بلیط پرواز های تورنتو

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما تهران تورنتو

بلیط هواپیما تهران تورنتو

تورنتو از شهرهای بزرگ و محبوب کانادا است که طرفداران زیادی نیز نزد ایرانیان دارد. از این رو پرواز تهران تورنتو از پرطرفدارترین پروازهای خارجی است. جزایر تورنتو، برج معروف سی ان و آبشار معروف نیاگارا تنها تعدادی از جذابیت‌های تورنتو برای گردشگران است. در کنار انگیزه گردش، کار و تحصیل هم از مهمترین انگیزه‌های ایرانیان برای خرید بلیط تورنتو کانادا است. فلای تودی با پوشش صد در صدی ایرلاین‌های معتبر، بلیط هواپیما تهران به تورنتو را برای هر زمان که قصد سفر دارید و با قیمت های ارزان در اختیار شما قرار می‌دهد. تنها کافی است در همین صفحه بلیط هواپیما را برای تاریخ موردنظرتان رزرو کنید.

خرید بلیط تهران تورنتو

برای رزرو بلیط پرواز تهران به تورنتو در فلای تودی کافی است پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...)، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده نمایید. اما چنانچه قصد خرید بلیط برگشت هواپیما تورنتو تهران را دارید، کافی است در باکس جستجوی پرواز تهران به تورنتو فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود. 
همچنین در بخش انتخاب نوع سفر برای خرید بلیط رفت و برگشت تهران به تورنتو با انتخاب گزینه بلیط هواپیما رفت و برگشت، می‌توانید پروازهای تهران تورنتو را در مسیر رفت و برگشت خریداری نمایید. در صفحه نتایج جستجو لیست قیمت بلیط کانادا تورنتو برایتان به نمایش درمی‌آید. با اعمال فیلتر مناسب قادر خواهید بود به پرواز لحظه آخری تهران تورنتو، پرواز چارتر تهران تورنتو و در نهایت به بهترین قیمت بلیط تهران تورنتو و بلیط ارزان تهران تورنتو دست یابید.
در حال حاضر بلیط پرواز از تهران به تورنتو را می‌توانید از چندین ایرلاین داخلی و خارجی خریداری کنید که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به بلیط ارزان قیمت بلیط تهران تورنتو ترکیش، ایرفلوت، هواپیمایی امارات، هواپیمایی ترکیش ایرلاینز، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی فلای دبی، هواپیمایی ایرکانادا، هواپیمایی لوفتهانزا، بلیط پرواز تهران تورنتو هواپیمایی بریتیش، هواپیمایی ایرفرانس و امریکن ایرلاینز اشاره کرد.
از محبوب ترین پروازهای تورنتو می توان به موارد زیر اشاره کرد.

همچنین مسافران می‌توانند ارزانترین قیمت بلیط تورنتو به تهران ترکیش ایر، پرواز از تورنتو به تهران هواپیمایی ایرفلوت، هواپیمایی فلای دبی، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی امارات، هواپیمایی ایرکانادا، هواپیمایی لوفتهانزا، هواپیمایی ایرفرانس، بریتیش، امریکن ایرلاینز و بلیط پرواز تورنتو به تهران هواپیمایی بریتیش را خریداری نمایند.

مسیرهای پرتردد به کانادا

 
 
 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط تورنتو کانادا در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما تورنتو

ابتدا از برنامه پروازهای تورنتو اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت تهران به تورنتو یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تورنتو برای شما نمایش داده می‌شود. بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران تورنتو را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " تورنتو " یا " Toronto " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به تورنتو برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پرواز تهران به تورنتو

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما تورنتو از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های تورنتو که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های تورنتو عبارتند از :

  فرودگاه بین المللی پیرسون (YYZ)
  فرودگاه بین المللی جان سی منرو همیلتون (YHM)
  فرودگاه بین المللی واترلو (YKF)
  فرودگاه باتنویل (YKZ)
  فرودگاه بیلی بیشاپ تورنتو (YTZ)

  خرید آنلاین بلیط هواپیما تورنتو

در نهایت با انتخاب دکمه خرید بلیط تورنتو کانادا ، به درگاه پرداخت هدایت شده و خرید خود را نهایی می‌کنید. همچنین قادر خواهید بود بلیط خود را از طریق ایمیل دریافت کنید.

