not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

خرید بلیط قطار سمنان

سمنان، مرکز استان سمنان است. این شهر به واسطه موقعیت مکانی که دارد، دارای طبیعتی متنوع است؛ هم دشت و کویر دارد و هم آبشار و کوهستان را می‌توان در آنجا دید. علاوه بر این، جاذبه‌های تاریخی سمنان بسیار زیاد هستند و از این رو سمنان شهری پرگردشگر محسوب می‌شود.
در فلای تودی با دسترسی به بلیط تمام شرکت‌های ریلی، می‌توانید قیمت قطارهای مختلف را با هم مقایسه کرده و هنگام خرید بلیط قطار سمنان، بهترین گزینه را رزرو کنید. علاوه بر این، فلای تودی، بلیط قطار را با ارزان‌ترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته ارائه می‌دهد.

بلیط قطار سمنان

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد سمنان

سفر با قطار بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. سالانه گردشگران بسیاری از سراسر کشور به سمنان سفر می‌کنند. شهرهای ایران که می‌توان از آنجا رزرو بلیط قطار سمنان را انجام داد عبارتند از: 

قطار مشهد سمنان

قطار شاهرود سمنان

قطار دامغان سمنان

راهنمای رزرو بلیط قطار سمنان در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار سمنان را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار برای سمنان

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار سمنان که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار سمنان

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار سمنان

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار سمنان به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار سمنان

سفر به سمنان در تعطیلات تابستان و نوروز، از پرطرفدارترین سفرهای داخلی است. متنوع‌ترین ناوگان ریلی برای سفر از شهرهای مختلف کشور به این شهر اختصاص دارد. از این رو مسافران می‌توانند با امکانات و قیمت‌های مختلف، سفر با قطار به سمنان را تجربه کنند. انواع بلیط قطارهای سمنان که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار سمنان کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری به دو صورت کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های چهار و شش نفره را شامل می‌شوند که امکان استفاده از صندلی‌ها به صورت تختخواب را دارند. گرچه برخی از آنها امکان تخت شدن را ندارند. 
قطارهای سالنی فاقد کوپه هستند و چیدمان صندلی‌ آنها شبیه اتوبوس یا هواپیما است. صندلی‌های این نوع قطارها قابلیت تبدیل شدن به تخت ندارند. گرچه ممکن است بر اساس امکاناتی که این نوع قطارها ارائه می‌دهند، 3 یا 4 ستاره باشند. 
چنانچه بخواهید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار رفت و برگشت سمنان

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی مسافر در مسیر سمنان و برعکس در حال سفر با قطار هستند، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید. با خرید بلیط قطار رفت و برگشت سمنان دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت نخواهید بود.

قیمت بلیط قطار سمنان

بلیط قطار سمنان، به دلایلی که پیش از این گفته شد، بسیار پرطرفدار است. در فصل بهار و در تعطیلات نوروز مسافران بسیاری به قصد تفریح و گردش به سمنان سفر می‌کنند. به همین دلیل، می‌توان گفت سمنان در تمام طول سال پذیرای مسافر است و بلیط قطار سمنان استان سمنان همیشه بلیطی محبوب در میان مسافران است. با این حال، در تعطیلات رسمی که تعداد مسافران بسیاری راهی سمنان می‌شوند، قیمت بلیط قطار سمنان نیز تغییر می‌کند. 
برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط قطار سمنان یا قیمت بلیط قطار سمنان رفت و برگشت به سایت فلای تودی مراجعه کنید یا با کارشناسان پشتیبانی در ارتباط باشید. فلای تودی با گارانتی قیمت بلیط قطار سمنان را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با دسترسی به تمام خطوط آهن و شرکت‌های حمل و نقل ریلی ارزان‌ترین گزینه را رزرو کنید. 

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا سمنان

قطار سمنان مشهد

قطار سمنان شاهرود

قطار سمنان دامغان

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار سمنان در فلای تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار سمنان را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به سمنان کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار سمنان، می‌توانید رزرو هتل های سمنان را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار سمنان

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار سمنان در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر سمنان

از آنجا که سمنان از شهرهای پرگردشگر ایران است، تمام خطوط آهن به مقصد سمنان قطار دارند. بعضی از مهمترین شرکت های ریلی قطار سمنان عبارتند از:

قطار رجا

سوالات متداول بلیط قطار سمنان

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.