not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

خرید بلیط قطار کرج

کرج، مرکز استان البرز و یکی از کلان‌شهرهای ایران است. این شهر، جاذبه‌های طبیعی بسیاری دارد که باعث می‌شود گردشگران را به سوی خود بکشاند. مسیر ریلی کرج از مناطق زیبای کوهستانی و دشت‌های سرسبز عبور می‌کند، بنابراین، افراد زیادی تمایل دارند بلیط قطار به مقصد کرج بگیرند و به این شهر سفر کنند.
در فلای تودی با دسترسی به بلیط تمام شرکت‌های ریلی، می‌توانید قیمت قطارهای مختلف را با هم مقایسه کرده و هنگام خرید اینترنتی بلیط قطار کرج، بهترین گزینه را رزرو کنید. علاوه بر این، فلای تودی، بلیط های قطار را با ارزان‌ترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته ارائه می‌دهد.

بلیط قطار کرج

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد کرج

سفر با قطار بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. سالانه گردشگران بسیاری از سراسر کشور به کرج سفر می‌کنند. شهرهای ایران که بلیط قطار کرج را ارائه می‌دهند عبارتند از: 

راهنمای رزرو بلیط قطار کرج در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار کرج را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار کرج

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار کرج که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار کرج

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار کرج

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار کرج به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار کرج

سفر به کرج در تعطیلات تابستان و نوروز، از پرطرفدارترین سفرهای داخلی است. متنوع‌ترین ناوگان ریلی برای سفر از شهرهای مختلف کشور به این شهر اختصاص دارد. از این رو مسافران می‌توانند با امکانات و قیمت‌های مختلف، سفر با قطار به کرج را تجربه کنند. انواع بلیط قطارهای کرج که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار کرج کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری به دو صورت کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های چهار و شش نفره را شامل می‌شوند که امکان استفاده از صندلی‌ها به صورت تختخواب را دارند. گرچه برخی از آنها امکان تخت شدن را ندارند. 
قطارهای سالنی فاقد کوپه هستند و چیدمان صندلی‌ آنها شبیه اتوبوس یا هواپیما است. صندلی‌های این نوع قطارها قابلیت تبدیل شدن به تخت ندارند. گرچه ممکن است بر اساس امکاناتی که این نوع قطارها ارائه می‌دهند، 3 یا 4 ستاره باشند. 
چنانچه بخواهید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار کرج رفت و برگشت

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی مسافر در مسیر تهران کرج و برعکس در حال سفر با قطار هستند، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید. با خرید بلیط قطار رفت و برگشت کرج دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت نخواهید بود.

قیمت بلیط قطار کرج

رزرو بلیط قطار کرج، به دلایلی که پیش از این گفته شد، بسیار پرطرفدار است و به همین دلیل شرکت‌های مختلفی بلیط این مسیر را ارائه می‌دهند. تقریبا در تمام فصول سال و به ویژه در تابستان و در تعطیلات نوروز مسافران بسیاری به قصد تفریح و گردش به کرج سفر می‌کنند. به همین دلیل، می‌توان گفت کرج در تمام طول سال پذیرای مسافر است و بلیط قطار کرج همیشه بلیطی محبوب در میان مسافران است. با این حال، در تعطیلات رسمی که مسافران بسیاری راهی کرج می‌شوند، قیمت بلیط قطار کرج نیز تغییر می‌کند. 
برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط قطار کرج یا قیمت بلیط قطار کرج رفت و برگشت به سایت فلای تودی مراجعه کنید یا با کارشناسان پشتیبانی در ارتباط باشید. فلای تودی با گارانتی قیمت بلیط قطار کرج را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با دسترسی به تمام خطوط آهن و شرکت‌های حمل و نقل ریلی ارزان‌ترین گزینه را رزرو کنید. 

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا کرج

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار کرج در فلای تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار کرج را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به کرج کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار کرج، می‌توانید رزرو هتل های کرج را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار کرج

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار کرج در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر کرج

از آنجا که کرج از شهرهای پرگردشگر ایران است، تمام خطوط آهن به مقصد کرج قطار دارند. بعضی از مهمترین شرکت های ریلی قطار کرج عبارتند از:

•    قطار رجا
•    قطار جوپار
•    قطار ریل ترابر سبا

سوالات متداول بلیط قطار کرج

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.