• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.

اطلاع از آخرین قیمت

در زمان جستجو و خرید بلیط هواپیما، قیمت بلیط نقش مهمی در انتخاب بلیط پرواز مورد نظر دارد. بلیط هواپیما با توجه به اینکه پرواز در چه تاریخی و با چه ایرلاین و چه هواپیمایی انجام میشود متغیر است. حتی پروازهای یک ایرلاین در زمانهای مختلف قیمت های گوناگونی دارد. گاهی شما برای خرید بلیط هواپیما مثلا برای پروازهای خارجی، عجله چندانی ندارید و می توانید با حوصله و فرصت بیشتری بلیط پرواز مورد نظر خود را جستجو و خرید نمایید. در اینصورت باید در زمانهای مختلف، جستجو را در سایت های خرید اینترنتی بلیط هواپیما انجام دهید و امیدوار باشید که در هر بار جستجوی شما ، بلیط پروازها ارزانتر شده باشند.

 

فلای تودی این مشکل را برای کاربران خود به بهترین شکل حل کرده و راه حل بسیار ساده و کاربردی جدیدی را به آنها ارائه میدهد. در سایت رزرو آنلاین فلای تودی، در زمان جستجوی پرواز می توانید در قسمت اطلاع از تغییر قیمت که در بالاترین بخش سمت راست صفحه قرار گرفته، کلیک نموده و در صفحه ای که نمایان می شود، آدرس ایمیل خود را وارد و ثبت نمایید. بعد از این اقدام، هر گونه تغییر در قیمت بلیط برای مسیر مورد نظر شما از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید  و به راحتی می توانید در هر زمان درباره خرید بلیط هواپیما با قیمت پایینتر تصمیم گیری نموده و خرید خود را انجام دهید.

 

کاهش قیمت بلیط
کاهش قیمت بلیط هواپیما
بلیط هواپیما ارزان

 

در زمان استفاده از موبایل برای جستجو و خرید بلیط هواپیما،می توانید گزینه اطلاع از تغییر قیمت ها را به شکل دکمه ای با عنوان " اطلاع از تغییر قیمت " در پایین صفحه مشاهده نمایید. پس از کلیک بر روی این دکمه، دقیقا مشابه روشی که قبلا گفته شد،متوانید آدرس ایمیل خود را وارد و ثبت نمایید.

 

کاهش قیمت بلیط
کاهش قیمت بلیط هواپیما
بلیط هواپیما ارزان

 

بدین ترتیب، پس از عضویت در این سامانه نیازی به جستجوی مداوم ندارید  و هرگونه تغییرات  و کاهش قیمت بلیط را از طریق ایمیل خود دریافت خواهید کرد.

 

ایمیل ارزان شدن بلیط هواپیما