بلیط پرواز های دوحه

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Shiraz-Doha

خرید اینترنتی بلیط هواپیما لار دوحه

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما لار دوحه در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای لار دوحه تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری لار دوحه و بلیط چارتر لار دوحه را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما دوحه لار را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز لار به دوحه فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما لار دوحه

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما لار دوحه را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما لار دوحه به بهترین قیمت پرواز لار دوحه دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم لار دوحه و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) لار دوحه در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما لار دوحه هدر ندهید. بلیط هواپیمای لار دوحه را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری لار دوحه و بلیط چارتر هواپیما از لار به دوحه را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما لار دوحه را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما لار دوحه

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما لار دوحه می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما لار به دوحه یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از لار به دوحه به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت پروازهای لار دوحه با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس لار دوحه را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس لار دوحه را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما اصفهان دوحه ماه مارس (اسفند) است.

• ارزانترین بلیط هواپیما لار دوحه را معمولا می‌توانید در روزهای سه شنبه خریداری کنید.

• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما لار دوحه را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت لار دوحه از قیمت دو بلیط یکطرفه لار دوحه و دوحه به لار ارزان‌تر خواهد شد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما لار دوحه

  فاصله هوایی لار تا دوحه

مسافت پروازی لار از دوحه 384 کیلومتر (238 مایل) است.

  مدت زمان پرواز لار دوحه

طول پرواز لار دوحه به طور متوسط 1 ساعت و 5 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز لار به دوحه با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

  مسیرهای پروازی لار دوحه

  ایران ایر

LRR (فرودگاه لارستان) ............... 4:40 ............... DOH (فرودگاه دوحه)

  فلای دبی و هواپیمایی سلطنتی اردن

LRR (فرودگاه لارستان) ............... 1:10 ............... DXB (فرودگاه دبی) ...............3:35 ............... AMM (فرودگاه کویین آلیا) ...............2:30 ............... DOH (فرودگاه دوحه)

  ایرلاین‌هایی که از لار به دوحه پرواز مستقیم دارند

پروازهای ایران ایر از لار به دوحه به صورت مستقیم انجام می‌شود.

  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز لار دوحه

ارزانترین ایرلاین‌ پرواز لار دوحه، ایران ایر می‌باشد.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر لار دوحه

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر لار دوحه هواپیمایی ایران ایر است. 100% پروازهای بدون توقف لار دوحه توسط این ایرلاین انجام می‌شود.

  روزهای پرواز لار به دوحه

پروازهای لار دوحه تمامی روزهای هفته به جز روزهای یکشنبه، چهارشنبه و جمعه انجام می‌شود.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما لار دوحه

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.