اطلاع از آخرین قیمت

سیستم اعلان آخرین قیمت بلیط هواپیما در فلای تودی، به‌روزترین اطلاعات را در زمینه نرخ پرواز به کاربران ارائه می‌دهد. همانطور که می‌دانید، قیمت بلیط هواپیما به عوامل متعددی مانند تاریخ سفر، ایرلاین، کلاس و ساعت پرواز و... بستگی دارد. به طوری که حتی پروازهای یک ایرلاین در زمان‌های مختلف دارای قیمت‌های متغیر هستند. بنابراین، دانستن آخرین تغییرات نرخ یک پرواز، راهکاری مناسب برای پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما است.

فرض کنید به دنبال خرید بلیط برای یک سفر خارجی هستید، عجله‌ای ندارید و می‌توانید زمان بیشتری به جست و جوی دقیق پرواز اختصاص دهید. در نتیجه، برای رزرو ارزانترین بلیط، در زمان‌های مختلف قیمت‌ها را در سایت بررسی می‌کنید، تا به محض پیدا کردن پرواز ارزان رزرو خود را انجام دهید. اما این کار هم زمان شما را تلف می‌کند و هم ممکن است گاهی بررسی سایت در یک زمان مشخص را فراموش کنید.

 برای رفع این چالش، فلای تودی یک راه‌حل کاربردی و ساده در اختیار کاربران سایت قرار می‌دهد تا هر تغییری در قیمت بلیط به اطلاع آنها برسد. در ادامه با راهنمای تصویری نحوه کار این سیستم بیشتر آشنا شویید.

اعلان آخرین قیمت


 

راهنمای استفاده از سیستم اعلان نرخ بلیط

وارد سایت فلای تودی شوید و با جست و جوی پرواز مورد نظر خود، به صفحه پروازها بروید.

برای اطلاع از جدیدترین نرخ پروازهای داخلی و خارجی، کافی است گزینه «اعلان آخرین قیمت» را در قسمت بالایی فیلترهای سمت راست صفحه فعال کنید.

اعلان آخرین قیمت


با فعال کردن این گزینه صفحه‌ای برایتان باز می‌شود که فقط باید شماره همراه و آدرس ایمیل خود را باکس موردنظر وارد کرده و روی گزینه ثبت بزنید. به این ترتیب پیامی حاوی «با موفقیت ثبت شد» دریافت خواهید کرد.

با ورود اطلاعاتی مانند شماره همراه و آدرس ایمیل خود در سایت فلای تودی، هر تغییری در قیمت بلیط مسیر موردنظر شما ایجاد شود، از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع‌تان می‌رسد.

به این ترتیب، دیگری نیازی به جست‌وجوی مداوم نیست و به محض ارزان شدن قیمت بلیط هواپیما ، بلافاصله رزروتان را انجام دهید.

اگر از موبایل استفاده می‌کنید، گزینه «اعلان آخرین قیمت» در قسمت پایین صفحه قرار دارد. پس از فعال کردن این گزینه در موبایل، به راحتی می‌توانید شماره تلفن و آدرس ایمیل را وارد کنید.

هر سوالی دارید یا با هر مشکلی در این زمینه برخورد کردید، می‌توانید با پشتیبانی 24 ساعته فلای تودی حتی در روزهای تعطیل تماس بگیرید.

 

سوالات متداول اطلاع از آخرین قیمت

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.