بلیط پرواز های کوتا کینابالو

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما کوتا کینابالو

بلیط هواپیما کوتا کینابالو

با رزرو بلیط هواپیما و سفر به کوتا کینابالو، به مرکز ایالت صباح در مالزی وارد می‌شوید. این شهر از یک سو به دریای جنوبی چین در حاشیه اقیانوس آرام و از سوی دیگر به کوه‌های مرتفع کینابالو می‌رسد. به همین دلیل، جنگل، کوهستان و دریا را در کنار هم دارد. علاوه بر این، جاذبه‌های تاریخی این شهر نیز گردشگران بسیاری را به سوی خود می‌کشانند. برای دیدن این جاذبه‌ها کافیست بلیط هواپیما کوتا کینابالو را رزرو کنید.
فلای تودی بلیط هواپیما کوتا کینابالو را با ارزان‌ترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته ارائه می‌دهد. بنابراین، در ادامه با ما همراه باشید تا برای رزرو بلیط هواپیما کوتا کینابالو شما را راهنمایی کنیم.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران کوتا کینابالو

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما کوتا کینابالو، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر، پرواز مستقیم از ایران به کوتا کینابالو وجود ندارد. برای سفر به این شهر باید از یک ایرلاین خارجی بلیط رزرو کنید و با حداقل یک توقف وارد کوتا کینابالو شوید. هواپیمایی ترکیش، مالیشیا، قطر، مالیندو و آنادولو جت بلیط هواپیما کوتا کینابالو را ارائه می‌دهند که می‌توانید از فلای تودی تهیه کنید.
در فلای تودی، علاوه بر تهران، از مبدا شیراز، تبریز، اصفهان و مشهد نیز می‌توانید بلیط رفت و برگشت کوتا کینابالو را رزرو کنید. 

بلیط کوتا کینابالو تهران

چنانچه قصد داشته باشید بلیط کوتا کینابالو به ایران را خریداری کنید، در فرم جستجوی بالا بر روی فلش میان مبدا و مقصد کلیک کنید تا بتوانید به لیست بلیط هواپیما کوتا کینابالو به تهران برای تاریخ انتخابی دسترسی پیدا کنید. برای خرید ارزانترین بلیط برگشت، می توانید گزینه چارتر یا لحظه آخری را انتخاب کنید. در فلای تودی این امکان را دارید تا خرید بلیط کوتا کینابالو تهران را از هر نقطه از دنیا با کارت های عضو شتاب انجام دهید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما کوتا کینابالو در فلای تودی

  جستجوی بلیط کوتا کینابالو

ابتدا از برنامه پروازهای کوتا کینابالو اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی گزینه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران به کوتا کینابالو برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران کوتا کینابالو را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " کوتا کینابالو " یا " Kota Kinabalu" را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب گزینه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به کوتا کینابالو برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط تهران کوتا کینابالو

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های کوتا کینابالو

در زمان رزرو و خرید بلیط کوتا کینابالو از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای کوتا کینابالو که در بخش فیلترها نمایش داده می‌شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. برای مثال، کوتا کینابالو دارای یک فرودگاه بین المللی است. 

  فرودگاه بین المللی کوتا کینابالو (BKI)

قیمت بلیط تهران کوتا کینابالو

برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما تهران کوتا کینابالو می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط کوتا کینابالو یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط کوتا کینابالو به موارد زیر توجه کنید:
-قیمت پرواز تهران به کوتا کینابالو با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران کوتا کینابالو را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران کوتا کینابالو را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید.
-سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران کوتا کینابالو را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت کوتا کینابالو از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد. 

بلیط هواپیما ارزان کوتا کینابالو

اگر به دنبال خرید بلیط ارزان تهران به کوتا کینابالو هستید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط کوتا کینابالو از ایرلاین‌های مختلف، به بهترین قیمت پرواز دست پیدا کنید.
علاوه بر فیلترهای موجود در فلای تودی، برای دسترسی آسان‌تر به پرواز ارزان تهران کوتا کینابالو، می‌توانید از سیستم اطلاع از تغییر قیمت و یا تقویم قیمتی فلای تودی بهره ببرید.
به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط کوتا کینابالو  را در حوالی تاریخ مورد نظر خود بیابید و چنانچه تاریخ سفرتان انعطاف پذیر است اقدام به خرید پرواز ارزان از تهران به کوتا کینابالو نمایید.
همچنین به کمک سیستم اطلاع از تغییر قیمت فلای تودی هرگاه بلیط هواپیما تهران کوتا کینابالو ارزان شد، از طریق ایمیل به اطلاع شما می‌رسد، بدین ترتیب می‌توانید بلیط ارزان هواپیما به کوتا کینابالو را بدون نیاز به جستجو در وب سایت‌های مختلف و بدون اتلاف وقت خریداری نمایید. 

بلیط چارتر تهران کوتا کینابالو

در صفحه نتایج جستجو بلیط پرواز تهران به کوتا کینابالو فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر کوتا کینابالو موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر کوتا کینابالو دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران کوتا کینابالو

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران کوتا کینابالو موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران کوتا کینابالو به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی کوتا کینابالو خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری کوتا کینابالو دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری کوتا کینابالو خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران کوتا کینابالو را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما کوتا کینابالو در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران به کوتا کینابالو از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط کوتا کینابالو به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط پرواز کوتا کینابالو از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما تهران کوتا کینابالو را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل کوتا کینابالو به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران کوتا کینابالو از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل کوتا کینابالو را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر کوتا کینابالو و نرخ بلیط را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط کوتا کینابالو را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما 

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط کوتا کینابالو از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به کوتا کینابالو در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به کوتا کینابالو را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما به کوتا کینابالو ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط تهران به کوتا کینابالو از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به کوتا کینابالو در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به کوتا کینابالو در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پرواز تهران کوتا کینابالو را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز تهران کوتا کینابالو

  فاصله هوایی تهران تا کوتا کینابالو

مسافت پروازی تهران کوتا کینابالو، 4563 کیلومتر است.

  مدت زمان پرواز تهران کوتا کینابالو

در پرواز مستقیم، حدود 9 ساعت است. 

  آیا تهران به کوتا کینابالو پرواز مستقیم دارد؟

خیر، در حال حاضر پرواز مستقیم وجود ندارد.

  روزهای پرواز تهران به کوتا کینابالو

پروازهای کوتا کینابالو، همه روزه از فرودگاه امام خمینی تهران انجام می‌شود.

  اختلاف ساعت پرواز تهران کوتا کینابالو

ساعت رسمی کوتا کینابالو، 4 ساعت و 30 دقیقه از ساعت تهران جلوتر است.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.