بلیط پرواز های کاشان

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

بلیط هواپیما تهران کاشان

کاشان شهر سهراب سپهری، شهر گلاب‌گیری و خانه‌های خشتی با تمدن چند صد ساله، از شهرهای استان اصفهان است که مقصد موردعلاقه بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی است. همین محبوبیت شهر کاشان سبب شده تا بسیاری برای بلیط تهران کاشان جستجو کنند.

کاشان یکی از شهرهای قدیمی ایران است و اولین نشانه‌های تمدن مانند تپه سیلک را در خود جای داده است. شهر کویری کاشان شما را به دل تاریخ می‌برد، خانه بروجردی‌ها، طباطبایی‌ها، عامری‌ها که یادگار از دوران قاجار هستند، شهر زیرزمینی اویی بزرگترین شهر زیرزمینی جهان، آتشکده خرمدشت مربوط به عصر ساسانیان، غار دو هزار ساله نیاسر، همگی شاهدی هستند بر سابقه دیرینه کاشان و اهمیت تاریخی آن که سفر به کاشان را پربار و جذاب می‌سازد.

از کاشان گفتن بدون نام بردن از آرامگاه شاعر طبیعت، سهراب سپهری بی‌معناست. علاوه بر این، حمام فین کاشان که یکی از رویدادهای مهم تاریخ کشورمان یعنی قتل امیرکبیر در آن رخ داد، در شهرت کاشان بی‌تاثیر نبوده است. بازار سنتی کاشان، مسجد جامع کاشان، روستای ابیانه و قمصر کاشان از معروف‌ترین جاذبه‌های گردشگری کاشان هستند.

بلیط هواپیما کاشان تهران

مسافرینی که از کاشان قصد سفر به تهران را دارند، به راحتی می‌توانند خود را به اصفهان رسانده و از آنجا با هواپیما به تهران سفر کنند. اما سفر از کاشان به تهران و برعکس با اتوبوس، گزینه دیگری است که بسیاری از مسافران انتخاب می‌کنند. مسافت جاده‌ای بین تهران و کاشان، 243 کیلومتر است که حدود دو ساعت و 34 دقیقه طول می‌کشد. 

چگونه می‌توان به کاشان سفر کرد؟

برای سفر به کاشان می‌توان به روش‌های زمینی و ریلی اقدام کرد. برای مسافرت زمینی به کاشان از شهرهای ایران با اتوبوس خود را به ترمینال مسافربری کاشان در میدان زجاجی می‌رسانید. سفر با اتومبیل از تهران به اتوبان تهران قم و از آنجا به اتوبان قم کاشان انجام می‌شود.
اگر انتخاب شما مسافرت ریلی به کاشان است، سفر با قطار از شهرهای تهران، اصفهان، بندرعباس، شیراز، مشهد و یزد به سمت ایستگاه راه آهن کاشان در بلوار ملاصدرا انجام می‌شود.
اگر به دنبال پرواز تهران کاشان هستید و می‌خواهید سفر هوایی به کاشان را تجربه کنید، باید بدانید کاشان یک فرودگاه در 12 کیلومتری جاده قدیم کاشان-نطنز دارد. در حال حاضر پروازها به مقصد کاشان و برعکس انجام نمی‌شود و خرید بلیط تهران کاشان برای سفر هوایی به این شهر امکانپذیر نیست.
یک روش دیگر برای سفر به کاشان، خرید بلیط هواپیما اصفهان است. با سفر هوایی به اصفهان دیگر راه درازی تا کاشان ندارید. از اصفهان تا کاشان را می‌توانید با اتومبیل یا اتوبوس سفر کنید. برای مسیر بازگشت نیز، به همین شیوه خود را از کاشان به اصفهان برسانید و با بلیط هواپیما تهران به پایتخت برگردید.

نکات مهم در سفر به کاشان

هر روشی را که برای سفر به کاشان و آغاز ماجراجویی در این شهر تاریخی انتخاب می‌کنید، چند نکته را در خاطر داشته باشید:
•    از بازار سنتی کاشان در خیابان بابا افضل و میدان کمال‌الملک دیدن کنید.
•    گلاب‌گیری کاشان را در اواسط اردیبهشت تا اواسط خرداد از دست ندهید.
•    کوفته چغندر، عدس بادمجان، لوبیا سرکه شیره، اشکنه، گوشت کلم و کدو را حتما تجربه کنید.
•    گلاب و عرقیجات را برای سوغات بردن فراموش نکنید.
•    رزرو هتل کاشان را با ارزانترین قیمت‌ها و بهترین خدمات از فلای تودی انجام دهید.

فلای تودی شما را در تجربه سفری به یادماندنی به کاشان همراهی می‌کند.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما کاشان

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.