بلیط پرواز های کازان

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
 پرواز به kazan-russia

بلیط هواپیما تهران کازان

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران کازان، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی ایرفلوت در مسیر تهران کازان مشغول فعالیت است. خرید بلیط هواپیما را در فلای تودی با بهترین قیمت انجام دهید.

سفر به کازان

کازان، پایتخت جمهوری تاتارستان واقع در روسیه و یکی از بنادر اصلی ساحل رودخانه ولگا است. کازان در 320 کیلومتری مسکو قرار دارد. این شهر با جمعیت 1.2 میلیون نفری یکی از بزرگترین مراکز اقتصادی، علمی، آموزشی، فرهنگی و ورزشی در روسیه به شمار می رود. در سال 2005، کازان جمعیت میلیونی خود را جشن گرفت.
کازان را " پایتخت سوم روسیه" می نامند و حقیقتا کازان لایق این نامگذاری است. این شهر با پیشینه تاریخی 1000 ساله، اقامتگاه دو ملیت متفاوت است: روس ها و تاتارها. واژه کازان برگرفته از واژه ای تاتاری است که گفته می شود به معنی دیگ در حال جوشیدن است. و البته علت این نامگذاری بی دلیل نیست. طی صدها سال، ترکیب فرهنگ های اسلاو و تاتار، پایتخت جمهوری تاتارستان را تبدیل به جواهری کرد که هر کسی به دنبال کشف آن باشد.
کازان شهری مدرن با ترکیب فرهنگ های غربی و شرقی است. تاریخ غنی روسی و تاتاری کازان، به خوبی در مردم و معماری این شهر نمایان است.

آب و هوای کازان

کازان اقلیم قاره‌ای مرطوب دارد. زمستان های کازان طولانی و سرد است و اغلب تابستان هایی گرم و خشک دارد. به دلیل موقعیت جغرافیایی کازان، تابستان های آن بسیار گرم و زمستان هایش کاملا سرد است. گرمترین ماه سال در کازان، جولای با متوسط دمای 20 درجه سانتیگراد، و سردترین ماه آن، ژانویه با متوسط دمای 10- درجه سانتیگراد است.

بهترین زمان سفر به کازان

بهترین زمان برای سفر به کازان فصل تابستان است. یعنی از ماه ژوئن تا آگست. بسیاری از فعالیت ها مثل سوار شدن به کشتی کروز را فقط می توان در این ماه ها انجام داد. هوای کازان در فصل زمستان سرد است، اما این بدان معنی نیست که در این فصل نمی توان به این شهر سفر کرد. بهترین زمان سفر در فصل زمستان به کازان، هنگام تعطیلات زمستانی این شهر یعنی چهارم نوامبر، یکم و نهم ژانویه، 23 فوریه، و 8 مارچ است.

جاهای دیدنی کازان

جمعیت گردشگران کازان روز به روز در حال افزایش است، و این روزها کازان تبدیل به شهری محبوب برای گردشگری شده است. هر ساله حدود یکی میلیون گردشگر از این شهر دیدن می کنند. رنگ های شرقی به کار رفته در مساجد کازان، سنگ های سفید رنگ کلیساها، علائم دو زبانه مترو، شیرینی های لذیذ تاتاری و غذاهای بی نظیر روسی، این شهر را به یکی از لذت بخش ترین مقاصد گردشگری تبدیل کرده است. در ادامه تعدادی از جاذبه های گردشگری کازان را به شما معرفی می کنیم:

  کرملین کازان
  مسجد کول شریف
  محله قدیمی تاتار
  کلیسای جامع سنت پیتر
  موزه سبک زندگی شوروی
  دانشگاه کازان
  پرستشگاه تمام مذاهب
  کلیسای جامع انونسی اِیشن
  موزه ملی کازان
  خانه زینی دوشکاوا
  ناقوس کلیسای جامع ایپی فاینی
  خیابان پیتر بِقسکایا
  خیابان بائومونا
  کانال بولاک
  موزه هنرهای زیبا جمهوری تاتارستان
  پارک دریاچه سیاه
  کاخ ازدواج کازان

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما کازان

  جستجوی بلیط هواپیما کازان

ابتدا از برنامه پروازهای کازان اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز کازان برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران کازان را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " کازان " یا " Kazan " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به کازان برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای کازان

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های کازان

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما کازان از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است میتوانید آن را از لیست فرودگاههای کازان که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای کازان عبارتند از :

  فرودگاه بین المللی کازان

  بلیط ارزان کازان

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر کازان

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری کازان

در پرواز لحظه آخری کازان همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی کازان در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری کازان هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری کازان نیز همانند بلیط سیستمی کازان است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به کازان را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران کازان انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران کازان موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران کازان به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری کازان با قیمت بلیط سیستمی کازان خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری کازان دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری کازان خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران کازان را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما کازان در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما کازان

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز کازان از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما کازان به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما کازان را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل کازان به صورت همزمان

با خرید بلیط کازان از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل کازان را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر کازان را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط کازان با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

حمل و نقل کازان

شبکه حمل و نقل عمومی در کازان به خوبی توسعه یافته است. از آنجایی که این شهر به محیط زیست اهمیت می دهد، در این شهر بیشتر وسایل حمل و نقل الکتریکی مثل تراموا، اتوبوس برقی و مترو استفاده می شود. در کنار هر ایستگاه مترو، یک ایستگاه وسیله حمل و نقل زمینی نیز وجود دارد که به مسافران اجازه می دهد به راحتی به هر نقطه ای از شهر که می خواهند بروند. در مجموع وسایل نقلیه کازان شامل اتوبوس، مترو، تاکسی، اتوبوس برقی، و تراموا می شود. هزینه بلیط اتوبوس در این شهر 25 روبل است.

رستوران های کازان

  رستوران Chef Lobster
  رستوران Big Butcher Grill
  رستوران Pashmir
  رستوران Utka v kotelke
  رستوران Kremlin
  رستوران Pomidorro
  رستوران Porto Maltese
  رستوران Picasso
  رستوران Love Story

مراکز خرید کازان

  مرکز خرید Mall Koltso
  مرکز خرید Mall MEGA
  مرکز خرید Korston-Kazan
  مرکز خرید Tandem Mall
  مرکز خرید Shopping Complex GUM
  مرکز خرید Shopping Center Prospekt
  مرکز خرید Suvar Plaza

همین حالا بلیط پرواز به کازان را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به کازان ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما کازان

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.