قیمت بلیط تهران تورنتو

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما تهران تورنتو می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط پروازهای تهران به تورنتو یاری می‌کند.
 برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به تورنتو به موارد زیر توجه کنید:
•    قیمت پرواز تهران تورنتو با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران تورنتو را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران تورنتو را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما تهران تورنتو فصل زمستان است.
•    ارزانترین بلیط تهران تورنتو را معمولا می‌توانید در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه خریداری کنید.
•    سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران تورنتو را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت تهران به تورنتو از قیمت دو بلیط یکطرفه تهران تورنتو و بلیط تورنتو به تهران ارزان‌تر خواهد شد.

خرید بلیط‌ تهران تورنتو ارزان

اگر قصد خرید بلیط تهران تورنتو ارزان را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما به بهترین قیمت پرواز تهران تورنتو دست پیدا کنید. تمامی پروازهای تهران به تورنتو در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما تهران تورنتو هدر ندهید. بلیط تورنتو کانادا را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلتر مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران تورنتو و بلیط چارتری تهران تورنتو را در فلای تودی بیابید. همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بليط هواپيما تهران تورنتو به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید برای مسیر تهران تورنتو پرواز ارزان خریداری نمایید. به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین نرخ بلیط تهران تورنتو را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید، به دلیل سرمای هوا معمولا بهترین زمان برای خرید ارزانترین قیمت بلیط کانادا فصل پاییز ، پس از تعطیلات کریسمس و اواخر زمستان است.

بلیط چارتر تهران تورنتو

در صفحه نتایج جستجو بلیط هواپیما تورنتو فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر تورنتو موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر تورنتو دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر تورنتو نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران تورنتو

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران تورنتو موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران تورنتو به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری تورنتو با قیمت بلیط سیستمی تورنتو خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری تورنتو دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجو فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری تورنتو خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران تورنتو را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما تورنتو در فلای تودی

  خرید ارزانترین بلیط تهران تورنتو

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین نرخ بلیط تهران تورنتو از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما به تورنتو به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

با خرید اینترنتی بلیط تورنتو کانادا از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز تهران به تورنتو از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در قسمت فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل تورنتو به صورت همزمان

با خرید بلیط تورنتو از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل تورنتو را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر تورنتو و نرخ بلیط هواپیما را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما تورنتو را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما تورنتو از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به تورنتو در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط کانادا تورنتو به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به تورنتو را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط تهران تورنتو ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط تورنتو کانادا از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به تورنتو در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به تورنتو در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پروازهای تهران به تورنتو را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز بلیط هواپیما تهران تورنتو

  فاصله هوایی تهران تا تورنتو: فاصله تهران تا تورنتو با هواپیما 9934 کیلومتر (6173 مایل) است.
 مدت زمان پرواز از تهران تا تورنتو: طول پروازهای تهران تورنتو به طور متوسط 15 ساعت و 30 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز تهران به تورنتو با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.
 اختلاف ساعت تهران تورنتو: ساعت رسمی تورنتو حدود 8 ساعت و 30 دقیقه از تهران عقب‌تر است.
 پرواز مستقیم تهران تورنتو توسط کدام ایرلاین‌ انجام می‌شود؟ پرواز مستقیمی از تهران به تورنتو موجود نمی‌باشد. تمامی پروازهای تهران تورنتو همراه با توقف انجام می‌شوند.
  مسیر و طول مدت پروازهای تهران تورنتو با یک توقف
 هواپیمایی ترکیش ایرلاینز

فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران (IKA) ............... 3:20 ............... فرودگاه جدید استانبول (IST) .............. 10:55 ............... فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو (YYZ)

  هواپیمایی امارات

فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران (IKA) ............... 2:05 ............... فرودگاه بین المللی دبی (DXB) .............. 14:20 ............... فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو (YYZ)

  هواپیمایی قطر/ ایر کانادا

فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران (IKA) ............... 2:10 ............... فرودگاه بین المللی حمد دوحه (DOH) .............. 14:25 ............... فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو (YYZ)

