banner
uk

ویزای انگلیس

زمان اخذ ويزا:2 تا 14 روز کاری
اعتبار ویزا پس از صدور:از 6 ماه به بالا

کشور انگلستان و پایتخت آن، شهر لندن، یکی از محبوب‌ترین مقاصد سفر در دنیاست. کشوری که عظمت و شکوه امپراتوری بریتانیای کبیر را به رخ گردشگران می‌کشد و با جاذبه‌های تاریخی، طبیعی و فرهنگی خود به یکی از دیدنی‌ترین کشورهای جهان تبدیل شده است. از این رو سالانه افراد زیادی با اهداف مختلف تجاری، کاری، تحصیلی و به خصوص گردشگری به این کشور پهناور سفر می‌کنند. از آنجا که این کشور از اتحادیه اروپا خارج شده، سفر به آن مستلزم اخذ ویزای انگلیس است. در ادامه می‌توانید با روش اخذ ویزای انگلیس از طریق فلای‌تودی آشنا شوید.

جدول قیمتی ویزای انگلیس

ارائه خدمات2 روز کاری5 روز کاری14 روز کاری
خدمات سفارت2190 دلار1850 دلار390 دلار

مدارک مورد نیاز ویزای انگلیس

گذرنامه

اسکن گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر

مدارک شناسایی

ترجمه شناسنامه و کارت ملی

گذرنامه

کپی صفحات اول و صفحات مهر و ویزا خورده گذرنامه های قبلی و فعلی

مدارک وضعیت تاهل

سند ازدواج یا طلاق

مدارک خدمت سربازی (آقایان)

ترجمه کارت پایان خدمت یا معافیت

تمکن مالی

پرینت شش ماهه حساب بانکی لاتین

مدارک میزبان

دعوتنامه و کپی گذرنامه یا کارت ملی انگلیسی میزبان

تمکن مالی

نامه تمکن مالی موجودی حداقل 500 میلیون تومان

واچر هتل

رزرو هتل در صورت موجود نبودن دعوتنامه

بلیط پرواز

رزرو بلیط هواپیما

مدارک مالی

ترجمه سند ملکی، مدارک مرتبط با خرید سهام در بازار بورس، خرید اوراق مشارکت و هرسرمایه گذاری مالی دیگر

مدارک شغلی

ترجمه گواهی اشتغال به کار، روزنامه رسمی، آخرین آگهی تغییرات و تصمیمات، حکم کارگزینی یا بازنشستگی- پروانه مطب یا نظام مهندسی، جواز کسب، پروانه بهره برداری، کارت پرسنلی یا بازرگانی، گواهی شورای اصناف و ..

انواع ویزای توریستی انگلیس

یکی از رایج‌ترین انواع ویزای انگلیس، ویزای توریستی است. بازدید از کاخ باکینگهام، دانشگاه کمبریج، برج لندن، کلیسای وست مینستر و بسیاری از دیدنی‌های انگلستان، از انگیزه‌های اصلی مسافران در سفر به این کشور است. ایرانیان به این منظور ابتدا باید ویزای توریستی انگلیس را دریافت کنند.

به طور کلی ویزای توریستی انگلیس در انواع 6 ماهه، 2 ساله، 5 ساله و 10 ساله صادر می‌شود. اگر نخستین بار است که برای ویزای انگلیس اقدام می‌کنید، پیشنهاد می‌دهیم برای ویزای 6 ماهه اقدام کنید و اگر در گذشته چندین بار به این کشور سفر کرده‌اید، ویزای 2 ساله یا 5 ساله بگیرید.

تمدید ویزای انگلیس

در صورتی که مدت زمان اعتبار ویزای توریستی انگلیس تمام شده باشد، امکان تمدید آن وجود ندارد و متقاضی باید مجددا برای اخذ ویزای انگلیس اقدام کند.

شرایط اخذ ویزای انگلیس در فلای‌تودی

یکی از مهمترین شرایط ویزای انگلیس، داشتن تاریخچه سفر است. اینکه قبلا ویزای اروپا دریافت کرده‌اید و به کشورهای حوزه اروپا سفر کرده باشید، در صدور ویزای انگلیس بسیار تاثیرگذار خواهد بود. در واقع سفارت انگلیس باید مطمئن شود که شما توریست هستید و قصد ماندن در این کشور را ندارید.

مراحل اخذ ویزای انگلیس در فلای‌تودی

متقاضیان ویزای انگلیس ابتدا باید مدارک موردنیاز همراه با فرم تکمیل شده درخواست ویزا را به صورت فیزیکی برای فلای‌تودی ارسال کرده و هزینه ویزا را واریز کنند.

مدارک توسط کارشناسان فلای‌تودی بررسی می‌شود و سپس وقت سفارت انگلستان گرفته خواهد شد. در مرحله بعد، هماهنگی‌های لازم با متقاضی برای انجام مراحل انگشت‌نگاری در دفتر VFS تهران یا دبی انجام می‌شود.

گفتنی است؛ ویزای انگلیس از طریق دبی با سرویس vip و توسط همکاران مجرب برای همراهی مسافر در سفارت انجام می‌پذیرد.

مدت زمان صدور ویزای انگلیس به نوع ویزای درخواستی بستگی دارد. شما می‌توانید برای پیگیری ویزای انگلیس با کارشناسان واحد ویزا در فلای‌تودی تماس بگیرید.

دلایل ریجکت شدن ویزای انگلیس

به دلایل مختلفی ممکن است سفارت انگلیس ویزای شما را رد یا ریجکت کند. نداشتن تاریخچه سفر یکی از مهمترین دلایل ریجکتی ویزای انگلیس محسوب می‌شود. همچنین به احتمال زیاد ویزای کسانی که در گذشته به حوزه اروپا سفر نکرده‌اند یا قبلا ویزای آنها ریجکت شده، هم رد خواهد شد.

علاوه بر این، واجد شرایط نبودن و نقص مدارک نیز می‌تواند سبب ریجکت شدن ویزای انگلیس شود.

نام و نام خانوادگی

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3-021-42405000

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.