بلیط پرواز های کویت

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به kwait-Kwait
 

بلیط هواپیما کویت

کویت کشور کوچکی در حاشیه خلیج فارس است، با این حال به دلیل اینکه از مراکز مهم تولید نفت در جهان است و در کشتیرانی و مشاغل دریایی اهمیت بالایی دارد، از مقاصد پرطرفدار برای سفر محسوب می شوند، چه نزد کسانی که به قصد تجارت و کار سفر می کنند و چه آنها که به تاریخ و فرهنگ این کشور علاقه مندند، خرید بلیط هواپیما کویت محبوبیت بالایی دارد. اگر قصد دارید بلیط کویت را با قیمت مناسب خریداری کنید، در همین صفحه با ثبت اطلاعات لازم در قسمت جستجوی بلیط، به لیست بلیط ها به مقصد کویت دسترسی خواهید داشت. فلای تودی رزرو هتل کویت و بلیط هواپیما را با پشتیبانی 24 ساعته در اختیار شما قرار می دهد.

خرید اینترنتی بلیط تهران کویت

برای رزرو بلیط پرواز تهران به کویت در فلای تودی کافی است پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...)، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده نمایید. اما چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما کویت تهران را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز تهران به کویت فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود. همچنین در بخش انتخاب نوع سفر برای خرید بلیط رفت و برگشت تهران کویت با انتخاب گزینه بلیط هواپیما تهران کویت رفت و برگشت می‌توانید پروازهای تهران کویت را در مسیر رفت و برگشت خریداری نمایید. در صفحه نتایج جستجو لیست قیمت بلیط کویت برایتان به نمایش درمی‌آید. با اعمال فیلتر مناسب قادر خواهید بود به پرواز لحظه آخری ، پرواز چارتر تهران کویت و در نهایت به بهترین قیمت بلیط هواپیما و بلیط ارزان تهران کویت دست یابید. 
در حال حاضر هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی امارات، هواپیمایی فلای دبی، هواپیمایی ایران ایر و هواپیمایی کویت ایرویز در مسیر تهران کویت مشغول فعالیت هستند. 

پرترددترین پروازها به مقصد کویت

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما کویت در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما ایران به کویت

ابتدا از برنامه پروازهای کویت اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز کویت برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط تهران کویت را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " کویت " یا " Kuwait " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به کویت برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پرواز تهران کویت

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای کویت از ارزانترین بلیط نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط کویت را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های کویت

در زمان رزرو و خرید بلیط تهران کویت از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای کویت که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. همه پروازهای کویت در فرودگاه بین المللی این کشور انجام می شود.

  فرودگاه بین المللی کویت (KWI)

قیمت بلیط کویت

برای آگاهی از قیمت بلیط تهران کویت می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما از تهران به کویت یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط کویت به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت بلیط هواپیما کویت با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران کویت را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران کویت را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط تهران کویت ماه اکتبر و نوامبر (اواسط مهر تا اوایل آذر) است.
• ارزانترین بلیط هواپیما تهران کویت را معمولا می‌توانید در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه خریداری کنید.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران کویت را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت کویت از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط ارزان کویت

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به کویت را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما به بهترین قیمت پرواز تهران به کویت دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم وغیر مستقیم (با توقف) تهران کویت در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما هدر ندهید. بلیط هواپیما از تهران به کویت را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلتر مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری و بلیط چارتری تهران کویت را در فلای تودی بیابید. 
همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بليط هواپيما تهران کویت به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید برای مسیر تهران کویت پرواز ارزان خریداری نمایید. اما برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما کافی است از گزینه تقویم قیمتی استفاده نمایید. به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین قیمت بلیط کویت را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

بلیط چارتر کویت

در صفحه نتایج جستجو بلیط هواپیما کویت فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر کویت موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر کویت دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر کویت نمایید.

