شرایط جدید دریافت ویزای آذربایجان

0
5002
ویزای آذربایجان
ویزای آذربایجان

دریافت ویزای آذربایجان

جمهوری آذربایجان ساده‌سازی صدور ویزای آذربایجان از طریق سیستم آسان ویزا را از ۲۵ اردیبهشت ماه برای شهروندان ۱۵ کشور آغاز می‌کند.

الوی مهدی‌اف رئیس نهاد دولتی خدمات عمومی جمهوری آذربایجان در پی مصاحبه با سایت‌های خبری اعلام کرد: «جمهوری ‌آذربایجان ساده‌سازی صدور روادید از طریق سیستم «آسان ویزا» را از ۲۵ اردیبهشت ماه (۱۵ می) برای شهروندان ۱۵ کشور آغاز می‌کند.» وی با اعلام این خبر افزود: «شهروندان کشورهایی از جمله ایران، امارات ‌متحده ‌عربی، مالزی، سنگاپور، ترکیه، چین، کره‌جنوبی و چند کشور دیگر از ۲۵ اردیبهشت سال جاری می‌توانند در حین ورود به جمهوری ‌آذربایجان، روادید خود را در فرودگاه دریافت کنند.»

خرید بلیط ارزان هواپیمایی آذربایجان 

الوی مهدی‌اف در ادامه خاطر نشان‌ کرد که تا به حال برای ۴۲۰ هزار تبعه خارجی از طریق سیستم «آسان ویزا» روادید الکترونیکی صادر شده ‌است. وی همچنین یادآور شد، از ژانویه سال ۲۰۱۷ میلادی از طریق سیستم «آسان ویزا» روادید الکترونیکی (ویزای آذربایجان) ظرف سه ساعت برای اتباع خارجی صادر و در مقابل آن ۲۰ دلار آمریکا دریافت می‌شود. همچنین اعلام کرد، برنامه‌ریزی شده ‌است در آینده از طریق سیستم الکترونیکی «آسان ویزا» روادید برای شهروندان آذربایجانی برای سفر به کشورهای اروپایی صادر شود.

از ویزای مسافرتی چه می‌دانیم؟

راهنمای سفر به باکو

بهترین زمان سفر به باکو

جاذبه های گردشگری باکو

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید