بلیط پرواز های غازی آنتپ

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما غازیانتپ

بلیط غازیانتپ

غازی عینتاپ یا غازیانتپ شهر زیبا و از قدیمی‌ترین شهرهای ترکیه است. این شهر به پرورش پسته، آجیل، زیتون شهرت دارد و می‌توانید خوشمزه‌ترین باقلوای ترکیه را در این شهر تجربه کنید. این شهر در 185 کیلومتری شهر آدانا قرار گرفته و به دلیل جاذبه‌های متعددی چون موزه موزاییک، موزه باستان شناسی، باغ وحش و قلعه غازی عینتاپ مقصد جذابی برای سفرهای خارجی است. شما می‌توانید برای تجربه سفری مقرون به صرفه به غازیانتپ ترکیه، خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل غازی عینتاب را در فلای تودی انجام دهید. در ادامه شما را راهنمایی می‌کنیم تا بلیط هواپیما تهران غازیانتپ ترکیه را تنها با چند کلیک خریداری کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران غازیانتپ ترکیه

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما غازیانتپ، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و ...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر، پرواز مستقیم به غازیانتپ وجود ندارد و برای سفر به این شهر باید از یک ایرلاین خارجی بلیط رزرو کنید و با حداقل یک توقف به این شهر سفر کنید. هواپیمایی ترکیش، قطر، پگاسوس، آنادولو جت پرواز تهران غازیانتپ را ارائه می‌دهند که می‌توانید بلیط آن را از فلای تودی رزرو کنید.
در فلای تودی، علاوه بر تهران، از مبدا مشهد و اصفهان نیز می‌توانید بلیط هواپیما غازی عینتاپ را رزرو کنید. 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما غازی عینتاب ترکیه در فلای تودی

  جستجوی بلیط پرواز تهران به غازی عینتاب

ابتدا از برنامه پروازهای غازیانتپ اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و ... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران به غازیانتپ برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران غازیانتپ را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " غازیانتپ " یا " Gaziantep" را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب گزینه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به غازیانتپ برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط هواپیما تهران به غازیانتپ ترکیه

پس از انتخاب گزینه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب گزینه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های غازیانتپ

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما غازی عینتاب ترکیه از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای غازیانتپ که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. برای مثال، غازی عینتاپ یک فرودگاه بین المللی دارد. 

  فرودگاه اوگوزلی (GZT)

قیمت بلیط غازیانتپ

برای آگاهی از قیمت بلیط تهران به غازیانتپ می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط غازیانتپ یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران غازی عینتاب به موارد زیر توجه کنید:
-قیمت پرواز تهران به غازی عینتاب با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران غازیانتپ را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران غازیانتپ را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید.
-سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران غازیانتپ را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت غازیانتپ از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد. 

بلیط هواپیما ارزان غازیانتپ

اگر به دنبال خرید بلیط ارزان تهران به غازی عینتاب هستید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط هواپیما غازیانتپ از ایرلاین‌های مختلف، به بهترین قیمت پرواز دست پیدا کنید.
علاوه بر فیلترهای موجود در فلای تودی، برای دسترسی آسان‌تر به پرواز ارزان تهران غازیانتپ، می‌توانید از سیستم اطلاع از تغییر قیمت و یا تقویم قیمتی فلای تودی بهره ببرید.
به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط غازیانتپ را در حوالی تاریخ مورد نظر خود بیابید و چنانچه تاریخ سفرتان انعطاف پذیر است اقدام به خرید پرواز ارزان از تهران به غازیانتپ نمایید.
همچنین به کمک سیستم اطلاع از تغییر قیمت فلای تودی هرگاه بلیط هواپیما تهران غازیانتپ ترکیه ارزان شد، از طریق ایمیل به اطلاع شما می‌رسد، بدین ترتیب می‌توانید بلیط ارزان هواپیما به غازیانتپ را بدون نیاز به جستجو در وب سایت‌های مختلف و بدون اتلاف وقت خریداری نمایید. 

بلیط چارتر تهران غازیانتپ

در صفحه نتایج جستجو بلیط پرواز تهران به غازیانتپ فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر غازیانتپ موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر غازیانتپ دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران غازیانتپ

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران به غازیانتپ موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران غازیانتپ به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی غازیانتپ خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری غازیانتپ دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری غازیانتپ خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران به غازیانتپ را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما غازیانتپ در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران به غازی عینتاب از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما از تهران به غازیانتپ به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما غازیانتپ از فلای‌تودی می‌توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما تهران غازیانتپ ترکیه را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل غازیانتپ به صورت همزمان

با خرید بلیط هواپیما غازی عینتاب ترکیه از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل غازیانتپ را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر غازیانتپ و نرخ بلیط را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط غازیانتپ را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما 

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط تهران به غازیانتپ از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به غازیانتپ در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به غازیانتپ را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما به غازیانتپ ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط تهران به غازیانتپ از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به غازیانتپ در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به غازیانتپ در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین بلیط هواپیما غازیانتپ را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز تهران به غازیانتپ

  مدت زمان پرواز تهران به غازی عینتاب

مدت زمان پرواز از تهران به غازی عینتاب بسته به ایرلاین، مسیر پروازی و تعداد توقف ها متفاوت است. اما به طور متوسط این پرواز حدودا 4 ساعت طول می کشد.

  مسافت هوایی تهران غازیانتپ

مسافت هوایی تهران تا غازیانتپ ترکیه حدودا 1265 کیلومتر است.

  روزهای پرواز تهران غازیانتپ

پرواز تهران به غازیانتپ تقریبا در تمامی ایام هفته انجام می شود.

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران غازیانتپ

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.