بلیط پرواز های شارجه

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز تهران شارجه

بلیط هواپیما تهران شارجه

شارجه، یکی از هفت امارتی است که امارات متحده عربی را تشکیل می‌دهند. دبی، راس الخیمه و ابوظبی در اطراف این امارت قرار دارند. پنج هزار سال است که در شارجه زندگی جریان دارد. امروزه در این شهر، مراکز اداری و تجاری مهمی وجود دارد. با رزرو بلیط هواپیما، علاوه بر این موارد، مراکز فرهنگی و موزه‌های تاریخ طبیعی، علمی، هنری و هنر اسلامی که در این شهر وجود دارند را می‌توانید ببینید. آب و هوای شارجه، گرم و مرطوب است و بهترین زمان برای سفر به شارجه، نیمه دوم سال است.
فلای تودی بلیط شارجه را با ارزان‌ترین قیمت و با پشتیبانی 24 ساعته در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه برای خرید بلیط تهران شارجه شما را راهنمایی خواهیم کرد. رزرو هتل شارجه با بهترین قیمت را نیز می توانید در فلای تودی انجام دهید.

خرید اینترنتی بلیط تهران شارجه

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما شارجه پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
هنگام خرید بلیط تهران شارجه، نام خطوط هوایی مختلفی را مشاهده خواهید کرد. در حال حاضر، هواپیمایی قطر، ایر عربیا، ترکیش، آسترین، ایجپت ایر و آنادولو جت پرواز شارجه را ارائه می‌دهند. هواپیمایی ایر عربیا، پرواز مستقیم به شارجه دارد اما در صورتی که ایرلاین‌های دیگر را انتخاب کنید، با یک توقف به این شهر سفر خواهید کرد. 
علاوه بر تهران، بلیط هواپیما شارجه از شیراز، مشهد، اصفهان، تبریز و لار نیز وجود دارد. برای رزرو بلیط هواپیما شارجه از این شهرها، به فلای تودی مراجعه کنید.

پرترددترین پروازها به شارجه از ایران

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما شارجه در فلای تودی

  جستجوی بلیط شارجه

ابتدا از برنامه پروازهای شارجه اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران به شارجه برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران شارجه را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول "شارجه" یا "Sharjah" را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به شارجه برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط تهران شارجه

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های شارجه

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما شارجه از فلای تودی، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای شارجه که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. برای مثال، در شارجه تنها یک فرودگاه وجود دارد.

  فرودگاه شارجه (SHJ)

قیمت بلیط شارجه

برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما شارجه می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط شارجه یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما شارجه به موارد زیر توجه کنید:
-قیمت بلیط هواپیما شارجه، با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس شارجه را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس شارجه را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید.
-ارزان ترین زمان برای رزرو بلیط هواپیما شارجه، تابستان است که هوا بسیار گرم و شرجی می‌شود. 
- سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران شارجه را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت شارجه از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد. 

بلیط هواپیما ارزان شارجه

اگر به دنبال خرید بلیط هواپیما از تهران به شارجه هستید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط شارجه از ایرلاین‌های مختلف، به ارزان‌ترین قیمت پرواز دست پیدا کنید.
علاوه بر فیلترهای موجود در فلای تودی، برای دسترسی آسان‌تر به پرواز ارزان تهران شارجه، می‌توانید از سیستم اطلاع از تغییر قیمت و یا تقویم قیمتی فلای تودی بهره ببرید.
به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما شارجه را در حوالی تاریخ مورد نظر خود بیابید و چنانچه تاریخ سفرتان انعطاف پذیر است اقدام به خرید پرواز ارزان از تهران به شارجه نمایید.
همچنین به کمک سیستم اطلاع از تغییر قیمت فلای تودی هرگاه بلیط هواپیما تهران شارجه ارزان شد، از طریق ایمیل به اطلاع شما می‌رسد، بدین ترتیب می‌توانید بلیط ارزان هواپیما به شارجه را بدون نیاز به جستجو در وب سایت‌های مختلف و بدون اتلاف وقت خریداری نمایید. 

بلیط چارتر تهران شارجه

در صفحه نتایج جستجو بلیط پرواز تهران به شارجه فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر شارجه موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر شارجه دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران شارجه

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران شارجه موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران شارجه به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی شارجه خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری شارجه دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری شارجه خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران شارجه را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما شارجه در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران به شارجه از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط شارجه به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط پرواز شارجه از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما تهران شارجه را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل شارجه به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران شارجه از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل شارجه  را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر شارجه و نرخ بلیط را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط شارجه را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما 

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط هواپیما شارجه از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به شارجه در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به شارجه را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما شارجه ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط تهران به شارجه از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به شارجه در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به شارجه در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین بلیط هواپیما شارجه را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز تهران شارجه

 فاصله هوایی تهران تا شارجه

مسافت پروازی تهران شارجه، ۷۳۹ مایل یا ۱۱۸۹ کیلومتر است.

 مدت زمان پرواز تهران شارجه

مدت زمان پرواز تهران به شارجه، 2 ساعت و 35 دقیقه است.

 آیا تهران به شارجه پرواز مستقیم دارد؟

هواپیمایی ایر عربیا پرواز مستقیم از تهران به شارجه را ارائه می‌دهد.

 محبوب ترین ایرلاین در مسیر تهران شارجه

محبوب‌ترین ایرلاین ایر عربیا است که پرواز مستقیم به شارجه دارد.

 روزهای پرواز تهران به شارجه

پروازهای تهران شارجه در تمام روزهای هفته انجام می‌شود.

 اختلاف ساعت پرواز تهران شارجه

ساعت رسمی شارجه، نیم ساعت از تهران جلوتر است.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران شارجه

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.