بلیط پرواز های سیاتل

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما سیاتل

بلیط هواپیما سیاتل

سیاتل یکی از شهرهای سرسبز و زیبای ایالات متحده آمریکا است که به همین دلیل به "زمرد سبز" شهرت دارد. شهری که به دلیل زیبایی‌های طبیعی، مقصد جذابی برای آرامش در طبیعت است و به دلیل اهمیت تجاری‌اش، از محبوبیت بسیاری نزد تاجران و سرمایه‌گذاران برخوردار است. برای تجربه این سرزمین زیبا و سرسبز، آسمان خراش‌ها و موزه‌های هنری متعددش، بلیط سیاتل را از فلای تودی خریداری کنید. فلای تودی مناسبترین قیمت بلیط هواپیما و رزرو هتل سیاتل را با پشتیبانی 24 ساعته در اختیارتان قرار می‌دهد.

خرید اینترنتی بلیط تهران به سیاتل

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران سیاتل، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
هنگام رزرو بلیط تهران به سیاتل توجه داشته باشید که در حال حاضر پرواز مستقیم در این مسیر وجود ندارد. برای سفر به سیاتل باید یک ایرلاین خارجی را انتخاب کنید. خطوط هوایی که پرواز تهران سیاتل را ارائه می‌دهند عبارتند از: هواپیمایی لوفتهانزا، آسترین، قطر، آلاسکا، ترکیش، آمریکن، ایر کانادا، امارات، یونایتد، آنادولو جت.
چنانچه قصد داشته باشید، بلیط برگشت خود را نیز از فلای تودی خریداری کنید، با کلیک بر روی فلش بین مبدا و مقصد در فرم جستجوی بالا، می توانید به بلیط هواپیما سیاتل به تهران برای تاریخ موردنظر خود دسترسی پیدا کنید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما سیاتل در فلای تودی

  جستجوی بلیط سیاتل

ابتدا از برنامه پروازهای سیاتل اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی گزینه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران به سیاتل برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران به سیاتل را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " سیاتل " یا " Seattle " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب گزینه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به سیاتل برای شما نمایش داده می‌شود. 

  رزرو بلیط تهران به سیاتل

پس از انتخاب گزینه جستجو، طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های سیاتل

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما سیاتل از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای سیاتل که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. سیاتل تنها یک فرودگاه دارد:

  فرودگاه سیاتل- تاکوما (SEA)

قیمت بلیط تهران سیاتل

برای آگاهی از قیمت بلیط تهران سیاتل می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط تهران سیاتل یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران سیاتل به موارد زیر توجه کنید:
-هزینه بلیط سیاتل با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران سیاتل را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران سیاتل را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید.
-سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران به سیاتل را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت تهران سیاتل از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد. 

بلیط هواپیما ارزان تهران به سیاتل

اگر به دنبال خرید بلیط ارزان تهران به سیاتل هستید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط هواپیما تهران سیاتل از ایرلاین‌های مختلف، به بهترین قیمت پرواز دست پیدا کنید.
علاوه بر فیلترهای موجود در فلای تودی، برای دسترسی آسان‌تر به پرواز ارزان تهران به سیاتل، می‌توانید از سیستم اطلاع از تغییر قیمت و یا تقویم قیمتی فلای تودی بهره ببرید.
به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط تهران سیاتل را در حوالی تاریخ مورد نظر خود بیابید و چنانچه تاریخ سفرتان انعطاف پذیر است اقدام به خرید پرواز ارزان از تهران به سیاتل نمایید.
همچنین به کمک سیستم اطلاع از تغییر قیمت فلای تودی هرگاه بلیط هواپیما سیاتل ارزان شد، از طریق ایمیل به اطلاع شما می‌رسد، بدین ترتیب می‌توانید بلیط ارزان هواپیما به سیاتل را بدون نیاز به جستجو در وب سایت‌های مختلف و بدون اتلاف وقت خریداری نمایید. 

بلیط چارتر تهران سیاتل

در صفحه نتایج جستجو بلیط پرواز تهران به سیاتل فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر سیاتل موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر سیاتل دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران سیاتل

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران سیاتل موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران به سیاتل به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی سیاتل خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری سیاتل دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری سیاتل خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران سیاتل را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما تهران سیاتل در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران به سیاتل از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط تهران سیاتل به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط سیاتل از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما تهران به سیاتل را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل سیاتل به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران به سیاتل از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل سیاتل را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر تهران سیاتل و نرخ بلیط را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط سیاتل را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما 

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط هواپیما سیاتل از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به سیاتل در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به سیاتل را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما به سیاتل ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط تهران به سیاتل از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به سیاتل در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به سیاتل در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پرواز تهران سیاتل را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز تهران سیاتل

  مدت زمان پرواز تهران به سیاتل

مدت زمان پرواز از تهران به سیاتل بسته به ایرلاین، مسیر پروازی و تعداد توقف ها متفاوت است. به طور متوسط این پرواز 8 ساعت طول می کشد.

  مسافت هوایی تهران سیاتل

مسافت هوایی تهران تا سیاتل آمریکا حدودا 10731 کیلومتر است.

  پرترددترین مسیرهای پروازی تهران سیاتل

مسیرهای پروازی از تهران به سیاتل بسته به ایرلاین ها و تعداد توقف ها متفاوت است. برای مثال هواپیمایی قطار مسیر پروازی با یک توقف شامل تهران- دوحه- سیاتل ارائه می دهد و مسیر پروازی با چند توقف شامل تهران- دوحه- سانفرانسیسکو- سیاتل ارائه می دهد.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.