not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

بلیط قطار سوادکوه

سوادکوه شهر شرقی استان مازندران و یکی از زیباترین شهرهای این استان است. بسیاری برای بازدید از پل ورسک، کلیسای سرخ آباد که کوچکترین کلیسای دنیاست و جاذبه‌های طبیعی منطقه شامل دریاچه شورمست، آبشار ورسک، ارفع کوه و ... سفر ریلی به سوادکوه را انتخاب می‌کنند. علت آن نیز زیبایی‌های این مسیر و لذت بردن از طبیعت است. شما می‌توانید بلیط قطار سوادکوه را در همین صفحه خریداری کنید تا ارزان و آسوده سفر کنید. فلای‌تودی امکان خرید آنلاین بلیط قطار را فراهم کرده است تا تنها با چند کلیک بلیط خود را دریافت کرده و سفرتان را آغاز کنید.

بلیط قطار سوادکوه

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد سوادکوه

همانطور که گفته شد، سفر با قطار به سوادکوه یکی از راه‌های اقتصادی و راحت است. قطارهای مختلفی از شهرهای مختلف به سمت سوادکوه وجود دارد که پرترددترین این مسیرها عبارتند از:

قطار تهران سوادکوه

قطار ساری سوادکوه

قطار پیشوا سوادکوه

قطار فیروزکوه سوادکوه

راهنمای خرید بلیط قطار سوادکوه در فلای‌تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط قطار برای سوادکوه را به صورت آنلاین برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای‌تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری نمایید.

جستجوی بلیط قطار سوادکوه

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط‎های قطار سوادکوه که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار سوادکوه

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و خرید اینترنتی بلیط قطار سوادکوه موردنظر خود را انجام دهید.

خرید بلیط قطار سوادکوه

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت قیمت بلیط قطار به سوادکوه برای شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید پرداخت را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار شهر سوادکوه به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار سوادکوه

قطارهای مختلفی در طول روز به مقصد سوادکوه یا از مبدا آن حرکت می‌کنند و شما می‌توانید با توجه به نیاز و بودجه خود، بهترین و مناسب‌ترین بلیط را تهیه نمایید. ممکن است قیمت‌های بلیط در فصل‌های مختلف، متفاوت باشد. انواع بلیط قطار  سوادکوه که در این مسیر حرکت می‌کنند، عبارتند از:

بلیط قطار سوادکوه کوپه دربست

قطارهای مسافربری در دو نوع سالنی و کوپه‌ای وجود دارند. قطارهای کوپه‌ای به این صورت هستند که کوپه‌های ۴ و ۶ نفره در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و صندلی‌های هر کوپه ممکن است تخت‌خواب شو باشند یا قابلیت تخت‌خواب شدن را نداشته باشند. قطارهای سالنی برخلاف قطارهای کوپه‌ای، به شکل یک سالن بزرگ هستند که صندلی‌ها در کنار هم قرار گرفته‌اند و قابلیت تخت‌خواب شدن ندارند. این قطارها ۳ یا ۴ ستاره هستند و امکانات مختلفی را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. سایت فلای‎تودی فروش بلیط قطار به مقصد سوادکوه را انجام می‌دهد و در صورت نیاز به خرید کوپه دربست از طریق سایت، باید گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را انتخاب کنید.

بلیط قطار سوادکوه رفت و برگشت

اگر از تاریخ دقیق رفت و برگشت سفر خود اطلاع دارید، بهتر است بلیط خود را به صورت رفت و برگشت بخرید. برای این کار لازم است هنگام رزرو بلیط قطار سوادکوه، گزینه رفت و برگشت را انتخاب کرده ، تاریخ رفت و برگشت سفر خود را انتخاب کنید و سپس خرید خود را انجام دهید.

قیمت بلیط قطار سوادکوه

قیمت بلیط قطار سوادکوه وابسته به عوامل مختلفی است و قیمت ثابت و مشخصی برای آن وجود ندارد. عواملی مثل شرکتی که بلیط‌ها را ارائه می‌دهد، فصل سفر، تاریخ سفر و… همگی بر قیمت بلیط قطار این شهر تاثیر می‌گذارند. برای اینکه برنامه قطار سوادکوه را ببینید و از قیمت‌های دقیق آن مطلع شوید، می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کرده و قیمت به‌روز را در سایت ملاحظه کنید. همچنین می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای خرید بلیط قطار به مقصد سوادکوه اقدام کنید. فلای‌تودی مناسب‌ترین و ارزان‌ترین قیمت‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد.

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا سوادکوه

در سایت و اپلیکیشن فلای‌تودی می‌توانید بلیط قطار از مبدا سوادکوه به شهرهای مختلف را نیز خریداری کنید.

قطار سوادکوه تهران

قطار سوادکوه ساری

قطار سوادکوه پیشوا

قطار سوادکوه فیروزکوه

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار سوادکوه در فلای‌تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای‌تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار سوادکوه را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به سوادکوه کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای‌تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها نیز برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار سوادکوه، می‌توانید رزرو هتل‌ های سوادکوه را نیز در سایت فلای‎تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای‌تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار سوادکوه

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار سوادکوه در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر سوادکوه

شرکت ریلی ارائه دهنده مسیر سوادکوه، شرکت رجاست که قطارهای 2 ستاره 6 تخته نسیم را ارائه می‌دهد.

سوالات متداول خرید بلیط قطار سوادکوه

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.