بلیط پرواز های خارطوم

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما خارطوم

بلیط هواپیما خارطوم

خارطوم پایتخت و شهر بسیار زیبای سودان است که به واسطه قرار گرفتن در کنار رود نیل، هم از سابقه تاریخی طولانی برخوردار است و هم طبیعت چشم‌نوازی دارد. خارطوم که دارای دو بخش قدیمی و جدید است، شهری است که هم سنتی و هم مدرن محسوب می‌شود و برای هر گردشگری که به این شهر سفر می‌کند، جذابیت‌های خاص خود را دارد. برای قایق سواری بر روی رود نیل و بازدید از جاذبه‌های تاریخی این شهر، بلیط هواپیما خارطوم را در همین صفحه خریداری کنید. فلای تودی بهترین قیمت بلیط هواپیما را با پشتیبانی 24 ساعته در اختیارتان قرار می‌دهد. به علاوه، در همین سایت می‌توانید رزرو هتل خارطوم را نیز به راحتی انجام دهید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران خارطوم

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما خارطوم سودان ، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر، بلیط خارطوم سودان به صورت مستقیم وجود ندارد. برای سفر به خارطوم باید از یک ایرلاین خارجی بلیط رزرو کنید و با حداقل یک توقف در مسیر به این شهر سفر کنید. هواپیمایی سلام ایر، فلای دبی، امارات ، قطر، اتیوپین پرواز تهران به خارطوم سودان را ارائه می‌دهند که می‌توانید بلیط آنها را از فلای تودی رزرو کنید. 
علاوه بر تهران، از مبدا شیراز و مشهد نیز می‌توانید بلیط پرواز خارطوم را خریداری کنید. 

بلیط خارطوم تهران

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خارطوم به ایران را خریداری کنید، در فرم جستجوی بالا بر روی فلش میان مبدا و مقصد کلیک کنید تا بتوانید به لیست بلیط هواپیما خارطوم به تهران برای تاریخ انتخابی دسترسی پیدا کنید. برای خرید ارزانترین بلیط برگشت، می توانید گزینه چارتر یا لحظه آخری را انتخاب کنید. در فلای تودی این امکان را دارید تا خرید بلیط خارطوم تهران را از هر نقطه از دنیا با کارت های عضو شتاب انجام دهید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارطوم در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما تهران خارطوم

ابتدا از برنامه پروازهای خارطوم اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران به خارطوم سودان برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط هواپیما تهران خارطوم را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " خارطوم " یا " Khartoum " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب گزینه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به خارطوم برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط هواپیما خارطوم سودان

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های خارطوم

در زمان رزرو و خرید بلیط خارطوم  از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای خارطوم که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. برای مثال، خارطوم یک فرودگاه بین المللی دارد.

  فرودگاه بین المللی خارطوم (KRT)

قیمت بلیط هواپیما خارطوم

برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما تهران خارطوم سودان می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط خارطوم یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط خارطوم سودان به موارد زیر توجه کنید:
- هزینه بلیط خارطوم با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران خارطوم را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران خارطوم را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید.
- سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران خارطوم را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت خارطوم از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد. 

بلیط هواپیما ارزان خارطوم

اگر به دنبال خرید بلیط هواپیما خارطوم سودان هستید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط تهران خارطوم از ایرلاین‌های مختلف، به ارزان‌ترین قیمت پرواز دست پیدا کنید.
علاوه بر فیلترهای موجود در فلای تودی، برای دسترسی آسان‌تر به پرواز ارزان تهران خارطوم، می‌توانید از سیستم اطلاع از تغییر قیمت و یا تقویم قیمتی فلای تودی بهره ببرید.
به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما تهران خارطوم را در حوالی تاریخ مورد نظر خود بیابید و چنانچه تاریخ سفرتان انعطاف پذیر است اقدام به خرید پرواز ارزان از تهران به خارطوم نمایید.
همچنین به کمک سیستم اطلاع از تغییر قیمت فلای تودی هرگاه بلیط تهران به خارطوم ارزان شد، از طریق ایمیل به اطلاع شما می‌رسد، بدین ترتیب می‌توانید بلیط ارزان خارطوم را بدون نیاز به جستجو در وب سایت‌های مختلف و بدون اتلاف وقت خریداری نمایید. 

بلیط چارتر تهران خارطوم

 در صفحه نتایج جستجو بلیط تهران به خارطوم فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر خارطوم موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر خارطوم دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران خارطوم

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران خارطوم موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران خارطوم به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری خارطوم دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری خارطوم خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران خارطوم را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما خارطوم در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران خارطوم سودان از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما تهران خارطوم به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط پرواز تهران خارطوم از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط تهران به خارطوم را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل خارطوم به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران خارطوم از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل خارطوم را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر خارطوم و نرخ بلیط را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط خارطوم سودان را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما 

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط خارطوم از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به خارطوم در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان خارطوم را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما به خارطوم ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما تهران خارطوم از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به خارطوم در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به خارطوم در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پرواز تهران خارطوم را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.