بلیط پرواز های بغداد

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز دبی بغداد

بلیط هواپیما دبی بغداد

دبی شهری مدرن و یکی از قطب‌های تجاری مهم در منطقه است. از سوی دیگر، بغداد پایتخت عراق نیز از دیرباز اهمیت سیاسی مهمی در آسیا داشته است. کسانی که چه با هدف کار و تجارت و چه به منظور گردش و تفریح از دبی به بغداد و برعکس سفر می‌کنند، پیدا کردن بلیط هواپیما ارزان برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است. برای سفر از برج‌العرب تا طاق کسری، با پرواز دبی به بغداد به راحتی از حاشیه خلیج فارس سه ساعته (بدون توقف) با فلای تودی همراه شوید. بلیط هواپیما دبی بغداد را در همین صفحه برای تاریخ موردنظرتان جستجو کرده و خریداری کنید و از پشتیبانی 24 ساعته فلای تودی بهره‌مند شوید.

خرید بلیط هواپیما دبی بغداد

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما دبی بغداد در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای دبی بغداد تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری دبی به بغداد و بلیط چارتر دبی به بغداد را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد، اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما بغداد دبی را دارید، کافی است در باکس جستجوی پرواز دبی به بغداد فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

پروازهای پرتردد به شهرهای عراق


 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط دبی بغداد در فلای تودی

  جستجوی بلیط دبی به بغداد

ابتدا از برنامه پروازهای بغداد اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت دبی بغداد یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز دبی به بغداد برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط هواپیما دبی به بغداد را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " دبی " یا " Dubai " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " بغداد " یا " Baghdad" را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی دبی به بغداد برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط پرواز دبی به بغداد

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای دبی به بغداد از ارزانترین بلیط هواپیما نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط هواپیما دبی بغداد را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های بغداد

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما دبی به بغداد از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های بغداد که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های بغداد عبارتند از :

  فرودگاه بین المللی بغداد
 

 

قیمت بلیط هواپیما دبی بغداد

برای آگاهی از نرخ بلیط دبی به بغداد می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط ارزان یاری می‌کند.
  برای خرید بلیط ارزان دبی بغداد به موارد زیر توجه کنید:
•    قیمت بلیط دبی به بغداد با توجه به مناسبت های مذهبی متغیر است. معمولا بهترین و ارزانترین بلیط دبی به بغداد را می‌توانید در زمان‌هایی غیر از مناسبت‌هایی چون محرم و صفر و ولادت و شهادت امام علی(ع) خریداری نمایید.
•    سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما بغداد را خریداری نمایید، چون قیمت بلیط هواپیما دبی بغداد رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط دبی بغداد ارزان

اگر قصد خرید بلیط هواپیما دبی به بغداد ارزان را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما به بهترین قیمت پرواز دبی بغداد دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) دبی بغداد در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما دبی بغداد هدر ندهید. بلیط هواپیما دبی به بغداد را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری دبی بغداد و بلیط چارتر دبی بغداد را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما دبی بغداد را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

بلیط چارتر دبی بغداد

در میان پروازهای چارتر بغداد، بلیط چارتری دبی بغداد یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر دبی بغداد در مسیر رفت و یا در مسیر برگشت کافی است پروازهای دبی بغداد را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط چارتری دبی به بغداد و یا بلیط چارتر بغداد به دبی موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پروازهای چارتر دبی بغداد، می‌توانید به بلیط چارتر دبی به بغداد و پرواز چارتر بغداد به دبی دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر دبی بغداد نمایید.

بلیط لحظه آخری دبی به بغداد

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری دبی بغداد موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای دبی بغداد به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری دبی به بغداد با قیمت بلیط سیستمی دبی بغداد خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دبی بغداد دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری دبی بغداد خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری دبی بغداد را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما دبی بغداد در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما دبی به بغداد ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز دبی به بغداد از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید بلیط هواپیما دبی و بلیط هواپیما بغداد را به صورت جداگانه با قیمت ارزان در فلای تودی خریداری کنید.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

با خرید اینترنتی بلیط دبی بغداد از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز بغداد از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بليط دبی به بغداد را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل بغداد به صورت همزمان

با خريد بليط هواپیما دبی به بغداد از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل بغداد را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر بغداد و نرخ بلیط دبی به بغداد را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط پرواز دبی بغداد را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط دبی به بغداد از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای دبی به بغداد در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط دبی به بغداد به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما دبی به بغداد را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما دبی به بغداد ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما دبی به بغداد از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پرواز دبی به بغداد در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان دبی به بغداد در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین بلیط دبی به بغداد را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما دبی بغداد

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.