بلیط پرواز های پاریس

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به paris

بلیط تهران پاریس

پاریس، شهر ایفل و شانزه لیزه، شهر پیاده‌روی با بوی قهوه فرانسوی و شنیدن صدای آواز دل‌انگیز گروه‌های موسیقی در کوچه‌های سنگفرش است. شهر پاریس همیشه جذاب است و سفر به پاریس هیچوقت تکراری نمی‌شود. به همین خاطر است که بلیط هواپیما برای سفر به این شهر رمانتیک یکی از پرطرفدارترین بلیط‌ها برای سفرهای خارجی است. 
برای دیدن کاخ ورسای و تجربه تفریح در دیزنی‌لند، راه دوری نروید. همینجا در فلای تودی بلیط پاریس را برای تاریخ موردنظرتان جستجو کنید. 

خرید بلیط هواپیما پاریس

برای رزرو بلیط هواپیما تهران پاریس در فلای تودی کافی است پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...)، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده نمایید. اما چنانچه قصد خرید بلیط برگشت هواپیما پاریس تهران را دارید، کافی است در باکس جستجوی پرواز تهران به پاریس فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود. همچنین در بخش انتخاب نوع سفر برای خرید بلیط رفت و برگشت تهران پاریس با انتخاب گزینه رفت و برگشت، می‌توانید پرواز تهران پاریس را در مسیر رفت و برگشت خریداری نمایید. در صفحه نتایج جستجو لیست قیمت بلیط تهران پاریس برایتان به نمایش درمی‌آید. با اعمال فیلتر مناسب قادر خواهید بود به پرواز لحظه آخری ، پرواز چارتر  و در نهایت به بلیط ارزان تهران پاریس دست یابید. 
در حال حاضر هواپیمایی لوفت هانزا، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی امارات، هواپیمایی ایران ایر و هواپیمایی ایرفلوت در مسیر تهران پاریس مشغول فعالیت هستند. از دیگر پروازهایی که به مقصد پاریس انجام می‌شوند، می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

پرواز های پرتردد به مقصد پاریس

  پرواز فرانکفورت پاریس
  پرواز دبی پاریس
  پرواز نیویورک پاریس
  پرواز گوانجو پاریس 
  پرواز رم پاریس 
  پرواز رم پاریس
  پرواز ونیز پاریس 
  پرواز ونیز پاریس 
  پرواز هامبورگ پاریس 
  پرواز بارسلونا پاریس
  پرواز بارسلونا پاریس
  پرواز بارسلونا پاریس 
  پرواز میلان پاریس
  پرواز میلان پاریس 
  پرواز گوانجو پاریس 
  پرواز وین پاریس 
  پرواز فلورانس پاریس
  پرواز تورنتو پاریس 

همچنین مسافران می توانند بلیط هواپیما پاریس تهران هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی لوفت هانزا، هواپیمایی امارات، بلیط رفت و برگشت تهران پاریس ایران ایر و هواپیمایی ایرفلوت را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما پاریس در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما پاریس

ابتدا از برنامه پروازهای پاریس اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز پاریس برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال، اگر قصد خرید بلیط تهران پاریس را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " پاریس " یا " Paris " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به پاریس برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای پاریس

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای پاریس از ارزانترین بلیط پاریس نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های پاریس

در زمان رزرو و خرید بلیط تهران پاریس از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است، می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای پاریس که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای پاریس عبارتند از :

  فرودگاه شارل دوگل (CDG)
  فرودگاه اورلی (ORY)
  فرودگاه باووایس تیلی (BVA)

قیمت بلیط تهران پاریس

برای آگاهی از نرخ بلیط تهران پاریس می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط پروازهای تهران به پاریس یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط پاریس به موارد زیر توجه کنید:
• هزینه بلیط تهران به پاریس با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران پاریس را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران پاریس را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط تهران پاریس فصل زمستان است.
• ارزانترین بلیط هواپیما تهران پاریس را معمولا می‌توانید در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه خریداری کنید.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید، بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران پاریس را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت تهران پاریس از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط ارزان تهران پاریس

برای خرید بلیط ارزان هواپیما پاریس، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت قادر خواهید بود ارزانترین بلیط هواپیما پاریس را از سایت فلای تودی خریداری نمایید.
اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به پاریس را دارید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌ها، به بهترین قیمت بلیط پاریس دست پیدا کنید. بلیط مستقیم تهران به پاریس و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) این مسیر در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما تهران پاریس هدر ندهید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلتر مناسب، حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری و بلیط چارتر تهران پاریس را در فلای تودی بیابید. 
همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بليط تهران پاریس به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید برای مسیر تهران پاریس، پرواز ارزان خریداری نمایید. اما برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران پاریس کافی است از گزینه تقویم قیمتی استفاده نمایید. به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین نرخ هواپیمای تهران پاریس را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

بلیط چارتر تهران پاریس

در صفحه نتایج جستجو بلیط هواپیما پاریس فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر پاریس موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر پاریس دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید بلیط چارتر پاریس نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران پاریس

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران پاریس موجود باشد، برای شما در کنار سایر پروازهای تهران پاریس به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری پاریس با قیمت بلیط سیستمی خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پرواز لحظه آخری پاریس دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری پاریس خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما تهران پاریس در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما پاریس از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  خرید بهترین قیمت بلیط پاریس

