بلیط پرواز های مینسک

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Minsk

بلیط هواپیما تهران مینسک

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران مینسک، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی لوفتهانزا، هواپیمایی ایرفلوت، هواپیمایی ترکیش و هواپیمایی آسترین ایرلاینز در مسیر تهران مینسک مشغول فعالیت هستند. در فلای تودی می توانید خرید بلیط هواپیما خارجی را با بهترین قیمت انجام دهید.

سفر به مینسک

مینسک (Minsk) پایتخت، بزرگترین و مرکز اقتصادی کشور بلاروس در کنار رودهای سویسلاچ و نیامیها قرار دارد. از مهمترین سازمان‌های مستقر در این شهر، سازمان کشورهای مشترک‌المنافع است. این شهر به دلیل یکی از ارزان‌ترین شهرهای اروپا، مقصد بسیاری از گردشگران و توریست‌ها است. اکثریت مردمان مینسک به زبان بلاروسی و روسی صحبت می‌کنند و تعداد کمی از آنها به زبان انگلیسی تسلط دارند ولی با این اوصاف همه آنها از مسافران و توریست‌های شهر خود به خوبی استقبال می‌کنند.

مینسک قدمتی تاریخی و کهن دارد و با تصرف حکومت‌هایی مثل امپراطوری‌های ایران و عثمان، یونان، ناپلئون و تزارهای روسیه در دوران‌های مختلف شاهد جنگ‌های خونین بسیاری بوده است. این شهر تا سال 1793 یکی از بخش‌های کشور لهستان بود ولی در همین سال به کشور روسیه پیوست و سه سال بعد مرکز استان مینسک انتخاب شد. پس از آن تمام اسامی خیابان‌ها به جز نام شهر به زبان روسی تغییر کردند. در سال 1812 با حمله آلمان به روسیه، مینسک به تصرف ناپلئون درآمد که در این دوران اتفاقات ناخوشایندی برای ساکنین این شهر اتفاق افتاد. در قرن نوزدهم شهر مینسک پس از پشت سر گذاشتن اتفاقات ناگوار توانست به رشد، بازسازی و توسعه برسد و اولین کتابخانه، سالن تئاتر، روزنامه و آتش نشانی تاسیس شود. پس از آن با باز شدن سفارت سایر کشور و پیشرفت در زمینه زیرساخت‌های حمل و نقل این شهر به یکی از شهرهای مورد علاقه مردم سایر کشورها برای مهاجرت و زندگی تبدیل شد.

آب و هوای مینسک

مینسک آب و هوایی قاره ای و معتدل دارد و میزان بارش باران در این شهر به حدی بالا است که حتی در گرمترین و خشکترین ماه سال نیز باران می‌بارد. دمای هوا در مینسک از اواسط پاییز تا اوایل بهار گاهی به منفی می‌رسد ولی در بهار و تابستان با ملایم شدن هوا بهترین زمان برای رفتن به این شهر شروع می‌شود.

جاهای دیدنی مینسک

  جزیره اشک‌ها
  پارک گورکی
  کتابخانه ملی
  میدان ویکتوری
  موزه سنگ‌ها
  باغ وحش
  کلیسای جامع سنت سیمون و هلنا

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما مینسک

  جستجوی بلیط هواپیما مینسک

ابتدا از برنامه پروازهای مینسک اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز مینسک برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران مینسک را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " مینسک " یا Minsk " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به مینسک برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای مینسک

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های مینسک

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما مینسک از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای مینسک که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای مینسک عبارتند از :

  فرودگاه بین‌المللی مینسک

  بلیط ارزان مینسک

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر مینسک

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری مینسک

در پرواز لحظه آخری مینسک همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی مینسک در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری مینسک هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری مینسک نیز همانند بلیط سیستمی مینسک است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به مینسک را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران مینسک انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران مینسک موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران مینسک به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری مینسک با قیمت بلیط سیستمی مینسک خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری مینسک دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری مینسک خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران مینسک را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما مینسک در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما مینسک

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز مینسک از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما مینسک به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما مینسک را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل مینسک به صورت همزمان

با خرید بلیط مینسک از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل مینسک را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر مینسک را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط مینسک با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

حمل و نقل مینسک

در شهر مینسک انواع وسایل نقلیه عمومی از جمله اتوبوس، تاکسی، تراموا، مترو برای استفاده ساکنان و مسافران آن وجود دارد که نسبتا ارزان‎‌قیمت و در دسترس هستند. همچنین یکی دیگر از امکانات شهر مینسک برای گردشگران، اجاره ماشین است که هزینه آن با توجه به زمان و تعداد روزها متفاوت خواهد بود.

رستوران‌های مینسک

رستوران‌های مینسک در حال پیشرفت و توسعه هستند و تنوع غذایی در این شهر درحال افزایش یافتن است و در رستوران‌های محلی آن با انواع غذاهای محلی از جمله سوپ هریبندی، کولودونی و گلوبستی از مسافران و گردشگران پذیرایی می‌شود و در رستوران‌های مدرن می‌توان از طعم غذاهای بین‌المللی آن لذت برد.

  رستوران لیدو
  رستوران گرند کافه
  رستوران وود اند فایر
  رستوران پلن بی
  رستوران تالاکا

مراکز خرید مینسک

مینسک با تنوعی از کالاها در مراکز خرید، فروشگاه‌ها و مغازه‌های خود به یک شهر جذاب برای خرید کردن تبدیل شده است. توریست‌ها و گردشگران این شهر می‌توانند سوغاتی‌ها و صنایع دستی مثل عروسک‌های روسی، زیور آلات و جعبه‌های نقاشی شده را از مراکز خرید و مغازه‌های مدرن در خیابان‌های معروف آن پیدا و از آنها خرید کنند تا یک یادگاری از این شهر داشته باشند.

  مرکز خرید گالریا
  دانا مال
  مرکز خرید گالیلئو
  مرکز خرید تیوالی
  آرنا سیتی مال
  مرکز خرید تیتان

همین حالا بلیط پرواز به مینسک را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به مینسک ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما مینسک

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.