بلیط پرواز های لندن

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما تهران لندن

بلیط هواپیما تهران لندن

قدم زدن در کنار رود تایمز با چشم‌انداز برج بیگ بنگ، نوشیدن چای خامه‌ای در کافه‌های لندن همزمان با تماشای اتوبوس‌های قرمز معروف، تنها بخشی از تجربه‌های خاص در سفر به لندن است. در عین حال، دانشگاه‌های معتبر در لندن انگلستان و فرصت‌های شغلی ایده‌آل، دلایل کافی برای محبوبیت سفر به لندن در میان مردم کشورهای مختلف است. بلیط تهران لندن نیز از پرفروش‌ترین بلیط سفرهای خارجی است که در فلای تودی با بهترین قیمت به فروش می‌رسد. برای شروع ماجراجویی در شهر بزرگ لندن، کافی است بلیط هواپیما را در همین صفحه برای تاریخ موردنظرتان رزرو کنید. 

 خرید اینترنتی بلیط تهران لندن

برای رزرو بلیط پرواز تهران به لندن در فلای تودی کافی است پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...)، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده نمایید. اما چنانچه قصد خرید بلیط برگشت هواپیما لندن تهران را دارید، کافی است در باکس جستجوی پرواز تهران به لندن فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود. 
همچنین در بخش انتخاب نوع سفر برای خرید بلیط رفت و برگشت تهران لندن با انتخاب گزینه بلیط هواپیما رفت و برگشت می‌توانید پروازهای تهران لندن را در مسیر رفت و برگشت خریداری نمایید. در صفحه نتایج جستجو لیست قیمت بلیط تهران لندن برایتان به نمایش درمی‌آید. با اعمال فیلتر مناسب قادر خواهید بود به پرواز لحظه آخری تهران لندن، پرواز چارتر تهران لندن و در نهایت به بهترین قیمت بلیط تهران لندن و بلیط ارزان تهران لندن دست یابید.
در حال حاضر بلیط پرواز از تهران به لندن را می‌توانید از چندین ایرلاین داخلی و خارجی خریداری کنید که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به بلیط ارزان قیمت بلیط تهران به لندن ایران ایر، ایرفلوت، هواپیمایی امارات،  هواپیمایی ترکیش ایرلاینز، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی اتحاد، هواپیمایی کی ال ام، هواپیمایی لوفتهانزا و بلیط هواپیما تهران لندن ایرفرانس اشاره کرد.  در این میان قیمت بلیط تهران لندن ماهان نسبتا ارزانتر است.
از محبوب ترین پروازهای لندن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

بلیط هواپیما لندن به تهران

اگر قصد دارید بلیط انگلیس را خریداری کنید و برای رفت و برگشت به شهر لندن، هزینه زیادی متحمل نشوید، بهتر است بلیط رفت و برگشت لندن را تهیه کنید. 
مسافران می‌توانند ارزانترین قیمت بلیط لندن به تهران ایران ایر ، هواپیمایی ایرفلوت، هواپیمایی ترکیش ایرلاینز، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی امارات، هواپیمایی اتحاد، هواپیمایی لوفتهانزا، بلیط پرواز لندن تهران هواپیمایی کی ال ام و بلیط پرواز لندن به تهران هواپیمایی ایرفرانس با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.
برای خرید ارزانترین بلیط لندن به تهران، در قسمت فیلترها در نتایج جستجو، از میان ایرلاین ها، هواپیمایی ایران ایر را انتخاب کنید زیرا قیمت بلیط ایران ایر از لندن به تهران ارزانتر است. برای اطلاع از برنامه پروازی این هواپیمایی مانند ساعت پرواز ایران ایر از لندن به تهران، اطلاعات بلیط این هواپیمایی را در زمان رزرو بلیط به دقت مطالعه کنید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط لندن در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما لندن

ابتدا از برنامه پروازهای لندن اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران به لندن و پرواز لندن به تهران برای شما نمایش داده می‌شود. بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران لندن را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " لندن " یا " London " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به لندن برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پرواز تهران به لندن

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای لندن از ارزانترین بلیط نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های لندن

در زمان رزرو و خرید بلیط تهران لندن از فلای تودی، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های لندن که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های لندن عبارتند از :

  فرودگاه لندن سیتی (LCY)
  فرودگاه هیترو لندن (LHR)
  فرودگاه لوتن لندن (LTN)
  فرودگاه بیگین هیل (BQH)
  فرودگاه گاتویک (LGW)
  فرودگاه ساوت اند (SEN)
  فرودگاه استانستد (STN)

  خرید آنلاین بلیط هواپیما لندن

در نهایت با انتخاب دکمه خرید بلیط لندن ، به درگاه پرداخت هدایت شده و خرید خود را نهایی می‌کنید. همچنین قادر خواهید بود بلیط خود را از طریق ایمیل دریافت کنید.

قیمت بلیط تهران لندن

برای آگاهی از قیمت بلیط تهران لندن می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط پروازهای تهران به لندن یاری می‌کند. بهتر است بدانید قیمت بلیط تهران لندن ایران ایر نسبتا ارزانتر از سایر بلیط هاست.
 برای خرید ارزانترین قیمت بلیط انگلیس به موارد زیر توجه کنید:
•    قیمت بلیط تهران لندن با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران لندن را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران لندن را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما از تهران به لندن ماه اکتبر (مهر ماه) است.
•    ارزانترین بلیط هواپیما تهران لندن را معمولا می‌توانید در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه خریداری کنید.
•    سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران لندن را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت تهران لندن از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

خرید بلیط ارزان هواپیما تهران لندن

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به لندن را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما به بهترین قیمت پرواز تهران به لندن دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) تهران لندن در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما تهران لندن هدر ندهید. بلیط هواپیمای تهران لندن را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلتر مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران لندن و بلیط چارتری تهران لندن را در فلای تودی بیابید. همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بليط هواپيما تهران لندن به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید برای مسیر تهران لندن پرواز ارزان خریداری نمایید. اما برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران لندن کافی است از گزینه تقویم قیمتی استفاده نمایید. 

بلیط چارتر تهران لندن

در صفحه نتایج جستجو بلیط تهران به لندن فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر لندن موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر لندن دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر لندن نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران لندن

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران لندن موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران لندن به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری لندن با قیمت بلیط سیستمی لندن خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری لندن دسترسی داشته باشید، کافی است که از قسمت فیلترهای جستجو فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری لندن خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران لندن را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما لندن در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما لندن ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران به لندن پرواز لندن به تهران از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران لندن از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما تهران به لندن را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در قسمت فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل لندن به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران لندن از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل لندن را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر لندن و نرخ بلیط تهران به لندن را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط انگلیس را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما لندن از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به لندن در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به لندن را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط تهران به لندن از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به لندن در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به لندن در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پروازهای تهران به لندن را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز تهران لندن

  فاصله هوایی تهران تا لندن: فاصله تهران تا لندن با هواپیما 1083 کیلومتر است.
 مدت زمان پرواز تهران تا لندن: مدت زمان پرواز از تهران به لندن به طور متوسط 6 ساعت و 20 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز تهران به لندن با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.
  اختلاف ساعت تهران لندن: ساعت رسمی لندن حدود 3 ساعت و 30 دقیقه از تهران عقب‌تر است.
 پرواز مستقیم تهران لندن و پرواز مستقیم لندن به تهران توسط کدام ایرلاین‌ انجام می‌شود: پرواز ایران ایر به لندن به صورت مستقیم انجام می‌شود.
  مسیر و طول مدت پروازهای مستقیم تهران لندن
  پرواز مستقیم تهران لندن ایران ایر

فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران (IKA) .............. 6:20 ............... فرودگاه بین المللی هیترو لندن (LHR)

  ارزانترین ایرلاین‌ های پرواز تهران لندن : از میان ایرلاین‌های مختلف، پرواز تهران لندن ایران ایر و ماهان ارزانترین محسوب می‌شود. برای مسیر برگشت نیز قیمت بلیط لندن تهران ایران ایر ارزانتر از سایر هواپیمایی هاست. شما می‌توانید قیمت بلیط تهران لندن هواپیمایی ماهان را در فلای تودی استعلام بگیرید.
  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر تهران لندن: پرواز تهران لندن ایران ایر محبوب‌ترین پرواز در این مسیر است. 100% پروازهای بدون توقف تهران لندن توسط هواپیمایی ایران ایر انجام می‌شود.
  روزهای پرواز تهران به لندن: پروازهای تهران لندن تمامی روزهای هفته انجام می‌شود. ساعت پرواز تهران لندن ایران ایر و سایر ایرلاین ها را نیز می توانید در لیست پروازهای تهران لندن در فلای تودی مشاهده کنید.

راهنمای مختصر سفر به لندن

سفر به لندن

لندن پایتخت کشور انگلستان است که با قرار گرفتن در کنار رودخانه تایمز و دارا بودن ویژگی چند فرهنگی گردشگران زیادی را به سمت خود می‌کشاند. مسافرانی که با خرید بلیط هواپیما به این کشور سفر می‌کنند؛ نه تنها با هدف گردشگری بلکه با هدف کار و تجارت و اهداف دیگر نیز از سراسر جهان به لندن می‌روند. لندن نه تنها شهری است که از لحاظ اقتصادی و فرهنگی مورد اهمیت است بلکه با داشتن موزه‌های بی‌شمار و برگزاری فستیوال‌های متعدد، این شهر یکی از مقاصد مهم گردشگری در جهان نیز محسوب می‌شود. به همین دلیل خرید بلیط هواپیما لندن از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین پروازهای خارجی در میان مسافران است.

بهترین زمان سفر به لندن

برای سفر به لندن از لحاظ آب و هوا از اواسط اردیبهشت تا اواسط تیر ماه و از اوایل شهریور تا اواسط مهر ماه مناسب است. اما بهتررین زمان سفر به لندن از لحاظ آب و هوا فصل تابستان است. لندن در این فصل شاهد بهترین آب و هوا است و بیشتر گردشگران برای بازدید به لندن سفر می‌کنند. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، فصل پاییز بهترین فصل برای سفر به لندن است. ارزانترین بلیط هواپیما لندن را می‌توانید در این فصل تهیه کنید و با صرف کمترین هزینه در بهترین هتل‌های لندن اقامت داشته باشید.

جاهای دیدنی لندن

  هاید پارک
  بیگ بن
  کاخ باکینگهام
  چشم لندن
  کلیسای وست‌مینستر
  موزه مادام توسو
  کلیسای جامع سنت پل
  برج لندن

حمل و نقل لندن

لندن یکی از قدیمی‌ترین و مجهزترین شهرهای جهان در زمینه ترابری عمومی است و توسعه حمل‌ و نقل یکی از وظایف اصلی شهرداری لندن است. از جمله وسایل نقلیه این شهر می‌توان به قدیمی‌ترین و برترین متروی جهان، خطوط متعدد ریلی، ترام‌لینک (قطار سبک شهری) و بزرگترین سیستم اتوبوس‌رانی اشاره نمود.

رستوران‌های لندن

  رستوران Kiln
  رستوران The Barbary
  رستوران Hoppers
  رستوران Smoke and Salt
  رستوران Bright
  رستوران Bountiful Cow
  رستوران Padella
  رستوران Social Eating House

مراکز خرید لندن

  مرکز خرید وست فیلد
  خیابان آکسفورد
  نایتس بریج
  اسکله قناری
  سویل روو
  فروشگاه های بزرگ Harrods

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران لندن

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.