بلیط پرواز های لیبیانا

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما تهران لیوبلیانا

بلیط تهران لیوبلیانا

با رزرو بلیط هواپیما و سفر به لیوبلیانا، به پایتخت سرسبز اسلوونی سفر می‌کنید. پل اژدها، بازار مرکزی لیوبلیانا، پل قصاب‌ها، فواره روبا و منطقه شهر قدیمی لیوبلیانا از جاهای دیدنی لیوبلیانا اسلوونی هستند. بلیط هواپیما لیوبلیانا اسلوونی را رزرو کنید تا ضمن لذت بردن از طبیعت سرسبز و کوهستانی این شهر، از جاهای دیدنی و بناهای تاریخی آن نیز دیدن کنید. 
در فلای تودی، بلیط هواپیما به لیوبلیانا را می‌توانید با ارزان‌ترین قیمت و با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا برای رزرو بلیط هواپیما لیوبلیانا اسلوونی شما را راهنمایی کنیم.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما لیوبلیانا اسلوونی

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما لیوبلیانا اسلوونی، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر، پرواز مستقیم از تهران به لیوبلیانا اسلوونی وجود ندارد. برای سفر به این شهر، باید از خطوط هوایی خارجی بلیط رزرو کنید و با حداقل یک توقف به این شهر سفر کنید. هواپیمایی فلای دبی، امارات، لوفتهانزا، سوئیس، ترکیش، قطر، ایر صربیا، آسترین، براسل، لوفتانزا سیتی لاین، حلوتیک ایرویز و آنادولو جت پرواز لیوبلیانا را ارائه می‌دهند که از فلای تودی قابل رزرو است.
در فلای تودی، علاوه بر تهران، از مبدا شیراز، مشهد و اصفهان نیز می‌توانید بلیط لیوبلیانا اسلوونی را رزرو کنید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط لیوبلیانا در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما لیوبلیانا اسلوونی

ابتدا از برنامه پروازهای لیوبلیانا اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی گزینه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران به لیوبلیانا برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران لیوبلیانا را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " لیوبلیانا " یا " Ljubljana " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب گزینه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به لیوبلیانا برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط تهران لیوبلیانا

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های لیوبلیانا

در زمان رزرو و خرید بلیط لیوبلیانا از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای لیوبلیانا که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای لیوبلیانا عبارتند از :

  فرودگاه ال جوبجانا خوزه پوکنیک (LJU)
  فرودگاه پورتوروژ (POW)
  فرودگاه ماریبر ادوارد روسجان (MBX)

قیمت بلیط هواپیما از تهران به لیوبلیانا

برای آگاهی از قیمت بلیط اسلوونی لیوبلیانا می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط لیوبلیانا یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط لیوبلیانا به موارد زیر توجه کنید:
- قیمت بلیط تهران لیوبلیانا با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران لیوبلیانا را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران لیوبلیانا را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید.
- سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران لیوبلیانا را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت لیوبلیانا از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد. 

بلیط هواپیما ارزان لیوبلیانا

اگر به دنبال خرید بلیط ارزان تهران به لیوبلیانا هستید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط لیوبلیانا از ایرلاین‌های مختلف، به بهترین قیمت پرواز دست پیدا کنید.
علاوه بر فیلترهای موجود در فلای تودی، برای دسترسی آسان‌تر به پرواز ارزان تهران لیوبلیانا، می‌توانید از سیستم اطلاع از تغییر قیمت و یا تقویم قیمتی فلای تودی بهره ببرید.
به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط لیوبلیانا را در حوالی تاریخ مورد نظر خود بیابید و چنانچه تاریخ سفرتان انعطاف پذیر است اقدام به خرید پرواز ارزان از تهران به لیوبلیانا نمایید.
همچنین به کمک سیستم اطلاع از تغییر قیمت فلای تودی هرگاه بلیط هواپیما تهران لیوبلیانا ارزان شد، از طریق ایمیل به اطلاع شما می‌رسد، بدین ترتیب می‌توانید بلیط ارزان هواپیما به لیوبلیانا را بدون نیاز به جستجو در وب سایت‌های مختلف و بدون اتلاف وقت خریداری نمایید. 

بلیط چارتر تهران لیوبلیانا

در صفحه نتایج جستجو بلیط پرواز تهران به لیوبلیانا فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر لیوبلیانا موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر لیوبلیانا دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران لیوبلیانا

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران لیوبلیانا موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران لیوبلیانا به نمایش درخواهد آمد. در این صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی لیوبلیانا خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری لیوبلیانا دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری لیوبلیانا خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران لیوبلیانا را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما لیوبلیانا در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران به لیوبلیانا از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما لیوبلیانا اسلوونی به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما لیوبلیانا اسلوونی از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما تهران لیوبلیانا را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل لیوبلیانا به صورت همزمان

با خرید بلیط هواپیما لیوبلیانا اسلوونی از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل لیوبلیانا را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر لیوبلیانا و نرخ بلیط را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط لیوبلیانا را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما 

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط لیوبلیانا تهران یا بلیط تهران به لیوبلیانا از فلای تودی، بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به لیوبلیانا در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به لیوبلیانا را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما به لیوبلیانا ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط تهران به لیوبلیانا از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به لیوبلیانا در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به لیوبلیانا در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پرواز تهران لیوبلیانا را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران لیوبلیانا

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.