بلیط پرواز های جده

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Jeddah

بلیط هواپیما تهران جده

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران جده، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی ترکیش و هواپیمایی عمان ایر در مسیر تهران جده مشغول فعالیت هستند. بلیط ارزان هواپیما در فلای تودی همراه با پشتیبانی 24 ساعته ارائه می شود.

سفر به جده

جده در امتداد دریاری سرخ و غرب عربستان سعودی قرار دارد. جده دومین شهر بزرگ عربستان و مهم‌ترین شهر صنعتی این کشور است. همچنین بسیاری از زائران برای سفر به مکه از این شهر گذر می‌کنند. جده جذاب‌ترین شهر عربستان برای سفر است. گردشگران در سفر به جده مجذوب معماری، بازارهای شلوغ، سواحل آرام که بسیار مناسب شیرجه در آب هستند، غذاهای در سطح جهانی و تنوع این شهر خواهند شد.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما جده

  جستجوی بلیط هواپیما جده

ابتدا از برنامه پروازهای جده اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز جده برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران جده را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " جده " یا " Jeddah " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به جده برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای جده

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های جده

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما جده از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای جده که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای جده عبارتند از :

  فرودگاه جده

  بلیط ارزان جده

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر جده

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری جده

در پرواز لحظه آخری جده همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی جده در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری جده هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری جده نیز همانند بلیط سیستمی جده است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به جده را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران جده انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران جده موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران جده به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری جده با قیمت بلیط سیستمی جده خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری جده دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری جده خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران جده را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما جده در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما جده

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز جده از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما جده به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما جده را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل جده به صورت همزمان

با خرید بلیط جده از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل جده را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر جده را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط جده با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

همین حالا بلیط پرواز به جده را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به جده ببندید.