  هواپیمایی قطر

فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران (IKA) ............... 2:10 ............... فرودگاه بین المللی حمد دوحه (DOH) .............. 14:25 ............... فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو (YYZ)

  ارزانترین ایرلاین‌ های پرواز تهران تورنتو: ارزانترین ایرلاین‌های‌ پرواز تهران تورنتو، هواپیمایی قطر ایرویز و ایر کانادا هستند.
  محبوب‌ ترین ایرلاین در مسیر تهران تورنتو: محبوب ‌ترین ایرلاین در مسیر تهران تورنتو هواپیمایی لوفتهانزا است.
  روزهای پرواز تهران به تورنتو: پروازهای تهران تورنتو روزهای دوشنبه انجام می‌شود.

راهنمای مختصر سفر به تورنتو

سفر به تورنتو

تورنتو، پایتخت استان انتاریو و یکی از بزرگترین شهرهای کانادا است که در سواحل شمال غربی دریاچه انتاریو قرار گرفته است. شهری که بیشترین تنوع فرهنگی را روی کره زمین دارد و ساکنان آن در گوشه و کنار شهر به 140 زبان زنده دنیا صحبت می‌کنند. تقریبا نیمی از مردمی که در تورنتو زندگی می‌کنند خارج از کانادا به دنیا آمده‌اند. هوا که خوب باشد، این شهر ظاهر دیگری به خود می گیرد؛ پر جنب و جوش با مردمی که در کوچه و خیابان مشغول تفریح و سرگرمی‌اند. شما می‌توانید با خرید بلیط هواپیما تورنتو به این شهر زیبا سفر کنید. این شهر قلب اقتصادی کانادا است و یکی از مراکز اقتصادی بزرگ در جهان به شمار می‌رود. حضور شرکت‌های بزرگ در این شهر نیز به همین دلیل است. تورنتو یکی از شهرهای به سرعت در حال رشد در میان کشورهای جی 7 است و بسیاری آن را دومین کلان‌شهر قدرتمند جهان می‌دانند. همین موضوع هم باعث شده تا نه تنها بسیاری این شهر را برای مهاجرت انتخاب کنند بلکه افراد بسیاری نیز برای کار یا تفریح به این شهر سفر می‌کنند. به همین دلیل خرید بلیط هواپیما تورنتو از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین پروازهای خارجی در میان مسافران است.

بهترین زمان سفر به تورنتو

آب و هوای تورنتو در فصل بهار و تابستان بسیار معتدل و مطلوب است. همچنین آب و هوای تورنتو در فصل پاییز گرم و در فصل زمستان بسیار سرد است. بنابراین بهترین زمان سفر به تورنتو از لحاظ آب و هوا فصل بهار و تابستان است. البته در فصل بهار دمای هوا ممکن است کاهش پیدا کند بنابراین بهتر است که لباس گرم همراه خود داشته باشید. فصل تابستان، زمان برگزاری فستیوال‌ها و شلوغ‌ترین فصل سفر به تورنتو است. بنابراین قیمت بلیط هواپیما و رزرو هتل در این فصل در تورنتو افزایش پیدا خواهد کرد. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، فصل زمستان بهترین فصل برای سفر به تورنتو است. ارزانترین بلیط تهران تورنتو را می‌توانید در این فصل تهیه کنید و با صرف کمترین هزینه در بهترین هتل‌های تورنتو اقامت داشته باشید.

جاهای دیدنی تورنتو

  کازا لوما
  برج سی‌ان
  آکواریوم ریپلای کانادا
  دریاچه انتاریو
  موزه سلطنتی انتاریو

حمل و نقل در تورنتو

در شهری همچون تورنتو نباید نگران حمل‌ و نقل بود. مترو، اتوبوس، تراموا و تاکسی وسایل حمل و نقل عمومی هستند که به راحتی در دسترس هستند. وسایلی همچون مترو، اتوبوس و تراموا هزینه کمتری دارند، کاملا کارامد بوده و استفاده از آنها به سادگی ممکن است.

رستوران های تورنتو

  رستوران اسکاراموش
  پیتزریا لیبرتو
  کانو
  رستوران ژاپنی گو ایزاکایا
ّ
  نوتا بنه

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران تورنتو

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.