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط تهران پاریس رفت و برگشت از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط تهران پاریس به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط تهران پاریس را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در قسمت فیلترها، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط هواپیما تهران پاریس و هتل پاریس به صورت همزمان

با خرید بلیط پاریس رفت و برگشت از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل پاریس را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر پاریس و نرخ بلیط هواپیما پاریس را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما پاریس را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما پاریس از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

اطلاعات پرواز تهران پاریس

  فاصله هوایی تهران تا پاریس: مسافت پروازی تهران از پاریس 4204 کیلومتر (2612 مایل) است.
  مدت زمان پرواز تهران پاریس: اگر می‌خواهید بدانید از تهران تا فرانسه چند ساعت راه است، باید بگوییم طول پروازهای مستقیم تهران پاریس به طور متوسط 6 ساعت و 5 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز تهران به پاریس با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.
  ایرلاین‌هایی که از تهران به پاریس پرواز مستقیم دارند: پرواز مستقیم تهران پاریس توسط هواپیمایی ایران ایر انجام می‌شود.
  ارزانترین ایرلاین‌ های پرواز تهران پاریس: ارزانترین ایرلاین ‌‌های‌ پروازهای تهران پاریس، هواپیمایی ایران ایر است.
  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر تهران پاریس: محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر تهران پاریس هواپیمایی ایران ایر است. 100% پروازهای مستقیم تهران پاریس توسط هواپیمایی ایران ایر انجام می‌شود. بلیط پاریس ایران ایر از پرفروش‌ترین بلیط های پاریس است.
  روزهای پرواز تهران به پاریس: پروازهای تهران پاریس تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

راهنمای مختصر سفر به پاریس

پاریس (Paris)، یکی از شهرهای پیشروی جهان در زمینه‌های اقتصاد، فرهنگ، هنر، سیاست، تحصیل، تفریحات، مد و علم است. این شهر از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری جهان است وسالانه میلیون‌ها توریست با خرید بلیط هواپیما برای دیدن معروف‌ترین موزه‌ها، پارک‌ها، موسسات و بسیاری از بناهای تاریخی به این شهر سفر می‌کنند. امکان ندارد کسی به پاریس سفر کند و شیفته زیبایی‌های آن نشود. پاریس شهری بزرگ با تاریخی چندین هزار ساله است. در سفر به پاریس برای تماشای شهر باید زمان زیادی را اختصاص دهید و قطعا با یک بار سفر به آن نمی‌توانید از تمام جاذبه‌های دیدنی این شهر زیبا دیدن کنید. اما این کار اجتناب ناپذیر است و تاریخ این شهر به قدری غنی است که زیبایی و فرهنگ آن ناخودآگاه گردشگران را از سراسر جهان جذب خود کرده و تمام انتظارات یک گردشگر را از سفر به کشوری دیگر مرتفع می‌کند. به همین دلیل خرید بلیط هواپیما پاریس از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین پروازهای خارجی در میان مسافران است.

بهترین زمان سفر به پاریس

به طور کلی فصل بهار، تابستان و پاییز از لحاظ شرایط اب و هوایی برای سفر به پاریس مناسب هستند. اگر می‌خواهید برای خرید بلیط هواپیما به پاریس هزینه کمتری پرداخت کنید، فصل بهار و پاییز نسبت به تابستان فصول مناسب‌تری هستند، چرا که تابستان فصل شلوغ گردشگری در پاریس است و طبیعتا هزینه بلیط تهران به پاریس در این فصل بسیار گران‌تر از مواقع دیگر سال است. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، فصل زمستان بهترین فصل برای سفر به پاریس است و ارزانترین بلیط هواپیما پاریس را می‌توانید تهیه کنید.

جاهای دیدنی پاریس

  برج ایفل
  کلیسای جامع نوتردام
  موزه لوور
  آرامگاه پانتئون
  پل الکساندر سوم
  طاق پیروزی پاریس

حمل و نقل پاریس

پاریس به عنوان مهم‌ترین شهر توریستی جهان و با جاذبه‌های توریستی فراوان، سیستم حمل ‌و نقل درون‌ شهری بسیار متنوع و گسترده‌ای دارد ولی یکی از گران‌ترین شهر‌های اروپا است و سیستم‌ حمل ‌و نقلش هم از این گرانی مستثنا نیست. توریست‌ها با توجه به میزان پول، سلیقه، میزان مسافت، مکان‌های دیدنی مدنظر خود و ... می‌توانند یکی از سیستم‌های حمل و نقل شهر پاریس مثل تاکسی، مترو، دوچرخه، تراموا و حتی پیاده‌روی را انتخاب کنند.

رستوران‌های پاریس

  Le P’tit Troquet
  L’Annexe
  Chez Paul
  La Jacobine
  Le Tambour
  Pierre Gagnaire
  Maison Blanche
  Atelier Renault Café

مراکز خرید پاریس

  خیابان شانزه‌لیزه
  مرکز خرید کاروسل
  فروشگاه لافایت
  مرکز خرید چهار فصل
  مرکز خرید فوروم اَل

همین حالا بلیط پرواز به پاریس را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به پاریس ببندید.