بلیط پرواز های سلیمانیه

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به sulaymaniyah-Iraqi Kurdistan

سفر به سلیمانیه

سلیمانیه که با عنوان" شهر فرهنگ" نیز شناخته می شود، در جنوب کردستان عراق واقع شده است. بی شک سلیمانیه با فرهنگ‌ترین شهر در کردستان عراق است. این شهر جوان که در سال 1784 توسط ابراهیم پاشا بابان، شاهزاده کرد ساخته شد، به سرعت به سوی مدرن شدن در حرکت است. سلیمانیه با کوه‌های مسحور کننده ای مثل گویژا، اَزمر و گیلا زردا، احاطه شده است. این شهر با مناظر نفس گیرش نه تنها قلب شما را مفتون خودش می‌کند، بلکه چشمان هر بیننده ای را هم سحر می کند. از آنجایی که سلیمانیه پایتخت فرهنگی کردستان عراق بوده است، مهد بسیاری از فیلسوفان، شاعران و نویسندگان نیز هست. اهمیت سلیمانیه فقط به عراق محدود نمی شود، بلکه تمام ناحیه کردنشین، که در کشورهای دیگری مثل ترکیه، سوریه و ایران زندگی می کنند را نیز شامل می‌شود. سلمانیه علاوه بر جاذبه‌های گردشگری بی نظیری که دارد، از دیدگاه تجاری و بازرگانی نیز حائز اهمیت است و بازاری برای ایران و ترکیه است و از این رو، فروش بلیط هواپیما آن با استقبال بسیار زیادی روبرو است. 

آب و هوای سلیمانیه

سلیمانیه، تابستان‌هایی سوزان و خشک و زمستان‌هایی بسیار سرد و تا حدی ابری دارد. در طول سال درجه حرارت به طور معمول از صفر تا 39 درجه سانتیگراد متغیر است. و به ندرت به 4- درجه سانتیگراد در سردترین حالت ممکن و 42 درجه سانتیگراد در گرم ترین حالت ممکن می رسد.

بهترین زمان سفر به سلیمانیه

بهترین زمان سفر به سلیمانیه، برای فعالیت‌های تابستانی از اوایل خرداد تا اواخر تیر است و از اواسط مرداد تا اوایل مهر است. البته در فصل بهار نیز می‌توان از آب و هوای لطیف و فوق العاده سلیمانیه نیز لذت برد.

جاهای دیدنی سلیمانیه

اگر کوه‌های سلیمانیه برای گردش مد نظر شما نیست، بسیاری مکان‌های دیگر در سلیمانیه وجود دارد که می توانید از آن‌ها لذت ببرید. از جاهای دیدنی سلیمانیه می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  مجموعه تفریحی Chavi Land
  موزه آمنا سوراکا
  مسجد جامع
  موزه سلیمانیه
  کوه های اَزمر
  میدان سارا
  دریاچه دوکان
  پارک سارچنار
  پارک آزادی

بلیط هواپیما تهران سلیمانیه

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران سلیمانیه، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی ماهان ایر در مسیر تهران سلیمانیه مشغول فعالیت است.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما سلیمانیه

  جستجوی بلیط هواپیما سلیمانیه

ابتدا از برنامه پروازهای سلیمانیه اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز سلیمانیه برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران سلیمانیه را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " سلیمانیه " یا " Sulaymaniyah " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به سلیمانیه برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای سلیمانیه

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های سلیمانیه

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما سلیمانیه از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است میتوانید آن را از لیست فرودگاههای سلیمانیه که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای سلیمانیه عبارتند از :

  Sulaimaniyah International Airport

  بلیط ارزان سلیمانیه

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر سلیمانیه

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری سلیمانیه

در پرواز لحظه آخری سلیمانیه همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی سلیمانیه در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری سلیمانیه هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری سلیمانیه نیز همانند بلیط سیستمی سلیمانیه است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به سلیمانیه را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران سلیمانیه انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران سلیمانیه موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران سلیمانیه به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری سلیمانیه با قیمت بلیط سیستمی سلیمانیه خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری سلیمانیه دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری سلیمانیه خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران سلیمانیه را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما سلیمانیه در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما سلیمانیه

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز سلیمانیه از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما سلیمانیه به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما سلیمانیه را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل سلیمانیه به صورت همزمان

با خرید بلیط سلیمانیه از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل سلیمانیه را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر سلیمانیه را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط سلیمانیه با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

  بلیط پروازهای ماهان برای مسیر تهران سلیمانیه

اگر قصد خرید بلیط ارزان قیمت سلیمانیه را دارید پیشنهاد فلای تودی به شما خرید بلیط هواپیما ماهان سلیمانیه می‌باشد. برای تهیه بلیط هواپیما ماهان سلیمانیه کافی است که به یکی از صفحات خرید بلیط هواپیما ماهان، خرید بلیط هواپیما سلیمانیه و یا خرید بلیط پروازهای چارتری ماهان مراجعه کنید و رزرو بلیط هواپیما سلیمانیه ماهان را به راحتی انجام دهید.
پروازهای رفت تهران به سلیمانیه ماهان در کلیه روزهای هفته انجام می‌شود. ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران سلیمانیه 6:50، 9:00، 9:25، 11:30، 11:45 و 17:10 از فرودگاه امام خمینی می‌باشد. مدت زمان پرواز تهران سلیمانیه ماهان 3ساعت و 15 دقیقه می‌باشد. همچنین پروازهای برگشت سلیمانیه به تهران ماهان در کلیه روزهای هفته انجام می‌شود. ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان سلیمانیه تهران 11:35 و 13:20، 15:25، 16:00 و 21:15 از فرودگاه جدیدسلیمانیه می‌باشد. مدت زمان پرواز سلیمانیه تهران ماهان 3 ساعت می‌باشد. البته برنامه پروازی ماهان به سلیمانیه با توجه به شرایطی مانند تعداد مسافران و عوامل دیگر ممکن است تغییر کند.

حمل و نقل سلیمانیه

سیستم حمل و نقل عمومی در سلیمانیه وجود ندارد و برای جابجایی در شهر فقط می توان از تاکسی استفاده کرد.

مراکز خرید سلیمانیه

  مرکز خرید City Star
  مرکز خرید Rand Gallery
  مرکز خرید سلیمانیه
  مرکز خرید Dukani Zheerpasok
  مرکز خرید آزادی
  مرکز خرید زارا

همین حالا بلیط پرواز به سلیمانیه را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به سلیمانیه ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما سلیمانیه

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.