بلیط پرواز های خارکیو

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Kharkiv

بلیط هواپیما تهران خارکیف

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران خارکیف، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی ترکیش و هواپیمایی اوکراین اینترنشنال در مسیر تهران خارکیف مشغول فعالیت هستند. برای خرید بلیط هواپیما خارجی به مقصد خارکیف در همین صفحه اقدام کنید.

سفر به خارکیف

خارکیف با جمعیتی در حدود 1.5 میلیون نفر دومین شهر بزرگ اوکراین است. خارکیف در شمال شرقی اوکراین و در دشتی پر از تپه واقع شده و بیش از نیمی از این شهر 100 متر بالاتر از سطح دریا است. خارکیف در محل تلاقی سه رودِ لوپان، اودی و خارکیف قرار دارد و شامل 9 منطقه است. در سال 1654 خارکیف بین دو رود لوپان و خارکیف بنا شد. ده سال بعد به استانی جداگانه تبدیل شد. الفبای خارکیف سیریلیک است که برای مردم بسیاری از کشورهای دیگر الفبایی غریب است و بهتر است که در سفر به خارکیف خواندن الفبای این شهر را یاد بگیرید. از آنجاییکه فاصله خارکیف با روسیه فقط 30 کیلومتر است، مردم این شهر به هر دو زبان اوکراینی و روسی صحبت می‌کنند و به ندرت به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارکیف

  جستجوی بلیط هواپیما خارکیف

ابتدا از برنامه پروازهای خارکیف اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز خارکیف برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران خارکیف را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " خارکیف " یا " Kharkiv " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به خارکیف برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای خارکیف

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های خارکیف

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما خارکیف از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای خارکیف که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای خارکیف عبارتند از :

  فرودگاه بین المللی خارکیف

  بلیط ارزان خارکیف

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر خارکیف

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری خارکیف

در پرواز لحظه آخری خارکیف همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی خارکیف در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری خارکیف هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری خارکیف نیز همانند بلیط سیستمی خارکیف است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به خارکیف را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران خارکیف انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران خارکیف موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران خارکیف به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری خارکیف با قیمت بلیط سیستمی خارکیف خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری خارکیف دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری خارکیف خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران خارکیف را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما خارکیف در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما خارکیف

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز خارکیف از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما خارکیف به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما خارکیف را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل خارکیف به صورت همزمان

با خرید بلیط خارکیف از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل خارکیف را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر خارکیف را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط خارکیف با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

همین حالا بلیط پرواز به خارکیف را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به خارکیف ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما خارکیف

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.