بلیط لحظه آخری کویت

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران کویت موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران کویت به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری کویت با قیمت بلیط سیستمی کویت خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری کویت دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری کویت خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران کویت را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما کویت در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما کویت ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط کویت از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما کویت به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما کویت از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما ایران به کویت را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل کویت به صورت همزمان

با خرید بلیط کویت از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل کویت را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر کویت و نرخ بلیط هواپیما کویت را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما ایران به کویت را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما کویت از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما تهران کویت

  فاصله هوایی تهران تا کویت

مسافت پروازی تهران از کویت 748 کیلومتر (465 مایل) است.

  مدت زمان پرواز تهران کویت

طول پروازهای مستقیم تهران کویت به طور متوسط 1 ساعت و 45 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز تهران به کویت با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

  ایرلاین‌هایی که از تهران به کویت پرواز مستقیم دارند

پرواز مستقیم به کویت توسط هواپیمایی ایران ایر و کویت ایرویز انجام می‌شود.

  ارزانترین ایرلاین‌ های پرواز تهران کویت

ارزانترین ایرلاین پروازهای تهران کویت، هواپیمایی ایران ایر است.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر تهران کویت

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر تهران کویت هواپیمایی ایران ایر است.

  روزهای پرواز تهران به کویت

پروازهای تهران کویت تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

راهنمای مختصر سفر به کویت

کویت کشوری عربی واقع در خلیج فارس است. این کشور از لحاظ منابع نفتی بسیار غنی است. علاوه بر این، معماری مدرن و منحصر به فرد کویت با آسمان خراش‌ها و برج‌های شگفت انگیز، آن را به کشوری مشهور تبدیل کرده است. در کنار منحصر به فرد بودن کویت، برج‌های آب آن با طراحی کلاسیک، نمونه بی نظیری از مهندسی هستند. این روزها گردشگران بسیاری از سراسر جهان به کویت می‌روند تا در جزیره فیلکه استراحت کنند، جاذبه‌های گردشگری آن را کشف کنند و از استراحت در سواحل تماشایی آن لذت ببرند. به همین دلیل خرید بلیط هواپیما کویت از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین پروازهای خارجی در میان مسافران است.

بهترین زمان سفر به کویت

کویت در ناحیه‌ای گرم و خشک واقع شده و تابستان‌هایی بسیار گرم و زمستان‌هایی غیر قابل پیش بینی دارد. بنابراین بهترین زمان سفر به کویت از لحاظ آب و هوا فصل بهار و پاییز است. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، فصل پاییز بهترین فصل برای سفر به کویت است و ارزانترین بلیط هواپیما کویت را می‌توانید در این فصل تهیه کنید.

جاهای دیدنی کویت

  جزیره فیلکه
  قصر سیف
  فواره های موزیکال کویت
  جزیره سبز
  باغ وحش کویت
  برج آزادی
  برج های کویت
  ساحل الکوت
  باغ های شهرداری کویت

حمل و نقل کویت

کویت برای گردشگران یا مسافران تجاری، کمبودی در سیستم حمل ونقل خود ندارد. اگرچه هیچ راه آهنی در این کشور وجود ندارد، و سیستم حمل و نقل آن به تاکسی و اتوبوس محدود می شود، کویت سیستم جاده ای پیشرفته ای دارد. طرح‌هایی برای ساخت سیستم راه آهن در آینده وجود دارد. اما در حال حاضر تنها وسیله حمل و نقل عمومی قابل دسترسی در کویت، ماشین، تاکسی و اتوبوس می باشد.

رستوران های کویت

  رستوران جاماور کراون پلازا
  رستوران کارئیبی هات
  رستوران کارخانه چیزکیک
  رستوران و خانه استیک ترکی سلطان شف
  رستوران نمک

مراکز خرید کویت

  فروشگاه The Avenues
  بازار Mubarakiya
  بازار ساحلی Marina Mall
  مرکز خرید ۳۶۰
  بازار شرق

همین حالا بلیط پرواز به کویت را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به کویت ببندید.