بلیط پرواز های جاکارتا

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما تهران جاکارتا

بلیط تهران جاکارتا

جاکارتا، پایتخت اندونزی و بزرگترین شهر آن است. در این شهر می‌توانید سنت و مدرنیته را در کنار هم ببینید زیرا جاکارتا ضمن حفظ بافت سنتی خود، اکنون دارای بخش‌های مدرن نیز شده است. با رزرو بلیط هواپیما برای تماشای جاهای دیدنی جاکارتا که متاثر از معماری اروپایی، عربی و هندی است می‌توانید به این شهر سفر کنید. قبل از رزرو هتل جاکارتا و سفر به این شهر، آب و هوای آن را بررسی کنید. هوای جاکارتا، استوایی، گرم و مرطوب است و تغییرات چندانی ندارد. با این حال، بهترین زمان سفر به جاکارتا، از اردیبهشت تا شهریور است که میزان رطوبت آن نسبتا کمتر است. 
فلای تودی بلیط جاکارتا را با ارزان‌ترین قیمت و با پشتیبانی 24 ساعته در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه برای خرید بلیط تهران جاکارتا شما را راهنمایی خواهیم کرد.  پس با ما همراه باشید.

خرید اینترنتی بلیط جاکارتا

برای رزرو و خرید بلیط تهران جاکارتا، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
هنگام خرید بلیط تهران جاکارتا، نام خطوط هوایی مختلفی را مشاهده خواهید کرد. در حال حاضر، هواپیمایی قطر، امارات، ترکیش، اتحاد، گلف ایر، لوفتهانزا، فلای دبی، آنادولو جت، کاتای پاسیفیک، جت استار و سنگاپور ایرلاینز پرواز جاکارتا را ارائه می‌دهند. با توجه به این موضوع، خوب است بدانید که بلیط هواپیما تهران جاکارتا به صورت مستقیم وجود ندارد و برای سفر به جاکارتا باید حداقل یک توقف در قطر، امارات یا ترکیه داشته باشید. 
علاوه بر تهران، بلیط جاکارتا از مبدا شیراز و مشهد نیز وجود دارد. برای خرید بلیط جاکارتا با ارزان‌ترین قیمت به فلای تودی مراجعه کنید. 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط جاکارتا در فلای تودی

  جستجوی بلیط اندونزی جاکارتا

ابتدا از برنامه پروازهای جاکارتا اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران به جاکارتا برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران جاکارتا را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " جاکارتا " یا " Jakarta" را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به جاکارتا برای شما نمایش داده می‌شود. 

  رزرو بلیط تهران جاکارتا

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های جاکارتا

در زمان رزرو و خرید بلیط جاکارتا از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای جاکارتا که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای جاکارتا عبارتند از :

  فرودگاه بین المللی سوئکارنو هتا (CGK)

قیمت بلیط جاکارتا

برای آگاهی از قیمت بلیط تهران جاکارتا می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط جاکارتا یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به جاکارتا به موارد زیر توجه کنید:
•    قیمت بلیط اندونزی جاکارتا با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران جاکارتا را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران جاکارتا را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید.
•    ارزان ترین زمان سفر به جاکارتا، نیمه دوم سال است که هوا بسیار مرطوب است و بارندگی به حداکثر خود می‌رسد.
•    سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران جاکارتا را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت جاکارتا از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد. 

بلیط هواپیما ارزان جاکارتا

اگر به دنبال خرید بلیط ارزان تهران به جاکارتا هستید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط جاکارتا از ایرلاین‌های مختلف، به بهترین قیمت پرواز دست پیدا کنید.
علاوه بر فیلترهای موجود در فلای تودی، برای دسترسی آسان‌تر به پرواز ارزان تهران جاکارتا، می‌توانید از سیستم اطلاع از تغییر قیمت و یا تقویم قیمتی فلای تودی بهره ببرید.
به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط جاکارتا را در حوالی تاریخ مورد نظر خود بیابید و چنانچه تاریخ سفرتان انعطاف پذیر است اقدام به خرید پرواز ارزان از تهران به جاکارتا نمایید.
همچنین به کمک سیستم اطلاع از تغییر قیمت فلای تودی هرگاه بلیط هواپیما تهران جاکارتا ارزان شد، از طریق ایمیل به اطلاع شما می‌رسد، بدین ترتیب می‌توانید بلیط ارزان هواپیما به جاکارتا را بدون نیاز به جستجو در وب سایت‌های مختلف و بدون اتلاف وقت خریداری نمایید.

بلیط چارتر تهران جاکارتا

در صفحه نتایج جستجو بلیط پرواز تهران به جاکارتا فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر جاکارتا دسترسی پیدا کنید و پس از مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران جاکارتا

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران جاکارتا موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران جاکارتا به نمایش درخواهد آمد. در این صورت می‌توانید قیمت بلیط سیستمی جاکارتا را با بلیط لحظه آخری مقایسه کنید و خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری جاکارتا دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری جاکارتا خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران جاکارتا را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما جاکارتا در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران به جاکارتا از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط جاکارتا به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط پرواز جاکارتا از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما تهران جاکارتا را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران جاکارتا از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل جاکارتا را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر جاکارتا و نرخ بلیط را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط جاکارتا را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما 

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط جاکارتا از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به جاکارتا در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به جاکارتا را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما به جاکارتا ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط تهران به جاکارتا از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران جاکارتا در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به جاکارتا در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پرواز تهران جاکارتا را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز تهران جاکارتا

•  فاصله هوایی تهران تا جاکارتا: مسافت پروازی تهران جاکارتا حدود 7409 کیلومتر است. 
•  مدت زمان پرواز تهران جاکارتا: طی کردن مسیر تهران جاکارتا با هواپیما حدود 9 ساعت طول می‌کشد.
•  آیا تهران به جاکارتا پرواز مستقیم دارد؟ خیر، در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی در مسیر تهران جاکارتا وجود ندارد. 
•  روزهای پرواز تهران به جاکارتا: پروازهای تهران جاکارتا، در تمام روزهای هفته انجام می‌شود.
•  اختلاف ساعت پرواز تهران جاکارتا: ساعت رسمی جاکارتا، 3 ساعت و نیم از تهران جلوتر است.