بلیط پرواز های آکتائو

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما آکتائو

بلیط هواپیما آکتائو

آکتائو یا آق تاو در جنوب غربی کشور قزاقستان و کرانه‌های شرقی دریای خزر قرار گرفته است. همین سبب شده تا مناظر بسیار زیبای شهر، گردشگران را از سرتاسر دنیا به آکتائو بکشاند. اگر فرهنگ و زبان قزاق‌ها برای شما جذابیت دارد، پیشنهاد می‌کنیم با خرید بلیط آکتائو در همین صفحه، برای سفر به شهر زیبای آکتائو آماده شوید. یک اقامت مقرون به صرفه در این شهر را نیز می‌توانید با رزرو هتل آکتائو در فلای تودی تجربه کنید و از پشتیبانی 24 ساعته بهره‌مند شوید. برای خرید بلیط هواپیما بهتر است راهنمای زیر را به دقت مطالعه کنید.

خرید اینترنتی بلیط آکتائو

برای رزرو و خرید بلیط آکتائو، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید. سپس با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
هنگام خرید بلیط آکتائو، نام خطوط هوایی مختلفی را مشاهده خواهید کرد. در حال حاضر، هواپیمایی قطر، ترکیش، فلای دبی، ایر آستانا، آنادولو جت پرواز تهران آکتائو را ارائه می‌دهند. هیچ پرواز مستقیمی از تهران به آق تاو وجود ندارد و همه پروازها چندین توقف دارند.
علاوه بر تهران، بلیط آکتائو را از مبدا اصفهان و مشهد نیز می‌توانید رزرو کنید. 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما آکتائو در فلای تودی

  جستجوی بلیط تهران آکتائو

ابتدا از برنامه پروازهای آکتائو اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران آکتائو برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران آکتائو را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " اکتائو " یا " Aktau " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به آکتائو برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط تهران به آکتائو

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های آکتائو

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران به آکتائو از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای آکتائو که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. البته در آکتائو تنها یک فرودگاه وجود دارد.

  فرودگاه آکتائو (SCO)

قیمت بلیط تهران آکتائو

برای آگاهی از قیمت بلیط تهران آکتائو می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما آکتائو یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط آکتائو به موارد زیر توجه کنید:
-هزینه بلیط آکتائو با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران آکتائو را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران آکتائو را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید.
- سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران آکتائو را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت آکتائو از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد. 

بلیط هواپیما ارزان آکتائو

اگر به دنبال خرید بلیط ارزان تهران به آکتائو هستید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط هواپیما تهران آکتائو از ایرلاین‌های مختلف، به بهترین قیمت پرواز دست پیدا کنید.
علاوه بر فیلترهای موجود در فلای تودی، برای دسترسی آسان‌تر به پرواز ارزان تهران آکتائو، می‌توانید از سیستم اطلاع از تغییر قیمت و یا تقویم قیمتی فلای تودی نیز بهره ببرید.
به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط تهران آکتائو را در حوالی تاریخ مورد نظر خود بیابید و چنانچه تاریخ سفرتان انعطاف پذیر است اقدام به خرید پرواز ارزان به آکتائو نمایید.
همچنین به کمک سیستم اطلاع از تغییر قیمت فلای تودی هرگاه بلیط هواپیما آکتائو ارزان شد، از طریق ایمیل به اطلاع شما می‌رسد، بدین ترتیب می‌توانید بلیط ارزان هواپیما به آکتائو را بدون نیاز به جستجو در وب سایت‌های مختلف و بدون اتلاف وقت خریداری نمایید. 

بلیط چارتر آکتائو

در صفحه نتایج جستجو بلیط تهران آکتائو فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر آکتائو موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر آکتائو دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری آکتائو

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران آکتائو موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران آکتائو به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی آکتائو خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری آکتائو دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری آکتائو خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران آکتائو را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط تهران آکتائو در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط تهران آکتائو از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط آکتائو به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط تهران به آکتائو از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما تهران آکتائو را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل آکتائو به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران آکتائو از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل آکتائو را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر آکتائو و نرخ بلیط را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط تهران به آکتائو را رزرو نمایید.

 استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط تهران به آکتائو از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

 اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به آکتائو در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به آکتائو را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما تهران آکتائو ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما آکتائو از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به آکتائو در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به آکتائو در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پرواز تهران آکتائو را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز تهران آکتائو

 مسافت هوایی تهران تا آکتائو

مسافت هوایی تهران تا آق تاو حدودا 897 کیلومتر است.

 مدت زمان پرواز تهران به آکتائو

مدت زمان پرواز تهران به آکتائو بسته به ایرلاین، مسیر پروازی و تعداد توقف ها متفاوت است اما این پرواز حدودا 6 ساعت و نیم طول می کشد.

 پرترددترین مسیرهای پروازی تهران به آکتائو

مسیرهای پروازی ایرلاین های مختلف، متفاوت است. برای مثال، ایرلاین قطر پرواز تهران- دوحه- تفلیس- آکتائو را ارائه می دهد. ایرلاین فلای دبی پرواز تهران- دبی- آلماتی- آکتائو را ارائه می دهد.

 ایرلاین های پرواز آکتائو

ایرلاین های ترکیش، فلای دبی، آنادولو جت، ایر آستانا از ایرلاین های ارائه دهنده پرواز آکتائو هستند.

همین حالا بلیط پرواز به آکتائو را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به آق تاو ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران آکتائو

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.