بلیط پرواز های آتلانتا

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به atlanta

سفر به آتلانتا

آتلانتا شهری در ایالت جورجیای ایالات متحده است. این شهر قلب تپنده امریکای جنوبی و مرکز مالی، تجاری و فرهنگی آن است. راه آهن آتلانتا به منزله دروازه‌ای به بیشتر شهرهای دوردست جنوب شرقی است. این شهر پرجنب و جوش بزرگ‌ترین شهر ایالت جورجیا و مرکز حمل و نقل بسیار مهمی در این منطقه محسوب می‌شود. آتلانتا شهر آشپزهای مشهور جهان، کارآفرینان بزرگ و غول‌های رسانه‌ای است. جاذبه مغناطیسی آتلانتا ریشه در تاریخ آن دارد، اما با امکاناتی که این روزها در اختیار این شهر قرار گرفته، جذابیت آن افزایش پیدا کرده است. همچنین آب و هوای خوب آتلانتا بسیاری از گردشگران را جذب خود می‌کند.

بلیط هواپیما تهران آتلانتا

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران آتلانتا، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی لوفت هانزا و هواپیمایی قطر ایرویز در مسیر تهران آتلانتا مشغول فعالیت هستند. برای خرید بلیط هواپیما خارجی به همه مقاصد در فلای تودی اقدام کنید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما آتلانتا

  جستجوی بلیط هواپیما آتلانتا

ابتدا از برنامه پروازهای آتلانتا اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز آتلانتا برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران آتلانتا را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " آتلانتا " یا " Atlanta " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به آتلانتا برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای آتلانتا

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های آتلانتا

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما آتلانتا از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای آتلانتا که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای آتلانتا عبارتند از :

  فرودگاه بین المللی هارتس فیلد جکسون آتلانتا

  بلیط ارزان آتلانتا

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر آتلانتا

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری آتلانتا

در پرواز لحظه آخری آتلانتا همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی آتلانتا در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری آتلانتا هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری آتلانتا نیز همانند بلیط سیستمی آتلانتا است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به آتلانتا را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران آتلانتا انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران آتلانتا موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران آتلانتا به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری آتلانتا با قیمت بلیط سیستمی آتلانتا خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری آتلانتا دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری آتلانتا خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران آتلانتا را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما آتلانتا در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما آتلانتا

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز آتلانتا از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما آتلانتا به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما آتلانتا را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل آتلانتا به صورت همزمان

با خرید بلیط آتلانتا از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل آتلانتا را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر آتلانتا را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط آتلانتا با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

همین حالا بلیط پرواز به آتلانتا را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به آتلانتا ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما آتلانتا

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.