بلیط پرواز های نوشهیر

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما نوشهیر

بلیط نوشهیر

نوشهیر ترکیه همچون دیگر شهرهای این کشور آسیایی-اروپایی به دلیل تنوع جاذبه‌های تاریخی و طبیعی‌اش، تمامی ایام سال پر از گردشگر است. طبیعت خارق‌العاده نوشهیر از یک طرف، نزدیکی آن به کاپادوکیه یکی از قطب‌های گردشگری ترکیه، سبب شده تا بلیط هواپیما تهران به نوشهیر در دسته بلیط‌های پرفروش ترکیه قرار گیرد. اگر می‌خواهید سفر مقرون به صرفه به نوشهیر تجربه کنید، بلیط هواپیما و رزرو هتل نوشهیر را در فلای تودی انجام دهید. فلای تودی بهترین قیمت بلیط و هتل را همراه با پشتیبانی 24 ساعته در اختیارتان قرار می‌دهد.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به نوشهیر

برای رزرو و خرید بلیط نوشهیر، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید. سپس با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
هنگام خرید بلیط نوشهیر، نام خطوط هوایی مختلفی را مشاهده خواهید کرد. در حال حاضر، هواپیمایی ترکیش، لوفتهانزا و آنادولو جت پرواز تهران نوشهیر را ارائه می‌دهند. هیچ پرواز مستقیمی از تهران به نوشهیر وجود ندارد و همه پروازها حداقل یک توقف دارند.
علاوه بر تهران، بلیط نوشهیر را از مبدا مشهد و شیراز نیز می‌توانید رزرو کنید. 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما نوشهیر در فلای تودی

  جستجوی بلیط تهران نوشهیر

ابتدا از برنامه پروازهای نوشهیر اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران نوشهیر برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران نوشهیر را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " نوشهیر " یا " Neveshir " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به نوشهیر برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط نوشهیر

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های نوشهیر

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران به نوشهیر از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای نوشهیر که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. البته در نوشهیر تنها یک فرودگاه وجود دارد.

  فرودگاه نوشهیر (NAV)

 قیمت بلیط تهران نوشهیر

برای آگاهی از قیمت بلیط تهران نوشهیر می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما نوشهیر یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط نوشهیر به موارد زیر توجه کنید:
-هزینه بلیط نوشهیر با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران نوشهیر را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران نوشهیر را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید.
- سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران نوشهیر را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت نوشهیر از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد. 

بلیط هواپیما ارزان نوشهیر

اگر به دنبال خرید بلیط ارزان تهران به نوشهیر هستید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط هواپیما نوشهیر از ایرلاین‌های مختلف، به بهترین قیمت پرواز دست پیدا کنید.
علاوه بر فیلترهای موجود در فلای تودی، برای دسترسی آسان‌تر به پرواز ارزان تهران نوشهیر، می‌توانید از سیستم اطلاع از تغییر قیمت و یا تقویم قیمتی فلای تودی نیز بهره ببرید.
به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط تهران به نوشهیر را در حوالی تاریخ مورد نظر خود بیابید و چنانچه تاریخ سفرتان انعطاف پذیر است اقدام به خرید پرواز ارزان به نوشهیر نمایید.
همچنین به کمک سیستم اطلاع از تغییر قیمت فلای تودی هرگاه بلیط هواپیما تهران به نوشهیر ارزان شد، از طریق ایمیل به اطلاع شما می‌رسد، بدین ترتیب می‌توانید بلیط ارزان هواپیما به نوشهیر را بدون نیاز به جستجو در وب سایت‌های مختلف و بدون اتلاف وقت خریداری نمایید. 

بلیط چارتر تهران نوشهیر

در صفحه نتایج جستجو بلیط هواپیما تهران به نوشهیر فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر نوشهیر موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر نوشهیر دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران نوشهیر

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران نوشهیر موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران نوشهیر به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی نوشهیر خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری نوشهیر دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری نوشهیر خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران نوشهیر را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط تهران نوشهیر در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران نوشهیر از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط نوشهیر به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به نوشهیر از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما تهران نوشهیر را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل نوشهیر به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران نوشهیر از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل نوشهیر را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر نوشهیر و نرخ بلیط را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط تهران به نوشهیر را رزرو نمایید.

  استرداد آنلایل بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط تهران به نوشهیر از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به نوشهیر در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به نوشهیر را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما تهران نوشهیر ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما به نوشهیر از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به نوشهیر در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به نوشهیر در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پرواز تهران نوشهیر را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز تهران نوشهیر

 مسافت هوایی تهران به نوشهیر ترکیه

مسافت هوایی تهران تا نوشهیر حدودا 1513 کیلومتر است.

 مدت زمان پرواز تهران به نوشهیر

مدت زمان پرواز از تهران به نوشهیر ترکیه بسته به ایرلاین، تعداد توقف ها و مسیر پروازی متفاوت است. اما این مدت زمان به طور میانگین 4 ساعت خواهد بود.

 پرترددترین پروازها به نوشهیر

علاوه بر پرواز تهران نوشهیر، پرواز شهرهای مختلف ترکیه به نوشهیر مانند استانبول و آنتالیا به نوشهیر نیز بسیار پرتردد هستند.

همین حالا بلیط پرواز تهران نوشهیر را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به ترکیه ببندید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.