بلیط پرواز های داکا

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما تهران داکا

بلیط هواپیما تهران داکا

داکا، پایتخت بنگلادش دومین شهر پرجمعیت آسیای جنوبی است. این شهر که مدتها پایتخت مغول‌های بنگالی بوده و سالها نیز مستعمره انگلیس بوده است، آثار تاریخی بسیاری از این دوران تاریخی دارد. بناهایی که معماری آنها ترکیبی از مغولی، اسلامی و مدرن است. گردشگرانی که به داکا سفر می‌کنند، مبهوت سبک زندگی مردم مسلمان این شهر به خصوص در ایام ماه رمضان می‌شوند. از طرف دیگر تماشای معابد، پارک‌ها، موزه‌ها و سایر جاذبه‌های شهر همچنین طعم غذاهای بنگلادشی چون ونا خیچوری، از مهمترین انگیزه‌ها برای خرید بلیط هواپیما این شهر است. اگر قصد دارید سفری به یادماندنی به بنگلادش داشته باشید، بلیط داکا را از فلای تودی با بهترین قیمت خریداری کنید و از پشتیبانی 24 ساعته بهره‌مند شوید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما داکا

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران داکا، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید. سپس با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر پرواز تهران داکا با ایرلاین های قطر، سریلانکا، ایرعربیا، فلای دبی، امارات، آنادولو جت، ترکیش و کویت انجام می شود. ذکر این نکته حائز اهمیت است که پرواز به مقصد داکا بنگلادش حداقل یک توقف در دبی یا ترکیه (بر اساس ایرلاین) دارند.
علاوه بر تهران، پرواز داکا از شهرهای دیگر کشورمان همچون تبریز، مشهد و اصفهان نیز انجام می‌شود.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما داکا در فلای تودی

  جستجوی بلیط داکا بنگلادش

ابتدا از برنامه پروازهای داکا اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران به داکا برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط هواپیما تهران داکا را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " داکا " یا " Dhaka " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به داکا برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط هواپیما داکا

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های داکا

در زمان رزرو و خرید بلیط داکا از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای داکا که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. البته همه پروازهای بین‌المللی در فرودگاه بین المللی شاه جلال داکا انجام می‌شود.

   فرودگاه بین المللی شاه جلال (DAC)

قیمت بلیط داکا

برای آگاهی از قیمت بلیط تهران داکا می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما تهران داکا یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط داکا به موارد زیر توجه کنید:
•    قیمت بلیط هواپیما تهران به داکا با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران داکا را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران داکا را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید.
•    سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران داکا را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت داکا از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد. 

بلیط هواپیما ارزان داکا

اگر به دنبال خرید بلیط ارزان تهران به داکا هستید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط هواپیما تهران به داکا از ایرلاین‌های مختلف، به بهترین قیمت پرواز دست پیدا کنید.
علاوه بر فیلترهای موجود در فلای تودی، برای دسترسی آسان‌تر به پرواز ارزان تهران داکا، می‌توانید از سیستم اطلاع از تغییر قیمت و یا تقویم قیمتی فلای تودی نیز بهره ببرید.
به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما تهران داکا را در حوالی تاریخ مورد نظر خود بیابید و چنانچه تاریخ سفرتان انعطاف پذیر است اقدام به خرید پرواز ارزان از تهران به داکا نمایید.
همچنین به کمک سیستم اطلاع از تغییر قیمت فلای تودی هرگاه بلیط هواپیما تهران داکا ارزان شد، از طریق ایمیل به اطلاع شما می‌رسد، بدین ترتیب می‌توانید بلیط ارزان هواپیما به داکا را بدون نیاز به جستجو در وب سایت‌های مختلف و بدون اتلاف وقت خریداری نمایید. 

بلیط چارتر تهران داکا

در صفحه نتایج جستجو بلیط پرواز تهران به داکا فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر داکا موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر داکا دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران داکا

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران داکا موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران داکا به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی داکا خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری داکا دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری داکا خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران داکا را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما داکا در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط داکا از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط پرواز داکا از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما تهران داکا را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران داکا از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل داکا را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر داکا و نرخ بلیط را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط داکا بنگلادش را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما 

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط هواپیما تهران داکا از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به داکا در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به داکا را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما به داکا ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما تهران داکا از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به داکا در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به داکا در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پرواز تهران داکا را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران داکا

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.