چهار هتل ارزان رم برای اقامت گردشگران

0
4930
کولوسئوم در ایتالیا

رم نه تنها پایتخت ایتالیا بلکه یکی از برجسته ترین سایت های جهانگردی یونسکو در سراسر جهان است. این شهر برای تاریخ غنی خود، که هزاران سال قدمت دارد، معروف است. گردشگران بسیاری از سراسر جهان، حتی برای دیدن چند نگاه اجمالی به رم سفر می‌کنند. بهتر است هنگامی که از رم دیدن می‌کنید، سعی کنید یک برنامه دقیق سفر داشته باشید؛ در غیر اینصورت جاذبه های گردشگری زیادی را از دست خواهید داد. اگر خواهان قیمت مناسب و معقول هستید، می توانید هتل هایی با قیمت حتی کمتر از ۲۰ یورو پیدا کنید و همچنین اگر اقامتی کلاسیک و لوکس در هتل های رم  را می پسندید، هتل هایی با قیمت ۳۰۰ یورو تا ۷۰۰ یورو یا ۹۰۰ یورو در هر شب بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند. اما بهترین هتل ها در مرکز شهر واقع شده و «هتل تری رنو و هتل ایوانو» یکی از بهترین مکانهای گردشگری برای اقامت در رم هستند. در ادامه برخی از بهترین هتل‌های رم برای اقامت گردشگران را معرفی می‌کنیم.

هتل مگیوره رم

یکی از  هتل های ارزان قیمت رم به شمار می رود که  از آثار باستانی «کولوسئوم» فاصله کمی دارد. کم قیمت ترین عنوان هتل رم یک دستاورد عالی برای این هتل است. با تمام این توضیحات خدمات آن نسبت به هتل های نزدیک قابل مقایسه است زیرا نزدیکی به رستوران های خوب، مترو و اتوبوس از دیگر مزیت های این هتل ارزان و محبوب در رم است.

هتل سانتا ماریا رم

هتل سانتا ماریا با خدمات عالی خود پذیرای مهمانان بسیاری از سراسر دنیا است. موقعیت این هتل، دسترسی به اماکن توریستی را آسان کرده است. اتاقهای پاکیزه این هتل بهترین مکان برای استراحت و آرامش است. خدمات دوستانه کارکنان موجب شده تا هتل گزینه انتخاب ایده آل گردشگران باشد. این هتل دارای ۱۸ اتاق و مکان آن نزدیک به تمام وسایل نقلیه و رفت و آمد شما در هر جهت به آسانی قابل انجام است.

هتل بوسکولو آلف رم

هتل مجلل بوسکولو آلف، در موقعیتی آرام، در مرکز تاریخی شهر رم و در مجاورت ایستگاه متروی باربرینی قرار گرفته است. این هتل امکاناتی را از قبیل مرکز آب گرم، کافی شاپ و یک رستوران عالی به میهمانان ارائه می‌دهد. مرکز مجلل آب گرم که در طبقه زیرین هتل قرار گرفته، از سونا و حمام ترکی برخوردار است و امکانات و مراکز خرید با قیمت های مناسب نزدیک به این هتل است.

هتل ساتورنیا رم

هتل ساتورنیا در منطقه مونتی شهر رم واقع است. این هتل همانند سایر هتل‌های ذکر شده دسترسی سریع و راحت به بناهای تاریخی شهر باستانی رم دارد، از جمله «ساختمان مجلس سنای روم»، « کلوزیوم» و مهمتر از همه نزدیکی فاصله آن با واتیکان رم است. از جمله ویژگی‌های این هتل به کارگیری کارکنان و پرسنل مجرب و خوش برخورد آن است که برای مسافران سفر را راحت می‌کند. اتاق‌هایی پاکیزه و برخوردار از حمام از دیگر ویژگی‌های این هتل مناسب است.

احتمالا این مطلب را هم بپسندید:

جاذبه های گردشگری رم ، پایتخت گردشگری دنیا – قسمت اول

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید