• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.

اطلاع از آخرین قیمت

در زمان جستجو و خرید بلیط هواپیما، قیمت بلیط نقش مهمی در انتخاب بلیط پرواز دارد. بلیط هواپیما با توجه به اینکه پرواز در چه تاریخی و با چه ایرلاینی انجام می‌شود؛ متغیر است. حتی پروازهای یک ایرلاین در زمان‌های مختلف، قیمت‌های متفاوتی دارند. گاهی شما برای خرید بلیط هواپیما مثلا برای پروازهای خارجی، عجله چندانی ندارید و می‌توانید با حوصله و فرصت بیشتری بلیط پرواز مورد نظر خود را جستجو و خریداری کنید. در اینصورت باید در زمان‌های مختلف، جستجو را در سایت های خرید اینترنتی بلیط هواپیما انجام دهید و امیدوار باشید که بلیط پروازها ارزان تر شده باشند.

 

فلای تودی این مشکل را برای کاربران خود به بهترین شکل حل کرده و راه‌حل بسیار ساده و کاربردی برای آن ارائه داده است. در سایت رزرو آنلاین فلای تودی، در زمان جستجوی پرواز می‌توانید در قسمت اطلاع از تغییر قیمت که در بالای صفحه و در سمت راست صفحه قرار گرفته، کلیک کنید؛ چند ثانیه بعد صفحه‌ای برای شما باز خواهد شد. شماره همراه و آدرس ایمیل خود را در آن وارد کنید. با این کار از این به بعد، هر تغییری در قیمت بلیط برای مسیر مورد نظرتان از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید؛ از این به بعد می‌توانید بلیط هواپیما را ارزان بخرید.

 

کاهش قیمت بلیط
کاهش قیمت بلیط هواپیما
بلیط هواپیما ارزان

 

در زمان استفاده از موبایل برای جستجو و خرید بلیط هواپیما، می‌توانید گزینه اطلاع از تغییر قیمت‌ها را به شکل دکمه‌ای با عنوان " اطلاع از تغییر قیمت " در پایین صفحه مشاهده کنید. پس از کلیک بر روی این دکمه، شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل خود را ثبت کنید.

 

کاهش قیمت بلیط
کاهش قیمت بلیط هواپیما
بلیط هواپیما ارزان

 

به این ترتیب، پس از عضویت در این سامانه نیازی به جستجوی مداوم ندارید  و تمامی تغییرات  و کاهش قیمت بلیط ها را از طریق پیامک و ایمیل خود دریافت خواهید کرد.

 

ایمیل ارزان شدن بلیط هواپیما