not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

خرید بلیط قطار یزد

یزد، اولین شهر خشتی جهان است. چون در گذشته یزد در مسیر جاده ابریشم قرار داشته است، خیلی زود به رونق و آبادانی رسیده است و اماکن تاریخی بسیاری دارد. یزد، به شهر بادگیرها هم معروف است و گردشگران بسیاری برای دیدن خانه‌های خشتی با معماری ایرانی به این شهر می‌روند. 
در فلای تودی با دسترسی به بلیط تمام شرکت‌های ریلی، می‌توانید قیمت قطارهای مختلف را با هم مقایسه کرده و هنگام خرید بلیط قطار یزد، بهترین گزینه را رزرو کنید. همچنین، هنگام رزرو می‌توانید برنامه حرکت قطارهای یزد را مشاهده کنید و بعد بلیط خود را بخرید. علاوه بر این، فلای تودی، بلیط قطار را با ارزان‌ترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته ارائه می‌دهد.

بلیط قطار یزد

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد یزد

سفر با قطار بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. سالانه گردشگران بسیاری از سراسر کشور به یزد سفر می‌کنند. شهرهای ایران که بلیط قطار یزد را ارائه می‌دهند عبارتند از: 

راهنمای رزرو بلیط قطار یزد در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار یزد را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار یزد

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار یزد که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار یزد

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار یزد

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار یزد به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار یزد

سفر به یزد در ایام تعطیلات و نوروز، از پرطرفدارترین سفرهای داخلی است. متنوع‌ترین ناوگان ریلی برای سفر از شهرهای مختلف کشور به این شهر اختصاص دارد. از این رو مسافران می‌توانند با امکانات و قیمت‌های مختلف، سفر با قطار را تجربه کنند و بلیط قطار برای یزد بگیرند. انواع بلیط قطارهای یزد که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار یزد کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری به دو صورت کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های چهار و شش نفره را شامل می‌شوند که امکان استفاده از صندلی‌ها به صورت تختخواب را دارند. گرچه برخی از آنها امکان تخت شدن را ندارند. 
قطارهای سالنی فاقد کوپه هستند و چیدمان صندلی‌ آنها شبیه اتوبوس یا هواپیما است. صندلی‌های این نوع قطارها قابلیت تبدیل شدن به تخت ندارند. گرچه ممکن است بر اساس امکاناتی که این نوع قطارها ارائه می‌دهند، 3 یا 4 ستاره باشند. 
چنانچه بخواهید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار یزد رفت و برگشت

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی مسافر در مسیر یزد یزد و برعکس در حال سفر با قطار هستند، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید. با خرید بلیط قطار رفت و برگشت یزد دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت نخواهید بود.

قیمت بلیط قطار یزد

بلیط قطار یزد، به دلایلی که پیش از این گفته شد، بسیار پرطرفدار است و به همین دلیل شرکت‌های مختلفی بلیط این مسیر را ارائه می‌دهند. در نیمه دوم سال و همچنین در تعطیلات نوروز مسافران بسیاری به قصد تفریح و گردش به یزد سفر می‌کنند. 
برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط قطار به یزد یا قیمت بلیط قطار یزد رفت و برگشت به سایت فلای تودی مراجعه کنید یا با کارشناسان پشتیبانی در ارتباط باشید. فلای تودی با گارانتی قیمت بلیط قطار یزد را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با دسترسی به تمام خطوط آهن و شرکت‌های حمل و نقل ریلی ارزان‌ترین گزینه را رزرو کنید. 

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار یزد در فلای تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار یزد را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به یزد کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار یزد، می‌توانید رزرو هتل های یزد را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار یزد

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار یزد در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر یزد

هنگام رزرو بلیط قطار یزد، گزینه‌های مختلفی پیش روی شما خواهد بود. از آنجا که یزد از شهرهای پرگردشگر ایران است، خطوط آهن مختلفی به مقصد یزد قطار دارند. بعضی از مهمترین شرکت های ریلی قطار یزد که بلیط قطار به استان یزد را ارائه می‌دهند عبارتند از:

•    قطار رجا
•    قطار مهتاب سیرجم
•    قطار جوپار
•    قطار ريل ترابر سبا
•    قطار بن ریل

سوالات متداول بلیط قطار یزد

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.