banner
France

ویزای فرانسه

نوع ویزا :
زمان اخذ ويزا:از 14 روز
اعتبار ویزا پس از صدور:طبق دعوتنامه

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3 -021-42405000

فرانسه به عنوان یکی از بهترین کشورها برای سفر، سالانه میزبان گردشگران بسیاری از سرتاسر دنیاست. از سازه‌ها و بناهایی چون برج ایفل گرفته تا موزه‌های حیرت‌انگیزی مانند موزه لوور و غذاهای مشهور در سطح بین‌المللی، سبب شده تا این کشور به یکی از توریستی‌ترین مقاصد در دنیا تبدیل شود. اما از ملزومات سفر به فرانسه، اخذ ویزای فرنسه است. مجوز ورود به خاک کشور فرانسه که بایستی پیش از سفر اخذ نمود. کارشناسان ویزا در فلای‌تودی خدمات لازم جهت اخذ ویزا فرانسه را در اختیار هموطنان قرار می‌دهند که در ادامه شرح داده خواهد شد.

جدول قیمتی ویزای فرانسه

نوع ویزاتوریستیتجاری
خدمات سفارت95 یورو95 یورو

مدارک مورد نیاز ویزای فرانسه

پاسپورتاسکن گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ سفر
فرمفرم مشخصات تکمیل شده
سایرجهت اطلاع از سایر مدارک لازم جهت مراجعه به سفارت با کارشناسان ویزا تماس بگیرید.

ویزای توریستی فرانسه

از میان انواع ویزا فرانسه، ویزای توریستی از پرطرفدارترین‌هاست. خوشبختانه این نوع ویزا نیازی به مصاحبه حضوری در سفارت ندارد. کافی است متقاضی همراه با مدارک ویزا فرانسه جهت انجام مراحل انگشت نگاری به دفتر VFS مراجعه نماید. 21 روز کاری پس از درخواست جواب ویزای فرانسه اعلام خواهد شد. به دلیل زمانبر بودن مراحل درخواست ویزای گردشگری فرانسه، بهتر است متقاضیان از یک تا 3 ماه پیش از سفر، جهت اخذ ویزا اقدام کنند. لازم به ذکر است اعتبار ویزای توریستی فرانسه می‌تواند از 10 روز تا 3 ماه متفاوت باشد. 

تمدید ویزای فرانسه

از آنجا که ویزای سفر فرانسه از نوع شینگن است، قابل تمدید نیست و چنانچه اعتبار ویزا به پایان رسیده باشد، متقاضی باید جهت درخواست ویزای مجدد اقدام کند.

شرایط اخذ ویزا فرانسه در فلای‌تودی

مراحل درخواست ویزا در فلای‌تودی به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود. متقاضیان دریافت ویزای فرانسه پس از مراجعه به وبسایت یا اپ فلای‌تودی، از کلیه شرایط ویزای فرانسه، قوانین ویزا فرانسه، مدارک لازم برای ویزای فرانسه و مراحل درخواست آن مطلع می‌شوند. 

مراحل اخذ ویزا فرانسه در فلای‌تودی

متقاضیان دریافت ویزا فرانسه، بایستی ابتدا درخواست ویزا را به صورت آنلاین در سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی ثبت کنند. پس از بارگذاری مدارک موردنیاز و پرداخت هزینه، اقدامات لازم از سوی کارشناسان فلای‌تودی انجام خواهد گرفت. مدارک بررسی خواهند شد و پروسه تعیین وقت توسط کارگزاری VFSGlobal انجام خواهد گرفت. وقت سفارت و انگشت نگاری توسط کارشناسان فلای‌تودی اخذ شده همچنین تکمیل پرونده انجام می‌شود. سپس مشاوره‌های لازم و اطلاع‌رسانی در خصوص وقت سفارت و انگشت‌نگاری توسط کارشناسان فلای‌تودی به متقاضی انجام می‌شود. متقاضی باید در زمان مقرر به دفتر VFS گلوبال مراجعه کند. مدت زمان صدور ویزای فرانسه از زمان انجام مراحل انگشت‌نگاری و دریافت رسید در دفتر VFS ، حدودا 21 روز کاری خواهد بود.
برای مراجعه به دفتر VFSGlobal  فرانسه در تهران باید به آدرس خیابان شریعتی، خیابان معلم، مجتمع تجاری مگاپارس، طبقه چهاردهم مراجعه کنید. 

دلایل ریجکت شدن ویزای فرانسه

ریجکت شدن ویزا شینگن فرانسه می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. در صورتی که مدارک شما نقص داشته باشد یا نیاز به ارائه مدارک بیشتری باشد، سفارت فرانسه به شما مهلت می‌دهد تا مدارک کامل را ارسال کنید، اما در صورتی که مدارک در موعد مقرر ارائه نشود، امکان ریجکت شدن ویزا فرانسه وجود دارد.
از دیگر دلایل ریجکتی ویزای فرانسه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    مدارک سفر قبل یا در طول مدت سفر منقضی شده است.
•    دلیل سفر به فرانسه ذکر نشده است.
•    در فرانسه فاقد حمایت مالی هستید.
•    از بازگشت به کشور مبدا منع شده‌اید.
•    از ورود به منطقه شینگن منع شده‌اید.
•    سفارت فرانسه از اینکه پس از اتمام اعتبار ویزا به کشور خود بازمی‌گردید، اطمینان نداشته باشد.
در صورتی که درخواست ویزا فرانسه را از طریق فلای‌تودی انجام دهید، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کارشناسان فلای‌تودی به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و ابهامات شما هستند و به راحتی می‌توانید پیگیری ویزای فرانسه را از طریق کارشناسان انجام دهید. برای رفع ابهامات و سوالات خود در زمینه اخذ ویزای فرانسه با شماره 42405000 داخلی 3 تماس بگیرید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.