را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به تاکستان کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای‌تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه‎بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها نیز برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار تاکستان، می‌توانید رزرو هتل‌های تاکستان را نیز در سایت فلای‌تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای‌تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار تاکستان

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار تاکستان در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر تاکستان

مهم‌ترین قطارهای مسیر تاکستان شامل قطارهای زیر می‌شود:

•    قطار رجا
•    قطار ریل ترابر سبا

سوالات متداول بلیط قطار تاکستان

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.