ویژگی های هواپیمای Boeing 737 MAX 8 در ناوگان هوایی فلای دبی

0
9889
هواپیمای Boeing 737 MAX 8
هواپیمای Boeing 737 MAX 8

مشخصات هواپیمای Boeing 737 MAX 8

هواپیمایی فلای دبی که اوایل سال ۲۰۱۸ هواپیمای Boeing 737 MAX 8 را به ناوگان هوایی خود افزود، اولین ایرلاینی در خاورمیانه بود که این هواپیما را مورد استفاده قرار داد. این هواپیمای جدید و دوستدار محیط زیست، با بیشترین راندمان سوختی، مقدار تولید کربن بسیار پایین، وعملکرد قابل اعتماد، تجربه سفری دلپذیر و خوشایند را از ابتدا تا انتهای سفر، برای مسافران خود رقم می زند.

رزرو آنلاین بلیط هواپیما فلای تودی

ناوگان هوایی فلای دبی
ناوگان هوایی فلای دبی

هواپیمای Boeing 737 MAX 8 نسل جدید هواپیماهای بوئینگ ۷۳۷ است، که به طور قابل ملاحظه ای سوخت کمتری نسبت به هواپیماهای بوئینگ پیش از خود مصرف می کند. Boeing 737 MAX 8 با کمترین میزان انتشار کربن، به حفظ محیط زیست بسیار کمک می کند و از آخرین فناوری ها در موتور خود بهره می برد. در ادامه باه معرفی بخش های مختلف این هوایپیما خواهیم پرداخت. با فلای تودی همراه باشید.

طراحی داخلی Boeing 737 MAX 8

نه تنها طراحی صندلی های این هواپیما مجذوب کننده است، بلکه تجربه پروازی راحت و الهام بخش را نیز رقم می زند. خطوط صاف و کناره های منحنی شکل صندلی ها، احساس آسایش و راحتی را در کابین به وجود می آورد و فضای آن را کاملا گرم می کند.

در طول پرواز، سیستم نورپردازی نوآورانه کابین طوری می تواند تنظیم شود، که حسی خوب را در تمام مراحل سفر به وجود آورد، چه بخواهید در طول سفر مشغول خوردن شوید، فیلم تماشا کنید یا استراحت کنید.

تنها با یک کلیک و با ارزانترین قیمت به دبی سفر کنید

مشخصات صندلی های بیزینس کلاس هواپیمای Boeing 737 MAX 8

صندلی های بیزینس کلاس هواپیمای Boeing 737 MAX 8
صندلی های بیزینس کلاس هواپیمای Boeing 737 MAX 8

صندلی های بیزینیس کلاس Boeing 737 MAX 8 راحتی را در سطح جدیدی به شما عرضه می کند. این صندلی ها به صورت اختصاصی برای فلای دبی ساخته شده اند، تا تجربه سفری استثنایی را برای مسافران به ارمغان بیاورند.

فضا و حریم خصوصی Boeing 737 MAX 8

با Boeing 737 MAX 8 می توانید از فضایی جادار در هواپیما و وجود حریم خصوصی در کابین لذت ببرید. فضای منحنی پشت صندلی شما را کاملا از صندلی کناری جدا می کند و بنابراین در طول پرواز می توانید به راحتی استراحت کنید و به تمدد اعصاب بپردازید.

وقتی برای استراحت

اگر می خواهید در طول پرواز کمی به استراحت بپردازید، صندلی های Boeing 737 MAX 8 این قابلیت را دارند که به سرعت و به راحتی تبدیل به تخت شوند. هنگامی که صندلی را کاملا خم کنید، صندلی صاف می شود و طول آن ۷۸ اینچ می شود، بنابراین به راحتی می توانید روی آن دراز بکشید و هنگام خواب کاملا احساس راحتی کنید.

سرگرمی ها

هر صندلی بیزینس کلاس Boeing 737 MAX 8 مجهز به صفحه لمسی ۱۵٫۶ اینچی با کیفیت HD می باشد، تا از سرگرمی های هنگام پرواز لذت ببرید.

رزرو آنلاین بهترین هتل ها در دبی

مشخصات صندلی های اکونومی کلاس هواپیمای Boeing 737 MAX 8

صندلی های اکونومی کلاس هواپیمای Boeing 737 MAX 8
صندلی های اکونومی کلاس هواپیمای Boeing 737 MAX 8

صندلی های اکونومی کلاس Boeing 737 MAX 8 برای بهینه سازی فضا و راحتی طراحی شده اند. بنابراین می توانید با آرامش روی آن ها بنشینید و از پرواز خود لذت ببرید.

راحتی در سفر

با فضای زیاد بین صندلی های جلو و عقب، تکیه ای راحت به صندلی و نشیمنگاهی مناسب و راحت، طراحی صندلی های کابین اکونومی کلاس Boeing 737 MAX 8، یکی از دلایلی است که سفر با فلای دبی را بسیار دلپذیر می کند.

سرگرم بمانید

از آنجایی که هر صندلی مجهز به یک صفحه نمایش لمسی است، در طول سفر می توانید خود را سرگرم کنید. صفحه ۱۱٫۶ اینچی تماما HD، با تراکم پیکسل بسیار بالا، کیفیتی عالی را برای سرگرمی های هنگام پرواز برایتان به وجود می آورد.

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید